Bafra Kaymakamı Katırcı Otistik Çocuklar ve Aileleriyle Kahvaltı Etti
Haberler » Yerel » Bafra Kaymakamı Katırcı Otistik Çocuklar ve Aileleriyle Kahvaltı Etti - Haberler

Bafra Kaymakamı Katırcı Otistik Çocuklar ve Aileleriyle Kahvaltı Etti

Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ve eşi Hacer Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Ali Katipoğlu ile birlikte otistik çocuklara ve ailelerine bir günlerini ayırarak kahvaltı etti.

Bafra Kaymakamı Katırcı Otistik Çocuklar ve Aileleriyle Kahvaltı Etti

Kaymakamı ve eşi Hacer Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Ali Katipoğlu ile birlikte otistik çocuklara ve ailelerine bir günlerini ayırarak kahvaltı etti. Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nin "Beni Anlıyor musun?" projesi kapsamında velilerle yakından ilgilenen Katırcı ve eşi, velilere sabah kahvaltısı ikram ederken çocukları da oyuncaklarla sevindirdi.


Kahvaltıda bir konuşma yapan Kaymakam Katırcı, "Her türlü sıkıntınızda yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Allah’ın bazı dertleri gücü yetene verdiği noktasına vurgu yapmak istiyorum. Otizm, otizmde uygulamalar, okulun gelecek vizyonuyla ilgili velilerimizi her zaman gerek burada gerek makamımda dinlemeye hazırım. Sizler yalnız değilsiniz." dedi. Veliler de, "Kaymakamımızın içimizden biri olarak bize böyle bir jest yapmasından dolayı hepimiz çok mutlu olduk. Kendilerinin maddi destekten çok böylesi manevi desteğe ve şahıslarında devletimizin ilgisi ve anlayışına ihtiyaç var." şeklinde konuştu.

Kaynak: CİHAN

Manşet

Haberler