Bağcılar'da Bir Kadın Cinayeti

Bağcılar'da Bir Kadın Cinayeti

Mevlüt Y.bir otomobil içinde gördüğü kız kardeşi Y. Y.'yi kalbinden bıçaklayarak öldürürken, yanındaki iki kişiyi de bıçakla yaralandı.

Bağcılar'da Bir Kadın Cinayeti

Olay Göztepe Mahallesi Maslak Caddesi üzerindeki bir benzin istasyonuna saat 20.30'da meydana geldi. İddialara göre Mevlüt Y., park halindeki 34 AFJ 37 plakalı bir otomobilde kız kardeşi Y. Y., N.K., Y.K. ve ismi açıklanmayan bir erkekle otomobil içerisinde gördü. Otomobile binen M. Y. ile kardeşi Y. Y. arasında tartışma başladı.

Aralarında küfürleşmenin ardından üzerinde taşıdığı bıçağı çıkartan M. Y. kız kardeşi Y. Y.'yi kalbinden bıçakladı. M. Y. araya giren Y. Y.'nin erkek arkadaşı olduğu iddia edilen, N.D.'yi yüzünden, Y.K.'yi boynundan bıçakladıktan sonra kaçtı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETTİ.

Bıçaklandıktan sonra kaçmak için can havliyle otomobilden düşen Y. Y. arkadaşların tarafından kaldırıldığı Bağcılar Özel Sena Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan N. K. yapılan tedavisinin ardından ifadesine başvurulmak için Bağcılar Polis Merkezi'ne götürüldü. Benzin istasyonu ile yan tarafında bulunan bir pastanenin güvenlik kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, olay yerinde delil topladı. Kaçan M. Y. polisin takibi sonucu yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen M. Y.nin sorgusu sürüyor.

PASTANE'DE OTURUYORLARDI

Cinayetten yaklaşık 1 saat önce Y. Y., erkek arkadaşı olduğu iddia edilen N. K., Y.K. ve bir kişi ile benzin istasyonundaki pastaneye gittikleri, masada cep telefonlarını unuttukları için geri döndükleri öğrenildi.