Babahan Haberleri

Babahan haber, Babahan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Babahan - 24.12.2019
El birliğiyle kurdukları takımla, şampiyonluğu hedefliyorlar
Antrenman sonrası sporcular, takımın oyuncularından mahalli ses sanatçısı Alpay Babahan'ın seslendirdiği türkülerle halay çekerek, yorgunluk atıyor.
Babahan - 19.12.2019
Türkiye'de 2019 böyle geçti (10)
6 Ekim MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye yönelik paylaşımının beğenilmesine tepki göstererek, "Büyükelçilik bu hamlesiyle Türkiye düşmanlarını cesaretlendirme, FETÖ'cü hainleri sahaya sürme gayesindedir.
Babahan - 7.10.2019
"Egemen güçler Türkiye'yi maşa gibi kullanıyor"
"ABD ile bir uzlaşma vardır" Konuşmasının son bölümünde gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Öztrak, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine yapacağı operasyonu ABD'nin desteklemeyeceği ve operasyona dahil olmayacağına yönelik Beyaz Saray'ın açıklamasının hatırlatılması üzerine şöyle konuştu: "ABD, 'Bu operasyonu desteklemeyeceğiz, müdahil olmayacağız.' diyor ama bir sonraki paragrafta da 'Ben, vergi mükelleflerimin parasını korumak için bunu yapıyorum.' diyor. Şimdi bu iki paragraf birbiriyle uyumsuz... Biri başka yerlere mesaj gönderiyor, öbürü başka yerlere mesaj gönderiyor. Açıkçası biz bu mektubu okuduğumuz zaman gördüğümüz manzara şudur: Saray ile ABD arasında bir uzlaşma vardır. O da şudur: 'Siz, bizim belirlediğimiz bölgelere girin, biz o bölgelerin yakınında olmayacağız ama biz de size bu işin başından bu yana ne kadar cihatçı terörist yakaladıysak sizin sırtınıza bırakacağız. Bunların bakımını, muhafazasını sizin sırtınıza bırakacağız.' Olan budur." "Bu tür girişimleri kendimize karşı yapılmış sayarız" Öztrak, ABD'nin Ankara Büyükelçiliğinin Twitter hesabından Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi Ergun Babahan'ın paylaşımının beğenilmesine yönelik soru üzerine CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in bu konuyla ilgili açıklama yaptığını, aynı yerde durduklarını söyledi.
Babahan - 7.10.2019
Chp'li öztrak: allah kahraman askerlerimize yardımcı olsun
'MEMLEKETTE ZAM VAR AMA ENFLASYON YOK' Öztrak, Türkiye İstatistik Kurumu'nun  (TÜİK) fiyatlarının gerçeği yansıtmadığını iddia ederek, "Memlekette zam var, enflasyon yok. Fiyat toplama yöntemlerini değiştirdiler. 3 çeşit yalan vardır; yalan, kuyruklu yalan, istatistiklerle yalan. Aslında 'istatistikler yalan söylemez' deseler de istatistiklere yalan söyletilebilir. Eylül'de meyve sebze halinde 1 kilogram sivri biberin fiyatı 4,15 kuruş ile 5 lira 75 kuruş arasında olmuş ama TÜİK'e göre Eylül'de sivri biberin fiyatı 4 lira. TÜİK'in fiyatı haldeki fiyatın bile altında. 1 kilogram soğanın haldeki fiyatı 2,25 ile 3 lira 50 kuruş arasında değişmiş. TÜİK'in sepetinde ise kuru soğanın fiyatı 1 lira 69 kuruş. Bu da hal fiyatının altında. Pazarlarda insanlar filelerini dolduramıyor." 'EGEMEN GÜÇLER TÜRKİYE'Yİ KULLANIYOR' AK Parti'nin özellikle mahalli idareler seçimlerinden sonra "Belki yarın belki yarından da yakın" diyerek Fırat'ın doğusuna operasyon yapacağını söylediğini ifade eden Öztrak, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Dün gece yarısı Cumhurbaşkanlığı ile Beyaz Saray arasında yapılan telefon görüşmesi ve ardından her 2 adresten yapılan basın açıklamalarını Ankara'da bulunan TBMM grup başkanvekillerimiz ve Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerimiz ile bu sabah yaptığımız bir toplantıda genel başkanımızın başkanlığında değerlendirdik. Dün gece yarısı Beyaz Saray ile yapılan telefon görüşmesinin ardından ABD yönetimi ile Fırat'ın doğusuna yapılacak operasyon konusunda gizli bir anlaşmaya varıldığını anlıyoruz. Bölgede bulunan Mehmetçiğimizin tırnağına taş değmesin. Allah kahraman askerlerimize yardımcı olsun. Açıklamalardan, operasyon olurunun IŞİD teröristlerine ülkemizin bekçilik yapması karşılığında verildiğini görüyoruz. ABD başkanı açıkça itiraf ediyor ve diyor ki 'Fransa, Almanya ve çok sayıda Avrupa ülkesine kendi teröristlerinizi ülkenize geri alın dedik, baskı yaptık; ama kabul etmediler' diyor. Kafa kesmiş, ciddi insanlık suçları işlemiş bu teröristlerin bu bölgede kalmasını arzulamışlar yani bizim sınırımızda. Rusya İdlib'te radikal teröristlerin bekçiliğini bize bırakmıştı şimdi aynı işi ABD yapıyor. Egemen güçler sobanın üzerinde kızgın kestaneyi almak için Türkiye'yi maşa gibi kullanıyorlar" 'BU TÜR GİRİŞİMLERİ KENDİMİZE KARŞI YAPILMIŞ SAYARIZ' ABD Büyükelçiliği'nin FETÖ firarisi Ergün Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili tweetini beğenmesini de değerlendiren Öztrak, "Bu ülkenin partilerinden herhangi birine yabancı bir ülkenin elçiliği tarafından yapılmış olan bu tür girişimleri kendimize karşı yapılmış sayarız" diye konuştu.
