AZRA AKIN HABERLERİ

Azra Akın haber, Azra Akın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Azra Akın - 3.10.2012
20. Sanat Yılında Zirve Tarkan'ın
KIVANÇ TATLITUĞ YİNE GÜNDEMDE MTM'nin araştırmasında öne çıkan bir diğer isim ise Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Özellikle, sevgilisi Azra Akın ile Tarkan'ın Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'ndaki konserine katılmasıyla medyanın yoğun ilgisini çeken Tatlıtuğ, Tarkan'ın kendisini konserde oynatması ile de magazin basınında yer buldu.
Azra Akın - 15.9.2012
Sinan Özedincik'le Haftanın Magazin Gündemi
Belki de... Simge hassas bir dönemde olabilir. Yaşı da küçük... Özel hayatlarına girmeyelim diyoruz ama iş böyle olunca da konuşmadan olmuyor. Umarım bu saatten sonra mutlu olurlar. Simge işini de yapmıyor zaten. Normal bir hayat yaşasınlar ki geçmişi unutalım. Böyle olursa unutmamız zor! #Sayfa# AZRA VE KIVANÇ ARTIK ÇOK CİDDİLER Kıvanç Tatlıtuğ'la yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Azra Akın, arkadaş grubuyla İstanbul Beyoğlu'nda çıktığı eğlencede görüntülendi.
Azra Akın - 4.9.2012
Tarkan Söyledi, Kıvanç Oynadı
Tarkan, Harbiye Açıkhava'daki konser serisini önceki akşam noktaladı. Binlerce kişinin akın ettiği konseri ön sıradan izleyenler arasında Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin, Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın ve Gökçe Bahadır da vardı.
Azra Akın - 29.8.2012
Kayınpeder Çark Etti
Taze gelini Meltem Cumbul'la ilgili demediğini bırakmayan kayınpederden ilginç sözler.
Azra Akın - 27.8.2012
Anthony Vincent Bova Türkiye'ye Geliyor
Metod, Jack Nicholson, Greg Mullavey, Sue Lyon, Michael Parks, Linda Crystal, Teri Garr, Arnold Schwarzenegger, Johnny Depp ve Matthew Fox gibi sayısız dünya yıldızı tarafından benimseniyor. Anthony Bova'dan Eric Morris tekniğinin eğitimini alan Türk öğrenciler arasında ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Selma Ergeç, Burçin Terzioğlu, Burcu Kara, Cansu Dere, Esra Akkaya, Azra Akın, Esra Dermancıoğlu, Kıvanç Kasabalı, Murat Yıldırım, Sedef Avcı, Serkan Altınorak, Berrak Tüzünağaç, Sinem Kobal, Esra Akkaya ve Saadet Işıl Aksoy gibi oyuncular yer alıyor.
Azra Akın - 24.8.2012
Azra Akın Pepsi Reklamında Garson Oldu!
Pepsi'nin yepyeni reklam filminde garson olarak izleyeceğimiz Azra Akın kendisine adeta "dünyanın en güzel garsonu" dedirtecek.
Azra Akın - 24.8.2012
Azra Akın Sörfe Merak Sardı
Azra Akın, şimdi de sörfe merak sardı. Akın, Alaçatı'da sabahın erken saatlerinde sörf yaparken görüntülendi.
Azra Akın - 24.8.2012
'Garson Azra'ya Tam Not
'Dünya Güzeli' Azra Akın, Pepsi'nin yeni reklam filmi için garson oldu.
Azra Akın - 21.8.2012
Plajda Egzersiz
Azra Akın ailesiyle bayram tatilini Çeşme'de geçiriyor.
Azra Akın - 20.8.2012
Azra Akın Fiziği ile Çeşme'yi Salladı
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un tescilli dünya güzeli sevgilisi Azra Akın, Çeşme sahillerinde boy gösterdi.
