Baba-Oğul Balıkları Vermemek İçin Köpek Balığıyla Kavga Ettiler!

Baba-Oğul Balıkları Vermemek İçin Köpek Balığıyla Kavga Ettiler!

Tekneleriyle Avustralya'nın güney kıyıları açıklarında balığa çıkan baba ve oğul, denizde aniden karşılarına çıkan köpek balığını görünce kaçmak yerine avlarını kurtarmak için direnmeyi tercih etti.

Şu sıralar bir video Instagram'da hızla yayılıyor. Görüntülerde ağdaki balıklara musallat olan köpek balığının, baba ve oğul tarafından küfürler eşliğinde tekneden uzaklaştırılmaya çalışıldığı görülüyor.

Videonun sonunda avını bir türlü köpek balığının dişlerinin arasından kurtaramamış olan baba David bir yandan ağı çekiştirmeye devam ederken bir yandan da köpek balığının burnunu eliyle itiyor.

KÖPEK BALIĞI KAÇIYOR

Çekişme bir müddet daha sürüp gittikten sonra köpek balığı tekneden uzaklaşıyor. Köpek balığı uzaklaşırken baba David'in hayvanın arkasından küfürler ederek "S… git!' diye bağırdığı duyuluyor.

'KÖPEK BALIĞINA ZARAR GELMEDİ, SADECE BİRAZ EĞLENDİK'

BuzzFeed'e daha önce de pek çok defa köpek balıklarıyla karşılaştıklarını ancak böyle bir şeyin ilk defa başlarına geldiğini söyleyen oğul Nicholas Wilks, Instagram'daki takipçilerine seslendi. Wilks, babasının köpek balıklarını aslında sevdiğini ve köpek balığının burnundaki kan izinin kendileriyle ilgisi olmadığını söyledi: "Merak etmeyin, köpek balığına bir zarar gelmedi, sadece aramızda biraz eğlendik."