Babahan - 7.10.2019
MHP'li Taytak'tan ABD Ankara Büyükelçiliği'ne sert tepki
MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımına yaptığı beğeniye sert tepki gösterdi.
Babahan - 7.10.2019
"Gölge etme yeter"
Destici, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımının beğenilmesini şiddetle kınadığını vurgulayarak, "ABD Büyükelçiliği bu tavrıyla kimi beğenip kimi beğenmediğini de net olarak ortaya koyarken, Türkiye ve Türk milliyetçiliği düşmanlığı konusunda suç üstü yakalanmış oldu.
Babahan - 7.10.2019
6 Ekim 2019 Haberleri
6 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Babahan - 6.10.2019
"ABD Büyükelçiliği işine baksın"
Saadet Partisinden, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımının beğenilmesine tepki gösterilerek, "ABD Büyükelçiliğine kendi işine bakmasını öneriyor, hiçbir elçiliğin siyasetimiz hakkında böyle...
Babahan - 6.10.2019
Mhp'li yıldız: abd büyükelçisi 'istenmeyen adam' ilan edilmelidir
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımına yaptığı beğeni ve özür açıklamasıyla ilgili olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, DHA'ya açıklamalarda bulundu.
Babahan - 6.10.2019
"Büyükelçiliğin beğenisi kasıtlı"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan paylaşımının beğenilmesiyle ilgili, "Büyükelçiliğin bir FETÖ firarisinin menfur paylaşımını beğenmesi, şiddetli tepkiler...
Babahan - 6.10.2019
ABD Büyükelçiliğinden ikinci Twitter özrü
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Büyükelçiliğin Twitter hesabından Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi Ergun Babahan'ın paylaşımının yanlışlıkla beğenilmesi nedeniyle ikinci kez özür diledi.
Babahan - 6.10.2019
ABD Büyükelçiliğinden özür
ABD Büyükelçiliği, Twitter'da FETÖ firarisinin paylaşımının beğenilmesi üzerine, "Ergun Babahan ile bir ilişiğimiz olmadığı gibi, attığı tweet'in içeriğini de onaylamıyoruz ve kabul etmiyoruz" açıklamasını yaptı.
Babahan - 6.10.2019
Abd ankara büyükelçiliği: üzüntü duyduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz
ABD Ankara Büyükelçiliği, FETÖ/PDY firarisi Ergün Babahan'ın 'Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı' paylaşımının beğenilmesi ile ilgili olarak, "Söz konusu hatadan üzüntü duyduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz" açıklamasında bulundu.
Babahan - 6.10.2019
flaş
ABD Ankara Büyükelçiliği: Dün Twitter hesabımızda gerçekleşen hatadan dolayı özür dileriz. Ergun Babahan ile bir ilişiğimiz olmadığı gibi, attığı tweet'in içeriğini de onaylamıyoruz ve kabul etmiyoruz.
Babahan - 6.10.2019
flaş
ABD Ankara Büyükelçiliği: Dün Twitter hesabımızda gerçekleşen hatadan dolayı özür dileriz. Ergun Babahan ile bir ilişiğimiz olmadığı gibi, attığı tweet'in içeriğini de onaylamıyoruz ve kabul etmiyoruz.
