Bağcılar'da Cinayet: 3 Ölü 2 Yaralı

Bağcılar'da Cinayet: 3 Ölü 2 Yaralı

Bağcılar'da ağabeylerine ait giyim mağazasına gelen Aziz Bozan, içeridekilere ateş açtıktan sonra intihar etti.

Bağcılar'da Cinayet: 3 Ölü 2 Yaralı

Bağcılar'da ağabeylerine ait giyim mağazasına gelen Aziz Bozan, içeridekilere ateş açtıktan sonra intihar etti. Saldırıda, Aziz Bozan ile ağabeyi Abdullah Bozan ve iş yeri çalışanı Zeynep Tosun hayatını kaybetti.

Bağcılar Evren Mahallesi Camiyolu Caddesi'nde ağabeylerine ait giyim mağazasına gelen Aziz Bozan, silahını çekerek içeridekilere ateş açtı. Saldırgan daha sonra kendi kafasına da bir el ateş etti. Saldırıda, olayı gerçekleştiren Aziz Bozan ile ağabeyi Abdullah Bozan ve iş yerinde çalışan Zeynep Tosun hayatını kaybetti. Mehmet ve Şehmuz Bozan ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. İddiaya göre, Aziz Bozan'ın Zeynep Tosun'a aşık olduğu ancak ağabeylerinin bu ilişkiyi onaylamadığı için kendisini memleketleri olan Adıyaman'a gönderdiği öğrenildi. Yaklaşık 1 ay kadar memleketinde kalan Aziz Bozan'ın bugün İstanbul'a geri geldiği ve ağabeylerinin yanına giderek tekrar Tosun ile evlenmek istediğini söylediği öne sürüldü. Ağabeylerinin bir kez daha onay vermemesi üzerine Aziz Bozan'ın saldırıyı gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

Saldırıyı gören bir vatandaş olayı şöyle anlattı: "İş yerinin önünde yürüyordum. Bir anda silah sesleri geldi. Tam iş yerinin önündeydim. 2 kişinin yaralandığı gördüm. Polisi ve ambulansı aradım."

Saldırıda ölen ve yaralan Bozan kardeşlerin yakını Yılmaz Bozan ise "Ben üst katta imalathanedeydim. Sesleri duyunca aşağı indim. Yaralı olan amca oğlumu hastaneye götürdüm. Saldırıyı yapan Aziz Bozan, ağabeylerini vuruyor. Neden vurduğunu ise bilmiyorum." diye konuştu.

Polis, olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.