Baba 'Bu Alem Bi Alem' Filmi

BABA 'Bu Alem Bi Alem' filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. BABA 'Bu Alem Bi Alem' filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

15.03.2019 08:54 | Son Güncelleme: 15.03.2019 08:54
Baba 'Bu Alem Bi Alem' Filmi

Alemin 'Babası' olmak için çabalayan Kamuran, kendisini bu işlere kaptırınca ailesinin babası olmaktan gittikçe uzaklaşır. Zamanla bu durumdan dolayı pişmanlığa kapılan Kamuran, artık bu işlerin bir sonunun olmadığını anlayınca her şeyden elini çekmeye karar verir. O, bütün illegal işlerden sıyrılarak kendisine yeni bir yaşam kurmaya ve sadece yasal olan işlerle uğraşmaya çalışır. Geçmişindeki işlerden iyice uzak olmak isteyen Kamuran, İzmir'deki kızlarına daha yakın olsun diye Seferihisar'a taşınır. Kızlarını, babalarının kirli dünyasından uzak tutmak için Kamuran'ı terk eden Zeynep, bu zamana kadar hayatını kızlarına adamıştır. Zeynep, büyük kızı Yağmur'u okutup doktor olmasını sağlasa da küçük kızı Damla meslek sahibi olamamıştır. Kamuran'ın bunca yıl kızlarından uzakta oluşu, aralarının bozuk olmasına neden olur. Zor da olsa gönüllerini almayı başaran Kamuran, şimdi gerçek zorlukla karşı karşıyadır. Çünkü zor olan alemin babası olmak değil, kız babası olmaktır.

Yönetmen: Oğuz Yalçın

Senaryo: Nimet Erdem

Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Melih Çardak, Tarık Pabuççuoğlu, Selma Güngör, Orçun Kaptan, Tuna Arman, Vural Buldu, Orhan Uslu, İlay Sağsöz

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: BABA 'Bu Alem Bi Alem'

Yapımcı Firma: Eilith Media

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 98 dk.

Dağıtıcı Firma: MC Film

Vizyon Tarihi: 22.03.2019

BABA 'Bu Alem Bi Alem' Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title