Azra Akın - 6.8.2012
Azra Akın da Bikinili Görüntülendi
Ünlü model ve oyuncu Azra Akın, tatil için geldiği İzmir'in Çeşme İlçesi'nde bikinili olarak görüntülendi.
Azra Akın - 5.8.2012
Azra Bikinili
2002 yılı dünya güzeli Azra Akın, tatil için geldiği Çeşme'de bikinili görüntülendi.
Azra Akın - 26.7.2012
İşte Ünlü Kadınlar ve Burçları!
Azra Akın - Yay Yay insanı gülüşüyle kendini belli eder.
Azra Akın - 23.7.2012
Azra'ya ve Acun'a Küs Değilim
Ünlü şarkıcı Hakan Peker ile eşi Arzu Öztoprak önceki gün Etiler'de görüntülendi. Peker, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. 'Yok Böyle Dans Yarışması'nda jüri koltuğunda oturan Azra Akın'ın eleştirilerinden sonra programdan ayrılma kararı alan Peker, "Ne Azra'yla ne de Acun Ilıcalı'yla aramda herhangi bir küslük yok! Kavga da etmedik" dedi.
Azra Akın - 22.7.2012
Kıvanç ile Azra Mavi Tura Çıkıyor
Kıvanç Tatlıtuğ romantikliğini konuşturdu! Ünlü oyuncu, Eylül'de Azra Akın'la mavi yolculuğa çıkıyor.
Azra Akın - 12.7.2012
Azra Akın, Ramazan Sofrasını Kurdu
Azra Akın Yalova'da şelale içinde kurulan Pepsi Ramazan sofrasının reklam çekimleri için kamera karşısına geçti.
Azra Akın - 10.7.2012
Anthony Vincent Bova Türkiye'ye Geliyor
Metod, Jack Nicholson, Greg Mullavey, Sue Lyon, Michael Parks, Linda Crystal, Teri Garr, Arnold Schwarzenegger, Johnny Depp ve Matthew Fox gibi sayısız dünya yıldızı tarafından benimseniyor. Anthony Bova'dan Eric Morris tekniğinin eğitimini alan Türk öğrenciler arasında ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Selma Ergeç, Burçin Terzioğlu, Burcu Kara, Cansu Dere, Esra Akkaya, Azra Akın, Esra Dermancıoğlu, Kıvanç Kasabalı, Murat Yıldırım, Sedef Avcı, Serkan Altınorak, Berrak Tüzünağaç, Sinem Kobal, Esra Akkaya ve Saadet Işıl Aksoy gibi oyuncular yer alıyor.
Azra Akın - 4.7.2012
Pepsi'nin Muhteşem Partisi
Pepsi, Michael Jackson Estate ve Sony Music işbirliğiyle Michael Jackson'un efsanevi parçalarının olduğu multi-platin Bad albümünü kutlamak, Popun Kralı (King Of Pop) ve kilometre taşı olan müziklerinin keyfini yaşatmak için Micheal Jackson hayranı ünlü yüzler Pepsi'nin muhteşem partisinde bir araya geldi. İstanbul Ortaköy Anjelique Bar'daki partiye eğlence dünyasının ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri büyük ilgi gösterdiler. Bad Albümünün 25. Yıldönümü'nün kutlandığı partide ünlü moda ve portre fotoğrafçısı Lara Sayılgan konukların fotoğraflarını çekerek bu renkli geceyi ölümsüzleştirdi. Geceye Pepsi'nin yüzü Azra Akın da katılarak renk kattı.
Azra Akın - 4.7.2012
Mıchael Jackson Partisine Ünlü Yağdı!
Müziğin efsane ismi Michael Jackson'ın 'Bad' albümünün piyasaya çıkışının 25'inci yılını kutlamak için önceki gün özel bir parti düzenlendi. Ortaköy'de bulunan Anjelique'teki partiye, eğlence dünyasının ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri büyük ilgi gösterdi. Partinin ev sahipliğini Mert Vidinli yaparken, ünlü fotoğrafçı Lara Sayılgan da konukların fotoğraflarını çekerek bu renkli geceyi ölümsüzleştirdi. Geceye Pepsi'nin yüzü Azra Akın da katılarak renk kattı.
