Aziz Yıldırım'ın Ankaragücü'nden Bebbe'yi İstediği İddia Edildi

Ankaragücü ile Gençlerbirliği Arasında Oynanan Turkcell Süper Ligi 4. Hafta Karşılaşmasını Tribünden İzleyen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Ankaragücü'nden Golcü Oyuncu Bebbe'yi İsteğidi Öne Sürüldü.

Aziz Yıldırım'ın Ankaragücü'nden Bebbe'yi İstediği İddia Edildi

Ankaragücü ile Gençlerbirliği arasında oynanan Turkcell Süper Ligi 4. hafta karşılaşmasını tribünden izleyen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Ankaragücü'nden golcü oyuncu Bebbe'yi isteğidi öne sürüldü.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ankaragücü-Gençlerbirliği maçını, Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın ile birlikte izledi. Aziz Yıldırım'ın karşılaşma sırasında Ankaragücü'nün Türk vatandaşlığına geçen Kamerunlu golcüsü Gustave Bebbe'nin transferi için Cemal Aydın'ın nabzını yokladığı iddia edildi. Cemal Aydın, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, futbolcunun transferiyle ilgili sorulara açık kapı bırakırken, Ankaragücü olarak futbolcu satmayı planlamadıklarını söyledi. Ankaragücü'ne yakın

çevreler tarafından ise, transferin bitmesine 2 gün kala Aziz Yıldırım'ın Cemal Aydın'dan Bebbe'nin transferiyle ilgili bilgi aldığı ileri sürüldü.

Türk vatandaşlığına geçtikten sonra Alper Aydın adını alan 25 yaşındaki Bebbe, geçtiğimiz sezon 2'si kupada olmak üzere 12 gol atmıştı. Bebbe, bu sezon ise 4 haftası geride kalan Süper Lig'de 1 gol attı ve 4 asisst yaptı.

(EKO-OK-S)

Kaynak: İHA