Aziziye Mezunları, Yurt Dışı Eğitimde Danışmanlık Hizmetlerini Ücretsiz Alacak

Aziziye Mezunları, Yurt Dışı Eğitimde Danışmanlık Hizmetlerini Ücretsiz Alacak

Merit Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Genel Koordinatörü Cafer Aykan, Aziziye Koleji Mezunlarına Yurtdışı Eğitim Konusunda Bilgiler Verdi. Aykan, Aziziye Mezunlarına Danışmanlık Hizmetini Ücretsiz Vereceklerinin Altını Çizdi.

Aziziye Mezunları, Yurt Dışı Eğitimde Danışmanlık Hizmetlerini Ücretsiz Alacak

Merit Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Genel Koordinatörü Cafer Aykan, Aziziye Koleji mezunlarına yurtdışı eğitim konusunda bilgiler verdi. Aykan, Aziziye mezunlarına danışmanlık hizmetini ücretsiz vereceklerinin altını çizdi.

Aziziye Mezunları Derneği (Azmeder)'in düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan aynı zamanda Aziziye Koleji mezunu olan Cafer Aykan, firmalarının yurt dışına çıkışları kolaylaştırdıklarını söyledi. Aykan, 1 Ocak'a kadar Work and Travel için kendilerine başvuracak üniversite ara sınıf öğrencilerinin vize başvuru ücretini de karşılayacaklarının altını çizerek, "Bunun yanında üniversiteyi kazanamayan öğrenciler de üzülmesin. Çünkü, Amerika, İngiltere ve değişik ülkelerde üniversite okumak, Türkiye'de özel üniversite okumaktan fiyat ve fırsatlar konusunda daha cazip." dedi.

Aykan, işi gereği dil eğitimi amaçlı yurt dışına gidecek kişilere de danışmanlık hizmeti verdiklerini hatırlatarak, "Amacımız, yurt dışında eğitim görmek isteyen ancak ne yapacağını bilemeyenlere yol göstermek. Çok zor görünen bir süreci ücretsiz danışmanlık hizmetimizle kolaylaştırıyoruz." diye konuştu.

Programda, Aziziye Koleji mezunları da yurt dışı eğitim konusunda kafalarında oluşan sorulara cevap bulma imkanına kavuştu. (CİHAN)

Kaynak: CHA