Cani Baba, Para İsteyen Engelli Oğlunu Ayakkabıyla Dövdü! Sosyal Medya Ayağa Kalktı

Cani Baba, Para İsteyen Engelli Oğlunu Ayakkabıyla Dövdü! Sosyal Medya Ayağa Kalktı

Ordu'da acımasız baba, kendisinden para isteyen engelli ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan oğlunu ayakkabıyla dövdü. Engelli gencin yürek sızlatan görüntüleri sosyal medyada tepkilere yol açtı.

Ordu'nun Altınordu ilçesinde engelli ve tekerlekli sandalyeye mahkum bir gencin babası tarafından ayakkabı ile dövüldüğü görüntüler, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

PARA İSTEYEN ENGELLİ OĞLUNA SİNİRLENİP AYAKKABIYLA DÖVDÜ

İddiaya göre, ilçenin Şahincili Mahallesi'nde engelli olan ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan oğlunun para istemesine sinirlenen baba, evin önünde ayağındaki ayakkabıyı çıkarıp olanca gücüyle oğlunu dövdü. Babanın engelli oğlunu acımasızca dövdüğü anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedilip sosyal medyadan paylaşıldı.

VATANDAŞLAR OĞLUNU DÖVEN BABAYA ENGEL OLMAYA ÇALIŞTI

Görüntülerde, yediği dayak sebebiyle tekerlekli sandalyesinden düştüğü gözlenen oğlunu dövmeye devam eden babaya bir vatandaş engel olmaya çalışıyor. Engelli oğlunun ise bağırdığı ve babasının ayakkabını alarak kendisine attığı görülüyor.

CANİ BABA GÖZALTINA ALINDI

Görüntüyü izleyenler ise oğlunu ayakkabı ile döven babaya tepki gösterdi. Polisin, ayakkabı ile oğlunu döven babayı gözaltına aldığı öğrenildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.