Aziz Yıldırım, Silivri 1 Nolu Cezaevi'nde

Aziz Yıldırım, Silivri 1 Nolu Cezaevi'nde

"futbolda şike" iddialarına ilişkin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık yarın ilk kez hakim karşısına çıkacak.

Aziz Yıldırım, Silivri 1 Nolu Cezaevi'nde

"futbolda şike" iddialarına ilişkin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık yarın ilk kez hakim karşısına çıkacak. Aziz Yıldırım'la beraber 23 tutuklu sanık, yarın yapılacak duruşma için Silivri Cezaevine nakledildi. Sanıklar, cezaevi araçlarıyla Metris Cezaevi'nden, Silivri Cezaevi'ne getirildi. Cezaevi araçlarına ambulansın ve jandarma ekiplerinin eşlik ettiği görüldü. Aziz Yıldırım ve 22 tutuklu sanığın Silivri 1 Nolu Cezaevi'ne yerleştirildiği öğrenildi. Sanıklar, Şike davasının süreceği 4 gün boyunca Silivri Cezaevi'nde kalacağı, Cuma akşamı ise yeniden Metris Cezaevi'ne nakledilecekleri bildirildi.

Bu arada 1 Nolu Cezaevi'nde aralarında İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de bulunduğu çok sayıda Ergenekon davası sanığı da bulunuyor. - İstanbul / Silivri