Oğlu Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürülen Babanın Vücudunda, 40'ın Üzerinde Bıçak Darbesi Çıktı

Oğlu Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürülen Babanın Vücudunda, 40'ın Üzerinde Bıçak Darbesi Çıktı

Kayseri'de tartıştığı 23 yaşındaki oğlu tarafından boğazı kesilerek öldürülen babanın vücudunda 40'ın üzerinde bıçak kesiği olduğu ortaya çıktı.

Kayseri'de tartıştığı babasını boğazını keserek öldüren 23 yaşındaki katil zanlısı adliyeye çıkarılırken, yapılan otopside babanın vücudunda 40'ın üzerinde bıçak kesiği olduğu ortaya çıktı.

BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜRMÜŞTÜ

Gece saatlerinde Kocasinan İlçesi'ne bağlı Serçeönü Mahalesi Saray Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette meydana gelen olayda F.D. ile babası H.D. arasında tartışma çıkmış, çıkan tartışmada boğazına ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbeleriyle baba H.D. hayatını kaybetmişti. Olayın ardından baba katili olarak F.D. yakalanarak gözaltına alınırken, H.D.'nin cansız bedeni de incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılmıştı.


40'IN ÜZERİNDE BIÇAK DARBESİ TESPİT EDİLDİ

H.D.'nin yapılan otopsisinde boğaz ve sırt başta olmak üzere vücudunun çeşitli bölgelerinde 40'ın üzerinde bıçak darbesi tespit edildiği öğrenildi.


Otopsinin tamamlanmasının ardından H.D.'nin cenazesi ailesi tarafından morgtan alınarak cenaze namazı için Cami Kebir'e getirildi. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından H.D.'nin cenazesi asri mezarlıkta defnedildi.


ADLİYEYE ÇIKARILDI

Öte yandan babasını öldüren F.D. ise emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulunan Adli Tabip'te sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye çıkarıldı.

Kaynak: İHA