Feci Kaza! Hızla Gelen Otomobil, Babasının Elini Tutan Kızı Hayattan Kopardı

Feci Kaza! Hızla Gelen Otomobil, Babasının Elini Tutan Kızı Hayattan Kopardı

Diyarbakır'da hızla gelen otomobil, el ele tutuşarak yolun karşısına geçmeye çalışan aileye çarptı. Feci kazada yola savrulan küçük kız hayatını kaybederken, anne ve babası yaralandı.

Diyarbakır'da meydana gelen trafik kazasında otomobilin el ele tutuşarak yolun karşısına geçmeye çalışan aileye çarpması sonucu çocuk hayatını kaybetti, anne ve babası yaralandı.

FECİ KAZA GÜVENLİK GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Diclekent Bulvarı Kayapınar Belediyesi Cegerxwin Kültür Merkezi önünde meydana gelen ve kız çocuğunun öldüğü, anne ve babasının yaralandığı trafik kazasının görüntüleri, bölgedeki güvenlik kameralarına yansıdı.

HIZLA GELEN ARAÇ AİLEYE ÇARPIP YOLA SAVURDU

Görüntülerde, isimleri henüz öğrenilemeyen, küçük kızlarının elinden tutarak yolun karşısına geçmeye çalışan anne ve baba, hızla gelen otomobilleri fark edince geçişlerini beklediği yer alıyor. İlk otomobil sol şeritten ilerlerken çizgiden gelen sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen ikinci otomobilin ise aileye çarptığı, baba ve kızı fırlattığı, anneyi de yerde sürüklediği görülüyor. Görüntülerde, kazayı gören vatandaşların da aileye yardım etmesi yer alıyor.

KÜÇÜK KIZ YAŞAMINI YİTİRDİ, ANNE VE BABASI YARALI

Kazada küçük kız hayatını kaybederken anne ve babası yaralanıyor. Babanın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

Bu arada aileye çarpan otomobilin sürücüsünün de emniyet ekiplerince gözaltına alındığı ve ifadesinin sürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.