Baba-Oğul Birbirini Taşla Yaraladı

Baba-Oğul Birbirini Taşla Yaraladı

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, 55 yaşındaki Ramazan Şekerci, sürekli borç aldığını iddia ettiği 35 yaşındaki oğlu Mehmet ile tartıştı.

Baba-Oğul Birbirini Taşla Yaraladı

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, 55 yaşındaki Ramazan Şekerci, sürekli borç aldığını iddia ettiği 35 yaşındaki oğlu Mehmet ile tartıştı. Evde başlayan ve mısır tarlasında devam eden tartışma sırasında kavga eden baba-oğul birbirini taşla yaraladı. İhbar üzerine tarlaya giden polis, birbirini yaralayan baba ile oğlunu tedavi için hastaneye götürdü.

Olay, saat 10.00 sıralarında Siverek'in Kale Mahallesi'nde meydana geldi. İnşaat işçiliği yapan Mehmet Şekerci, bir süre önce imam nikahlı olarak birlikte yaşadığı kadınla ayrılarak babasının evinde kalmaya başladı. Ayrıldıktan sonra çalışmayan ve arkadaşlarından borç almaya başladığı ileri sürülen Mehmet Şekerci ile babası arasında tartışma çıktı. Evine sık sık borçluların geldiğini ve para istediğini söyleyen baba Ramazan Şekerci ile oğlu arasında başlayan tartışma kısa sürede büyüdü. Babasıyla kavgaya tutuşan Mehmet Şekerci, evden koşarak kaçmaya başladı. Peşine düşen baba da, oğlunu evden 1 kilometre uzaklıktaki mısır tarlasında yakaladı. Burada yeniden başlayan kavga sırasında baba ve oğlu birbirine tarladaki taşları atarak saldırdı. Mahalle sakinlerinin engel olamadığı kavga, ihbar üzerine tarlaya gelen polisler tarafından sonlandırıldı. Polis ekipleri, gömlekleri yırtılan ve yüzlerinden kan gelen Ramazan Şekerci ile oğlu Mehmet'i, ambulanslar ile tedavi için Siverek Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. - Şanlıurfa / Siverek