Babahan - 6.10.2019
Dışişleri'nden, ABD Büyükelçiliğine "daha net açıklama" talebi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan paylaşımının beğenilmesiyle ilgili ABD Büyükelçiliğinden daha net açıklama talebinde bulunulduğunu bildirdi.
Babahan - 6.10.2019
Çavuşoğlu: maslahatgüzarla görüşüldü, daha net açıklama talep edildi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Ankara Büyükelçiliği'nin Twitter hesabından, FETÖ/PDY firarisi Ergün Babahan'ın 'Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı' paylaşımının beğenilmesine ilişkin, "Maslahatgüzarla görüşme yapıldı.
Babahan - 6.10.2019
Mhp'li yıldız: abd büyükelçisi 'istenmeyen adam' ilan edilmelidir
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımına yaptığı beğeni ve özür açıklamasıyla ilgili olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, DHA'ya açıklamalarda bulundu.
Babahan - 6.10.2019
Çavuşoğlu: maslahatgüzarla görüşüldü, daha net açıklama talep edildi
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Ankara Büyükelçiliği'nin Twitter hesabından, FETÖ/PDY firarisi Ergün Babahan'ın 'Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı' paylaşımının beğenilmesine ilişkin, "Maslahatgüzarla görüşme yapıldı.
Babahan - 6.10.2019
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Dışişleri'ne çağrıldı
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, büyükelçiliğin Twitter hesabından Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef aldığı paylaşımının yanlışlıkla beğenildiğini belirterek özür dilemişti.
Babahan - 6.10.2019
Abd maslahatgüzarı, dışişleri bakanlığı'na çağrıldı
Dışişleri Bakanlığı'nca ABD Ankara Büyükelçiliği'nin Twitter hesabından, FETÖ/PDY firarisi Ergün Babahan'ın 'Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı' paylaşımının beğenilmesiyle ilgili ABD Büyükelçiliği Maslahatgüzarı'nın bakanlığa çağrıldığı açıklandı.
Babahan - 6.10.2019
Abd maslahatgüzarı, dışişleri bakanlığı'na çağrıldı
DIŞİŞLERİ Bakanlığı'nca ABD Ankara Büyükelçiliği'nin Twitter hesabından, FETÖ/PDY firarisi Ergün Babahan'ın 'Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı' paylaşımının beğenilmesiyle ilgili ABD Büyükelçiliği Maslahatgüzarı'nın bakanlığa çağrıldığı açıklandı.
Babahan - 6.10.2019
Dışişleri Sözcüsü Aksoy: "ABD Büyükelçiliği Maslahatgüzarı bakanlığa çağrıldı"
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, ABD Büyükelçiliği'nin, resmi Twitter hesabından Fetullahçı Terör Örgütü firarisi Ergün Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan paylaşımını beğenmesi nedeniyle ABD Büyükelçiliği Maslahatgüzarı'nın bakanlığa çağrıldığını bildirdi.
Babahan - 6.10.2019
Mhp'li büyükataman: tweet'in beğenilmesi, abd destekli yeni operasyonun delili
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "FETÖ'nün beslemesi, sözcüsü Ergün Babahan dün attığı tweet ile meşrebince davranmış ve FETÖ'nün uzun yıllardır uğraş verdiği, 'Devlet Bahçelisiz siyaset'i dillendirmiştir.
Babahan - 6.10.2019
MHP'den ABD Büyükelçiliğine sert tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergün Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımının beğenilmesine tepki göstererek, "Büyükelçilik bu hamlesiyle Türkiye düşmanlarını cesaretlendirme, FETÖ'cü hainleri...
Babahan - 6.10.2019
Mhp'li büyükataman: tweet'in beğenilmesi, abd destekli yeni operasyonun delili
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "FETÖ'nün beslemesi, sözcüsü Ergün Babahan dün attığı tweet ile meşrebince davranmış ve FETÖ'nün uzun yıllardır uğraş verdiği, 'Devlet Bahçelisiz siyaset'i dillendirmiştir.
Babahan - 6.10.2019
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan ABD Büyükelçiliğine tweet tepkisi
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ABD Büyükelçiliğinin resmi Twitter hesabından Fetullahçı Terör Örgütü firarisi Ergün Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan paylaşımının beğenilmesine ilişkin açıklamada bulundu.
Babahan - 6.10.2019
AK Parti'den ABD Büyükelçiliğine sert tepki
Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergün Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef aldığı bir paylaşımın beğenilmesini kınadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Babahan Haberleri | Babahan Kimdir - Haberler - Babahan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Babahan kimdir, hayatı ve biyografisi. Silopi'de fedakar öğretmenler okulu boyadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 23:48:04. #1.15#
title