Azra Akın - 30.6.2012
Azra Akın Ayağını Bile Denize Sokamadı
Azra Akın'ın denizin içerisindeki sahneleri tam 9 saat sürdü ancak serinlemek için bir an olsun denize giremedi.
Azra Akın - 28.6.2012
Hüseyin Avnili Öğrenciler, İstanbul'u Gezdi
Robert Koleji Mezunlar Derneği bünyesinde çalışan Robert Kolejliler Komitesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen "Türkiye'nin 7 Rengi" Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında İstanbul'da ağırlanan Hüseyin Avni İlköğretim Okulu öğrencileri, İstanbul'un tarihi ve kültürel mekanlarını gezerek bilgi sahibi oldular. Türkiye'nin 7 bölgesinden seçilen 7'şer kişilik öğrenciler bir hafta boyunca Robert Koleji'nin misafiri oldu. Geziye, İnebolu Hüseyin Avni İlköğretim Okulu öğrencileri katıldı. Öğrencilere, sınıf öğretmeni Haydar İkizoğlu refakat etti. Projeye Mersin, Aydın, Erzincan, Gaziantep, Eskişehir, Edirne ve Kastamonu illeri davet edildi. Öğrenciler, İstanbul'da terminalde projeden sorumlu üniversite öğrencileri tarafından karşılanarak Robert Koleji Kampusuna yerleştirildi. Her renk grubu sorumlusu eşliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde, eğlendirici çeşitli oyunlar, bilim aktivitesi ile ilgili çeşitli deneyler, perküsyon (müzik oluşturma) aktivitesi, DI adlı etkinlik (sorun oluşturup çözüme ulaşma oyunu), kendi yazdıkları senaryolara ait film çekme ve filmde oynama, akşamları film izleme, tarihi ve kültürel geziler (Koç Müzesi-Arkeoloji Müzesi-Topkapı Sarayı-Ayasofya-Miniatürk), Bilgi Üniversitesi'ni gezen öğrenciler burada drama çalışması yaptı. Üniversitenin müzesi, müzede elektrikle ilgili oyunlar oynadılar, tiyatro etkinliği, sportif turnuvalar, müzik dinletisi ve rehberlik çalışmalarına da ayrıca yer verildi. Programın son gününde yapılan faaliyetlere ilişkin sunum gösterisinden sonra öğretmen ve öğrenciler için boğazda tekne gezisi düzenlendi. Gezinin son gününde öğrenciler, ünlü oyuncu ve 2002 yılı Türkiye ve dünya güzeli Azra Akın'la bir araya geldiler.
Azra Akın - 27.6.2012
'Termik Karşıtı Video' Davası İki Yılda Sonuca Ulaştı
Azra Akın, Şenay Gürler, Ateşböceği Ercan ve Kerem Alışık'ın, "Yalova'da termik santral kurulmasın" dedikleri görüntüde, 1999 depreminde kimyasal sızıntı yaşanan Yalova'daki fabrika içinde bir de termik santral yapılmasının engellenmesi gerektiği belirtiliyordu.
Azra Akın - 23.6.2012
Termik Santrale Sanatçılı Tepki Videosu Artık Serbest
Yalova'da Aksa şirketi tarafından kurulan ve deneme ruhsatı alınan kömür yakıtlı termik santrale karşı, Yalova Çevre Platformu tepki videosu hazırlattı. Aralarında Azra Akın, Şenay Gürler, Ateşböceği Ercan ve Kerem Alışık'ın yer aldığı 'Yalova'da termik santral kurulmasın' adı verilen 3.
Azra Akın - 23.6.2012
Gazeteciler Elleri Ayırdı
Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın çifti, geçtiğimiz günlerde Akmerkez'de objektiflere takıldı.
