Babasını Kaybetti Ama

Babasını Kaybetti Ama

Ülkemizde de Tepki Gören Bbg'nin Avustralya Versiyonunda Yaşanan Trajik Olay Dünya Çapında Milyonların Tartıştığı Bir Tartışmaya Dönüştü.

Babasını Kaybetti Ama

ÜLKEMİZDE DE TEPKİ GÖREN BBG'NİN AVUSTRALYA VERSİYONUNDA YAŞANAN TRAJİK OLAY DÜNYA ÇAPINDA MİLYONLARIN TARTIŞTIĞI BİR TARTIŞMAYA DÖNÜŞTÜ.


Avustralya televizyonlarının vazgeçilmez hiti BBG yarışmasına katılan yarışmacılardan biri olan Emma Cornell rakiplerini geride bırakmak için tüm gücüyle evde yaşamaya çalışırken babası kansere yenik düşerek hayatını kaybetti.


Yarışmacıların dış dünyayla ilişkilerinin tamamen kesildiği programda acı ölüm haberini alamayan Cornell'in durumu dünya çapında tartışmalara yol açtı.


Programın yapımcılarının babasının ölümünü 24 yaşındaki yarışmacıya haber vermemeleri milyonlarca izleyicinin tepkisine neden oldu. Babasının ölmeden önce kızına, evden çıkıncaya kadar durumla ilgili hiçbirşey söylenmemesini belirttiği bildirilirken Cornell'in erkek arkadaşı bir TV kanalına verdiği röportajında şunları söyledi: 'Babası Emma'nın yaşadığı deneyimi mahvetmek istemediği için böyle bir ricada bulundu. Dışarı çıkıp her şeyi öğrendiğinde çok üzülecek ama daha sonra anlayış gösterecektir'.

Kaynak: Gecce