Bağ Evlerinde Buzdolaplarını Çalan 3 Kişi Yakalandı

Bağ Evlerinde Buzdolaplarını Çalan 3 Kişi Yakalandı

Kırşehir'de Bağ Evlerinde Buzdolabı Çalan 3 Kişi Yakalandı. Yakalanan Şahısların Evinde Yapılan Aramalarda Bir Adet de Ruhsatsız Tabanca Ele Geçirildi.

Bağ Evlerinde Buzdolaplarını Çalan 3 Kişi Yakalandı

Kırşehir'de bağ evlerinde buzdolabı çalan 3 kişi yakalandı. Yakalanan şahısların evinde yapılan aramalarda bir adet de ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre; Bağbaşı Mahallesi Üçgöz Caddesi iki bağ evine hırsızlar dadandı. Hırsızlar özellikle bağ evlerinde bulunan buzdolapları çalarken, olayla ilgili Kırşehir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçti.

Ekipler aynı mahallede bulunan ve geçimlerini hurdacılık yaparak, sağlayan D.E, U.E, O.E. isimli şahısları takibe aldı. Bu şahısların evlerine operasyon yapan ekipler, bağ evlerinde çalınan buzdolaplarını ele geçirdi. Ayrıca evde yapılan aramalarda ise bir ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, şahıslar sorguları yapılmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Öte yandan U.E. isimli şahsın ise ceza evi firarisi olduğu öğrenildi. Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor. - KIRŞEHİR

Kaynak: CHA