Bağcılar'da araç kundaklama

Bağcılar'da araç kundaklama

Bağcılar'da park halinde bulunan bir kamyonet kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce kundaklandı. Alev alev yanan araç olay sonrası kullanılamaz hale geldi.

Bağcılar'da araç kundaklama

Bağcılar'da park halinde bulunan bir kamyonet kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce kundaklandı. Alev alev yanan araç olay sonrası kullanılamaz hale geldi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Edinilen bilgiye göre olay Yıldıztepe Mahallesi 13. Sokak'ta saat 21.00 sularında meydana geldi. Kimliği belirlemeyen kişi ya da kişiler park halinde bulunun kamyonetin üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi. Saldırganlar daha sonra hızla olay yerinden uzaklaştı. Alevleri gören mahalleli durumu polis, itfaiye ve aracın sahiplerine haber verdi. Olay yerine kısa sürede ulaşan itfaiye ekipleri alev alev yanan kamyoneti söndürdü. Kamyonetin 3 aydır park halinde olduğu, yaz aylarında ise karpuz satmak için kullanıldığı öğrenildi.

Alevleri gördüğünü belirten çevre sakinleri, durumu hemen itfaiye ve aracın sahiplerine bildirdiğini, aracın itfaiyenin müdahalesinin ardından söndürüldüğünü söyledi.

Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri soruşturma başlattı.

Kaynak: CHA