Azra Akın - 22.6.2012
'Kuzey Güney' Oyuncularını da Ağlattı
Televizyon ekranlarının sevilen dizisi 'Kuzey Güney' önceki gün sezon finali yaptı. Dizi ekibi son bölümü Ortaköy'deki Nomads adlı mekanda hep birlikte izledi. Final sahnesinde seyirciyi gözyaşlarına boğan dizi, oyuncularını da ağlattı. Ekip, yayın sona erdikten sonra sezon yorgunluğunu sabahın ilk saatlerine kadar eğlenerek attı. Mekandan sevgilisi Azra Akın ile el ele çıkan Kıvanç Tatlıtuğ; top sakallı yeni imajı için "Kuzey'den biraz sıyrılmak istedim" diye konuştu.
Azra Akın - 21.6.2012
Azra Akın Güzelliğiyle Büyüleyecek
2002 Dünya güzelimiz Azra Akın, Pepsi'nin yaz kampanyası için Kilyos sahillerinde kamera karşısına geçti.
Azra Akın - 15.6.2012
Cumhurbaşkanı Gül, Hollanda Kraliçesi Beatrix'in Resepsiyonuna Katıldı
Hollanda ve Türkiye arasında diplomatik ilişkilerin başlamasının 400' yılı kapsamındaki etkinlikler dolayısıyla Türkiye'de bulunan Hollanda Kraliçesi, Swiss Otel'de bir resepsiyon verdi. Resepsiyona Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yanı sıra eşi Hayrunnisa Gül, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Fener Rum Patriği Bartholomeos ve aralarında Azra Akın gibi tanıdık yüzlerin olduğu çok sayıda davetli katıldı.
Azra Akın - 15.6.2012
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beatrix'in Düzenlediği Resepsiyona Katıldı
Hollanda ve Türkiye arasında diplomatik ilişkilerin başlamasının 400. yılı etkinlikleri kapsamında Türkiye'de bulunan Hollanda Kraliçesi Beatrix, Swiss Otel'de bir resepsiyon verdi. Resepsiyona Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrunnisa Gül ile katıldı. Cumhurbaşkanı Gül'ün yanı sıra resepsiyona Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Fener Rum Patriği Bartholomeos ve aralarında Azra Akın gibi birçok ünlünün bulunduğu olduğu çok sayıda davetli katıldı.
Azra Akın - 13.6.2012
Hollanda Kralicesi Beatrix, Ankara'da
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nün Büyük Şeref Kapısı önünde karşıladığı Hollanda Kraliçesi Beatrix ile baş başa görüştü. Görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, Kraliçe Beatrix onuruna akşam yemek daveti düzenledi. Gül çifti ve Kraliçe, konukları resepsiyon salonunun girişinde karşıladı. Yemeğe, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Hollanda'nın Ankara Büyükelçisi Jan Paul Dirkse, TBMM Türkiye-Hollanda Dostluk Grubu Başkanı Şaban Dişli'nin de arasında bulunduğu milletvekilleri, iş adamları, akademisyenler, Hollanda'da doğan Türkiye'nin 2002 Dünya Güzeli Azra Akın ile Türkiye'de yaşayan Hollandalı fotoğrafçı Wilco van Herpen ve diğer davetliler katıldı.
Azra Akın - 13.6.2012
Hollanda Kraliçesi Beatrix, Çankaya Köşkü'nde
Türkiye ile Hollanda arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yıl dönümü dolayısı ile Hollanda Kraliçesi Beatrix, bugün Türkiye'ye geldi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, Kraliçe Beatrix'i Çankaya Köşkü'nde Büyük Şeref Kapısında karşıladı. Baş başa görüşmenin ardından Kraliçe onuruna verilen akşam yemeğine geçildi. Yemeğe, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, oyuncu Azra Akın, milletvekilleri ile yerli ve yabancı davetliler katıldı.
