Bağcılar'da Silahlar Konuştu: 4 Yaralı

Bağcılar'da Silahlar Konuştu: 4 Yaralı

Bağcılar'da Henüz Belirlenemeyen Bir Nedenle Çıkan Kavgada 4 Kişi, Kendilerini Kovalayan Şahıslar Tarafından Silahla Vuruldu. Olayda Yaralanan 4 Şahıs Vatandaşlar Tarafından Hastaneye Kaldırıldı.

Bağcılar'da Silahlar Konuştu: 4 Yaralı

Bağcılar'da henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgada 4 kişi, kendilerini kovalayan şahıslar tarafından silahla vuruldu. Olayda yaralanan 4 şahıs vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre, Bağcılar Yüzyıl Mahallesi Kışla Caddesi 14. Sokak üzerinde saat 14.00 sıralarında meydana gelen olayda, aralarında husumet olduğu öne sürülen iki grup arsında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle birlikte 4 kişilik grup üyeleri, kavgaya karışan diğer şahıslar tarafından kovalanmaya başladı. Yaşanan kovalamaca sonucu, 4 kişi sokakta bulunan bir tekstil atölyesine sığındı. Diğer grup üyeleri, köşeye sıkışan şahısları kurşun yağmuruna tuttu. Çıkan kavgada Fuat Ç., Emirhan

E. ve adının Abbas olduğu öğrenilen şahısla birlikte yaralı bir kişi daha vatandaşlar tarafından çevredeki hastanelere kaldırıldı. Fuat Ç. ve Emirhan E. Vakıf Gureba Hastanesi'nde Abbas isimli şahıs ise Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Olay yerine sevk edilen polisler ise çevrede inceleme yaparak kavgaya karışan şahısları bulmak için çalışmalarına başladı.

Görgü tanıkları, "İki grup arasında tartışma çıkmış. Birileri kaçıyordu. Sonra silah sesi duyduk" dedi.

(ÖFA-RA-MEF-Y)