Aziz Yıldırım'a Sürpriz Kutlama

Fenerbahçeli Futbolcular, Çaykur Rizespor Maçının Ardından İstanbul'a Dönüşte, Kulüp Başkanlığında 10. Yılını Dolduran Aziz Yıldırım'a Uçakta Sürpriz Bir Kutlama Yaptı.

Aziz Yıldırım'a Sürpriz Kutlama

Fenerbahçeli futbolcular, Çaykur Rizespor maçının ardından İstanbul'a dönüşte, kulüp başkanlığında 10. yılını dolduran Aziz Yıldırım'a uçakta sürpriz bir kutlama yaptı.

Çaykur Rizespor karşısında aldıkları 4-2'lik galibiyetin ardından mutlu bir şekilde İstanbul'a dönen kafilede, futbolcular bir ara, Aziz Yıldırım uçakta yanlarına geldiği sırada, önceden hazırlattıkları sarı ve lacivert renklerdeki pastayı ortaya çıkardı.

Kafilenin sevgi gösterileriyle pastayı kesen Yıldırım, sürpriz kutlama için futbolculara teşekkür etti.

“SEN BÜYÜKSÜN AZİZ BABA...”

Futbolcular, mini kutlamada Aziz Yıldırım'ın başkanlıktaki 10. yıl dönümü için besteledikleri tezahüratı da hep birlikte söyledi.

Yıldırım pastayı kesmeden önce tezahürata başlayan futbolcular, Yıldırım'a hitaben “10 yıl önce başkan oldu, Avrupa'yı hedef koydu, şimdi sıra Sevilla'da, sen büyüksün Aziz baba” şeklinde tempo tuttu.

Kutlamaya katılan yöneticiler ve teknik direktör Zico da Aziz Yıldırım'ı 10. yıl dönümü nedeniyle bir kez daha tebrik etti.

Kaynak: DHA