Azra Akın - 13.6.2012
Gül, Hollanda Kraliçesi Beatrix Onuruna Yemek Verdi
Yemeğe, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Hollanda'nın Ankara Büyükelçisi Jan Paul Dirkse, TBMM Türkiye-Hollanda Dostluk Grubu Başkanı Şaban Dişli'nin de arasında bulunduğu milletvekilleri, iş adamları, akademisyenler, Hollanda'da doğan Türkiye'nin 2002 Dünya Güzeli Azra Akın ile Türkiye'de yaşayan Hollandalı fotoğrafçı Wilco van Herpen ve diğer davetliler katıldı.
Azra Akın - 9.6.2012
'Feriha' Dizi Ekibini Çıldırttı
ÜNLÜLER KAYIT YAPTIRDI Amerikalı ünlü oyuncu koçu Barbara Poltier, Bilgi Üniversitesi'nde 'Bilgi Eğitim Performing Art' başlığı altında düzenlenecek 1 haftalık atölye çalışması için İstanbul'a gelmişti. Poitier'in dersleri için Azra Akın, Burcu Esmersoy, Kıvanç Kasabalı gibi ünlü oyuncularla birlikte Adını Feriha Koydum dizisinin yıldızı Hazal Kaya da kayıt yaptırmıştı.
Azra Akın - 4.6.2012
Suskunları Oynadılar
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve sevgilisi Azra Akın; evlenecekleri iddialarına ilk kez yanıt verdi.
Azra Akın - 3.6.2012
"Kıvanç Tatlıtuğ'da Hollywood Stili Var"
PARTNERDEN ÖVGÜ Geceye göğüs ve sırtını açıkta bırakan derin yırtmaçlı elbisesiyle katılan Florence Eugene, partneri Tatlıtuğ'u yere göğe sığdıramadı. Eugene "O iyi görünüşlü, yakışıklı, güzel yüzlü ve Hollywood stili olan biri" dedi. Kıvanç Tatlıtuğ ise partneri hakkında "Son derece profesyonel bir insan. Sanki senelerdir çalışıyormuşuz gibi uyum içindeydik" yorumunu yaptı. Yılmaz Erdoğan'la oynayacağı film hakkında da konuşan Tatlıtuğ "Enteresan bir film olacak"dedi. Sevgilisi Azra Akın'la ilgili sorulara ise "Eyvallah.
Azra Akın - 2.6.2012
Türkiye'nin En Güzelinin İlginç Sırrı!
Kampta hal ve hareketlerimden dolayı hocalarım beni Arzum Onan ve Azra Akın'a benzetiyorlardı.
Azra Akın - 2.6.2012
Kıvanç Tatlıtuğ Anadolu'ya Taşınıyor
Fransız model Florence Eugene, partneri Tatlıtuğ'a "O iyi görünüşlü, yakışıklı, güzel yüzlü ve Hollywood stili olan biri" diyerek övgüler yağdırdı. Kuzey-Güney dizisinden sonra Yılmaz Erdoğan'ın yeni filminde rol alacağını da sözlerine ekleyen Tatlıtuğ "Enteresan bir film olacak. Şiiri takip ederim, ilgi alanıma girer" dedi. Söz, aşk yaşadığı Azra Akın'a gelince oyuncu, "Eyvallah.
Azra Akın - 13.5.2012
Akşam Vakti Golf Oynadı
Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz akşam sevgilisi Azra Akın ile birlikte golfteydi.
Azra Akın - 5.5.2012
Nisan 'Da En Çok Beren Saat Konuşuldu
BARIŞMAK AZRA'YA YA RADI Eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ ile barışan Azra Akın listenin ikinci sırasında.
Azra Akın - 1.5.2012
Magazin Dünyasında Dengeler Alt-Üst
Sürpriz isimlerin yer aldığı magazin gündeminde, Kenan Doğulu ile aşk yaşayan Beren Saat en medyatik isim olurken, Azra Akın, Ebru Şallı Tan ve Helin Avşar'ın hızlı çıkışları dikkat çekti.
