AZİZ TORUN HABERLERİ

Aziz Torun haber, Aziz Torun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aziz Torun - 26.05.2013
Gayrimenkul Sektörünün Yeni Dinamikleri Tartışılıyor
Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’in gayrimenkul sektörüne katkıda bulunmak, yön vermek, sektör temsilcilerini bir araya getirmek ve ilgili konuda uzman kişilerle fikir alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlediği GYODER Sektör Buluşması, 28 Mayıs 2013 tarihinde Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşecek. “Gayrimenkul Sektörünün Yeni Dinamikleri” üzerine kurgulanan etkinlikte, ‘Dünyada Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları ve Yeni Trendler’, ‘Sermaye Piyasalarında Gayrimenkulleri Menkul Değerlere Dönüştürmede Yeni Modeller’ ve ‘İmar Mevzuatındaki Son Değişiklikler ve Sektöre Etkileri’ konuları, gayrimenkul ve ekonomi alanındaki yerli ve yabancı önemli isimler ve uzmanlar tarafından masaya yatırılacak. 3 farklı oturum ve yaklaşık 20’ye yakın konuşmacının yer aldığı programda; GYODER Başkanı Aziz Torun, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vahdettin ERTAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürü Mehmet Ali KAHRAMAN, GYODER Başkan Yardımcısı Doç.
Aziz Torun - 24.05.2013
Merkez İçin İmzalar Atıldı
GYODER Başkanı Aziz Torun, "Türkiye'nin ilk Gayrimenkul Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin kurulması ile birlikte, GYODER'in çalışmalarına akademik bir boyut da kazandırmış olacağız" dedi.
Aziz Torun - 23.05.2013
Gayrimenkul Geliştirme Merkezi Açıldı
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliğinde gayrimenkul sektörüne uzman yetiştirmek ve ihtiyaç duyulan araştırma konularını belirlemek amacıyla İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde protokol imzalandı. İmza törenine, GYODER Başkanı Aziz Torun, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof.
Aziz Torun - 23.05.2013
Gyoder İlk Adımı Attı
GYODER Başkanı Aziz Torun, "Türkiye'nin ilk Gayrimenkul Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin kurulması ile birlikte, GYODER'in çalışmalarına akademik bir boyut da kazandırmış olacağız" dedi.
Aziz Torun - 22.05.2013
İticü'den Dev İşbirliği
Dev proje, yarın İstanbul Tiracaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde, Rektör Prof. Dr. Nazım Ekren, GYODER Başkanı Aziz Torun, GYODER eğitim ve yayınlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Doç.
Aziz Torun - 15.05.2013
Yeni Konut Fiyatları Arttı Mı?
"Reidin–GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi"nin Nisan ayı sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun "Yeni konut fiyatlarına ilişkin Nisan ayı verilerine baktığımızda; bir önceki aya göre %0,31, geçen yılın aynı dönemine göre ise yıllık bazda %7,99 oranında artış olduğunu görüyoruz.
Aziz Torun - 15.05.2013
Reıdın-Gyoder Yeni Konut Fiyat Endeksi Yayınlandı
-"Yıllık bazdaki fiyat artışının enflasyonu yüzde 1,5 aştı"- Reidin-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi'nin nisan ayı sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun ise şunları kaydetti: "Aylık bazda yaşanan artış, fiyatlarda yıllık ortalama yüzde 4 oranında artış olacağının sinyallerini veriyor.
Aziz Torun - 30.04.2013
Ali Sami Yen'de Oturmak 580 Bin $'dan Başlıyor
Torunlar GYO tarafından İstanbul’un merkezindeki Ali Sami Yen arazisi üzerinde hayata geçirilen projenin adı da detayları da belli oldu. ‘Torun Center’ adıyla ofis ve rezidansları satışa çıkarılan projede fiyatlar 580 bin dolar ila 3 milyon 900 bin dolar arasında değişecek. Yatırım bedeli 1 milyar lira olan ve inşaatı devam eden projede kamuya açık 3 futbol sahası büyüklüğünde park alanı da bulunacak. Projenin, 2015 yılının 3’üncü çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.  Projenin tanıtım toplantısında konuşan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, şunları söyledi: “Bu arsa milyonların sevincini, hüznünü ve heyecanını barındırıyor.
Aziz Torun - 20.04.2013
Basketbol: Türkiye 2. Ligi'ne Yükselme Grubu
Atatürk Spor Salonu'nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk, Belediye Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik, Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmanın ilk periyotu, Muğla ekibinin 24-14 üstünlüğüyle tamamlandı.
Aziz Torun - 17.04.2013
Yabancı Yatırımcı Talebi Hızla Artıyor
2013 yılına ilişkin görüşlerini dile getiren GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun "Gayrimenkul sektörü 2012 yılında beklentilerimizin altında büyüdü.
Aziz Torun - 16.04.2013
Gyoder Başkanı Torun."Önümüzdeki 10 Yıl İçerisinde Yabancı Yatırımlar, Türkiye'nin Cari Açığının...
