Bafra'da Yaşlılarla Huzurevinde İftar Yemeği

Bafra'da Yaşlılarla Huzurevinde İftar Yemeği

Samsun'un Bafra İlçesinde 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Dolayısıyla 75. Yıl Bafra Huzurevi Müdürlüğü ve Koruma Derneği Tarafından İftar Yemeği Düzenlendi.

Bafra'da Yaşlılarla Huzurevinde İftar Yemeği

Samsun'un Bafra ilçesinde 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla 75. Yıl Bafra Huzurevi Müdürlüğü ve Koruma Derneği tarafından iftar yemeği düzenlendi.

75. Yıl Bafra Huzurevi'nde gerçekleştirilen iftar yemeğine Bafra Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Bafra TSO Başkanı Rızvan Aksoy, Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısı Fikri Düşünsel, Bafra İlçe Tarım Müdürü Ahmet Dursun, İl Genel Meclisi Üyesi Temel Kocatepe, Bafra İlçe Jandarma Komutanı Şahin Kocaköse, BBP Bafra İlçe Başkanı Bilal Şahin ve davetliler ile huzurevi sakinleri katıldı. 75. Yıl Bafra Huzurevi Müdürü Muzaffer Şahin, iftarda yaptığı konuşmada, "En güzel hizmet, insana yapılan hizmettir. 1 Ekim Dünya

Yaşlılar Günü dolayısıyla iftar yemeği organize ettik. İnsan yaşamında iki dönem vardır ki, bu dönemde insanlar, yardıma ve bakıma muhtaçtırlar. Bu dönem çocukluk ve yaşlılık dönemleridir" dedi.

Bafra Kaymakamı Bekir Dınkırcı ise, "Toplumun her döneminde yaşlılığın önemi farklı bir konumdadır. Toplumun tüm katmanlarının zaman buldukça buradaki amcalarımızı ve buradaki teyzelerimizi ziyaret etmelerinin her zaman yanında olacağız" diye konuştu.

Daha sonra Bafra Kaymakamı Bekir Dınkırcı, 1 Ekim Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevinde kalanlara çeşitli hediyeler verdi.

(NA-MAY-OK-Y)

Kaynak: İHA