Azra Akın - 29.4.2012
Yüzlerinde Güller Açıyor
Beyoğlu karıştı! Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam, Beyoğlu'nda eğlence turuna çıktı.
Azra Akın - 26.4.2012
Eşini Aldattı Mı?
Buğra Gülsoy'un bu sözleri akıllara rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'un basın açıklamasını getirdi. Kıvanç Tatlıtuğ da 2 ay önce Azra Akın'la ayrıldığında "Özel hayatımızla meşgul ettik özür dileriz" demişti.
Azra Akın - 24.4.2012
Kıvanç Yıkıldı!
Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın ikilisi kebap yiyip Galatasaray-Fenerbahçe maçını izledi.
Azra Akın - 21.4.2012
Expo İzmir Standına Kraliçe Akını
'Yaşayan Doğa' temasıyla Hollanda Venlo'da gerçekleşen Botanik EXPO'sunda İzmir'in açtığı stant kraliçe akınına uğradı. Hollanda Kraliçesi Beatrix'in ardından, 2002 Dünya Güzeli seçilen Azra Akın da İzmir standını ziyaret etti.
Azra Akın - 18.4.2012
Gül ve Beatrıx, Türkiye Flarmoni Orkestrası'nın Konserini İzledi
Cumhurbaşkanı Gül'ün konser salonuna gelişinde bir grup Türk vatandaşı, kendisine sevgi gösterisinde bulundu. Konser salonuna ilk gelen Cumhurbaşkanı Gül ve eşi Hayrunnisa Gül, ardından gelen Kraliçe Beatrix'i karşıladı. Daha sonra Gül çifti ve Kraliçe Beatrix, birlikte salona geçti. İki ülke milli marşlarının okunmasının ardından Hollanda doğumlu ünlü manken Azra Akın, kısa bir açılış konuşması yaptı.
Azra Akın - 16.4.2012
Kıvanç'a Trafikte Posta Koydular!
Sevgilisi Azra Akın'la Ortaköy'de trafiğe yakalanan Kıvanç Tatlıtuğ, bir sürücünün tepkisiyle karşı karşıya kaldı.
Azra Akın - 15.4.2012
Barışma Sonrası İlk Görüntü
Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ'un barış yemeği tatsız bitti.
Azra Akın - 13.4.2012
Evleniyorlar!
İlişkilerine üçüncü bir şans daha vererek geçen hafta barışan Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın çiftinin bu kez evlilik kararı aldığı öğrenildi.
Azra Akın - 12.4.2012
Üçüncü Evlilik Kararı Mı?
İlişkileri yılan hikayesine dönen Azra Akın ile Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden yeni haber geldi.
Azra Akın - 6.4.2012
Nefes Kesen Dans Şov
Pepsi reklam filminde Azra Akın ve Bülent Ersoy'dan nefes kesen dans şov!
Azra Akın - 4.4.2012
Bu Bahar Kendinizi Şımartın!
Sonuç: Kuvvetli saç kökü, canlı ve volümlü saçlar Avon Avon'un yeni renkleriyle baharı capcanlı karşılayabilirsiniz... Azra Akın'ınki gibi bir görüntü elde etmek için yanak ve dudaklarda pembe ve şeftali tonlarından faydalanabilir, gözlerde eflatun ve bej tonlarını kombinleyebilirsiniz.
Azra Akın - 26.3.2012
Pepsi'den Yılın En Büyük Sürprizi
Bülent Ersoy, Pepsi'nin yeni reklam filminde dünya güzelimiz Azra Akın'la inanılmaz bir dans performansı sergiledi!
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Azra Akın Haberleri | Azra Akın Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Azra Akın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Azra Akın kimdir, hayatı ve biyografisi. Azra Akın Gözyaşlarına Boğuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 23:54:48. #1.15#
title