Bafra T Tipi Cezaevi, Futbol Turnuvasında Şampiyon Oldu
Haberler » Yerel » Bafra T Tipi Cezaevi, Futbol Turnuvasında Şampiyon Oldu - Haberler

Bafra T Tipi Cezaevi, Futbol Turnuvasında Şampiyon Oldu

Bafra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlararası 19 Mayıs Atatürk Futbol Turnuvası'nın şampiyonu, Bafra T Tipi Ceza İnfaz Kurumu oldu.

Bafra T Tipi Cezaevi, Futbol Turnuvasında Şampiyon Oldu

Gençlik ve İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlararası Atatürk Futbol Turnuvası'nın şampiyonu, Bafra T Tipi Ceza İnfaz Kurumu oldu. Bafra Milli Eğitim Müdürlüğü–2 takımıyla yapılan maçı seyredenler arasında Bafra Kaymakamı da yer aldı. Maçın başlangıcında cezaevi oyuncuları. sahaya Soma pankartı ve başlarında baretle çıktı. İki takım birlikte fotoğraf çektirdikten sonra Bafra takımının kaptanı, Milli Eğitim takımı kaptanına çiçek verdi.


Maçtan sonra şampiyonluk sevincinin hemen ardından ödül törenine geçildi. Ardından bir açıklama yapan Kaymakam Katırcı, "Nisan ayında başlayan bu turnuva, 19 Mayıs’ta sona erecekti fakat yaşadığımız elem dolu Soma faciasından dolayı yaklaşık bir hafta ara verdik. Bugün sonlandı. Katılan tüm kurumlara teşekkür ederim." dedi. Üçüncü olan Bafra Devlet Hastanesi takımına kupa ve madalyalarını Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ahmet Dursun, ikinci olan Milli Eğitim–2 AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, birinci Bafra T Tipi Ceza İnfaz Kurumu'na ise Kaymakam Ali Katırcı verdi. Turnuvanın en centilmen oyuncusu ödülü, yine Katırcı tarafından Mustafa Diktaş'a verildi. Turnuvaya desteklerinden dolayı Sağlık İlçe Müdürü Aytaç Akın’a plaketini, AK Parti İlçe Başkanı Yurduseven verdi.

Kaynak: CİHAN

Manşet

Haberler