Bağış: İstanbul'a Gelemeyen Yaşlıları da Getir

Bağış: İstanbul'a Gelemeyen Yaşlıları da Getir

Haberler.Com - Haberler | Güncel

Egemen Bağış, "70 yaşındaki teyze mi ülkeye zarar verecek" diyen Mustafa Koç'a "İstanbul'a gelemeyen yaşlıları da getir" teklifiyle yanıt verdi.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, "Gezi olayları sırasında 70 yaşındaki teyzelere yardım ettiklerini" söyleyen Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'a esprili bir davetle cevap verdi.

MUSTAFA KOÇ'A ÇAĞRI

"Anadolu'da şimdiye kadar İstanbul'u görmemiş çok sayıda yaşlı teyzelerimiz var" diyen Egemen Bağış, sözünü ettiği yaşlı insanların İstanbul'a getirilerek ağırlanması için Koç'a çağrıda bulundu.

Bu konudaki teklifini açıklayan Bağış, "Gezi olayları sırasında yaşlı insanlara iyilik yaptığını söyleyen Mustafa Koç'u bir sevap daha işlemeye davet ediyorum" diye konuştu.

KOÇ NE DEMİŞTİ?

Mustafa Koç, Gezi Parkı eylemleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Oraya gelen insanları gördünüz mü? Sizin benim gibi insanlar. Ellerinde molotof kokteyli olanlardan bahsetmiyorum. Ama hepsinin aynı kefeye konmasını kabul etmiyorum. Kusura bakmayın. 70 yaşındaki teyze de gördüm, 18 yaşında çocuk da. Bunlar mı ülkeye zarar verecek. Bundan vazife çıkartan insanlar tabii ki olmuştur" ifadelerine yer vermişti.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title