Bağlama Haberleri

Bağlama haber, Bağlama son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bağlama - 24.5.2020
Şapkasına taktığı sosyal mesafe çubuğuyla sokağa çıkanlar için şarkı söyledi
KOCAELİ'nin Gölcük ilçesinde Yusuf Sazcı (68), şapkasına taktığı sosyal mesafe çubuğuyla Ramazan Bayramı'nın birinci gününde izinli bir şekilde sokağa çıkan 65 yaş ve üzerindeki kişilere moral olsun diye bağlama çalıp şarkı söyledi.
Bağlama - 21.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
'MÜZİSYENLERE KOLAYLIK SAĞLANSIN' 1995 yılında bağlama çalarak müzik hayatına atıldığını anlatan Alev, "2009 yılında ise kemençe öğrendim.
Bağlama - 19.5.2020
TAKSİM CUMHURİYET ANITI'NDA 19 MAYIS TÖRENİ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Taksim Cumhuriyet Anıtı'nda tören düzenlendi. Törene İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Önal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Dr. Cemil Bağlama ile siyasi parti temsilcileri katıldı.
Bağlama - 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Tören kapsamında, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Bağlama tarafından Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bırakıldı.
Bağlama - 18.5.2020
GE Türkiye'de 193 MW gücünde rüzgâr santralleri kuracak
GE Yenilenebilir Enerji, Fina Enerji'nin Türkiye'de bulunan dört rüzgar santrali için (Bağlama, Tayakadın, Yalova ve Pazarköy) 52 adet 3 MW platformu karasal rüzgar türbininin tedarikçisi olduğunu duyurdu.
Bağlama - 18.5.2020
GE ve Fina Enerji, Türkiye'de 193 megavat gücünde rüzgar santralleri kuracak
GE Yenilenebilir Enerjiden yapılan yazılı açıklamada, söz konusu kurulumun Fina Enerji'nin Türkiye'de bulunan Bağlama, Tayakadın, Yalova ve Pazarköy rüzgar santraller için yapılacağı belirtildi.
Bağlama - 15.5.2020
15-20 yaş grubundaki gençler Van Gölü sahilinde saz çalıp, türkü söyledi
Van'da uzun süredir sokağa çıkamayan gençler, 4 saatlik izni özellikle park ve Van Gölü sahilinde geçirmeyi tercih etti. Göl kenarında bağlama ve gitar eşliğinde şarkı söyleyen gençler, güneşli havanın keyfini çıkardı.
Bağlama - 15.5.2020
15-20 yaş grubundaki gençler Van Gölü sahilinde saz çalıp, şarkı söylediler
Van'da uzun süredir sokağa çıkamayan gençler, 4 saatlik izni özellikle park ve Van Gölü sahilinde geçirmeyi tercih etti. Göl kenarında bağlama ve gitar eşliğinde şarkı söyleyen gençler, güneşli havanın keyfini çıkardı.
Bağlama - 12.5.2020
Türkiye Tanıtım Grubu'ndan "Made in Türkiye" logolu hijyen kitli tanıtım
Bu süreçte ürünlerin hazırlanmasında destek olan tüm üreticilerimize ve dünyanın dört bir yanına gidecek kitlerimizin lojistik süreçlerini üstlenen DHL Express'e çok teşekkür ediyorum. Hepimizi derinden etkileyen bu küresel salgının hakkından gelebilmek adına alınan önemlerin, tüm ülke otoriteleri tarafından kararlılıkla uygulanmasıyla salgın ve krizlerin durdurulabileceğini, en önemli şey olan insan sağlığı açısından sürdürülebilir ortam oluşturabildiği ölçüde kalkınmanın da onu takip edeceğini düşünüyoruz." "Türkiye'nin ihracatçıları her zaman olduğu gibi büyük azim ve hevesle çalışıyor" DHL Express Türkiye CEO'su Claus Lassen ise Türkiye'deki işletmeleri dünyaya bağlama misyonunu her zaman olduğu gibi Kovid-19 salgını döneminde de sürdürdüklerini söyledi.
Bağlama - 12.5.2020
'Made in Türkiye' Dünyaya İyilik Yayacak
Claus Lassen: "Türkiye'nin ihracatçıları her zaman olduğu gibi büyük azim ve hevesle çalışıyor" DHL Express Türkiye CEO'su Claus Lassen ise "Uluslararası hızlı hava taşımacılığı sektörünün lideri olarak Türkiye'deki işletmeleri dünyaya bağlama misyonumuzu her zaman olduğu gibi içinden geçmekte olduğumuz Covid-19 salgını döneminde de sürdürüyoruz.
Bağlama - 11.5.2020
İzmir'deki cezaevlerinde koronavirüs önlemleri
Kendilerinin ve başkalarının sağlığını korumak için yurtta kalmaları gerektiğini aktaran Yeri, "Burada, amatörce bağlama çalıyorum, yürüyüş yapıyoruz, sosyal mesafeyi korumak şartıyla birlikte televizyon izliyoruz.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Bağlama Haberleri | Bağlama Haber - Haberler - Sayfa 5 - Bağlama haberleri, son dakika bağlama haber ve gelişmeleri burada. El değmemiş koyların milyon dolarlık misafirleri denize indiriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 17:31:02. #1.14#
title