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun, Mütekabiliyet Yasası'nın etkisiyle, gelecek 10 yıl içerisinde yabancı yatırımların artacağını belirterek, "Bu gelişme, Türkiye'nin cari açığının kapanmasında önemli bir etki"...
Aziz Torun - 16.04.2013
'Altının Geleceği Karanlık'
GYODER Başkanı Aziz Torun, önümüzdeki 10 yıl içerisinde yabancı yatırımların artmasının, Türkiye'nin cari açığının kapanmasında önemli bir etkisinin olacağını belirtti.
Aziz Torun - 15.04.2013
Yeni Konut Fiyatları Ne Kadar Arttı?
"Reidin.com – GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi"nin Mart 2013 raporu sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun "Mart ayına baktığımızda, yeni konut fiyatlarının Şubat ayına göre yüzde 1,02'lik bir artış gösterdiğini görüyoruz.
Aziz Torun - 13.04.2013
Yeni Konut Fiyatları Yüzde 8.56 Arttı
-"YENİ KONUT FİYATLARINDA ENFLASYON ÜZERİNDE ARTIŞIN DEVAM EDECEĞİ GÖRÜLÜYOR"- GYODER Başkanı Aziz Torun, rapor sonuçların değerlendirirken, Mart ayında yeni konut fiyatlarının, Şubat ayına göre yüzde 1.
Aziz Torun - 13.04.2013
Ev Hayali Olanlar Üzülecek
"YENİ KONUT FİYATLARINDAKİ ARTIŞ ENFLASYONUN ÜZERİNDE" GYODER Başkanı Aziz Torun, rapora ilişkin değerlendirmesinde, "Mart ayına baktığımızda, yeni konut fiyatlarının şubat ayına göre yüzde 1,02'lik bir artış gösterdiğini görüyoruz.
Aziz Torun - 10.04.2013
'Torun Center' Satışa Çıktı
Şehrin merkezi modern bir kent meydanı kazanıyor… Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun toplantıda yaptığı konuşmada "Şehrin merkezine modern bir kent meydanı kazandıracak projemiz Torun Center'ın altında bir tarih yatıyor.
Aziz Torun - 10.04.2013
Ali Sami Yen Arazisi Projesi "Torun Center" Adıyla Satışa Çıktı
Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, toplantıda yaptığı konuşmada, "Torunlar GYO olarak, sektördeki uzmanlığımızı, yenilikçi yaklaşımımızı ve enerjimizi birleştirdiğimiz ve Torunlar'ın sektörel gücünü de simgelediğini düşündüğümüz için projenin adını 'Torun Center' olarak belirledik.
Aziz Torun - 31.03.2013
Basketbol: Türkiye Basketbol 3. Ligi
Atatürk Spor Salonu'nda, Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk, Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmanın ilk periyota 20-17 önde giren Bilecik Belediyespor, ikinci periyotta iki takımın karşılıklı sayıları sonucu 39-39 berabere tamamlandı.
Aziz Torun - 30.03.2013
Torunlar Gyo Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun: "Enerjide Daha Fazla Büyümek İstiyoruz"
Uludağ Ekonomi Zirvesi sonrası enerji alanında yaptıkları yatırımlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Başkentgaz Projesi'nin onaylandığını ve birkaç içinde o sürecin de onaylanmasını beklediklerini...
Aziz Torun - 30.03.2013
Gyoder Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun Açıklaması
Yılmaz Yıldız - Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, konut bitirme sigortası ile ilgili Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'yla görüştüklerini belirterek, "Bu konuda onların önerileri var, görüşleri var."
Aziz Torun - 29.03.2013
Perakende Devleri Uludağ'da Bir Araya Geldi
Uludağ'da düzenlenen ve moderatörlüğünü Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane'nin yaptığı, "Sınır ötesi perakendeciler" başlıklı oturuma LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Ata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Korkan Kurdoğlu katıldı.
Aziz Torun - 29.03.2013
"Uludağ Ekonomi Zirvesi"
Moderatörlüğünü Teknosa Genel Müdürü Mehmet T. Nane'nin yaptığı "Sınır Ötesi Perakendeciler" oturumunda da LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Ata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Kurdoğlu, görüşlerini katılımcılarla paylaştı.
Aziz Torun - 29.03.2013
Uludağ Ekonomi Zirvesi Başladı
ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ BAŞLADI SINIR ÖTESİ PERAKENDECİLER Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane moderatörlüğünde yapılan 'Sınır Ötesi Perakendeciler' oturumuna LC WAİKİKİ Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Ata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Kurdoğlu konuşmacı olarak katıldı.
Aziz Torun - 29.03.2013
"Uludağ Ekonomi Zirvesi"
Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, "Geleceğin alışveriş merkezlerinin çok farklı olması gerekiyor."
Aziz Torun - 29.03.2013
Perakendecilere Göre Türkiye'nin Önünde Önemli Fırsatlar Var
Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, perakendeciliğin alışveriş merkezleri ile birlikte geliştiğini dile getirdi.
Aziz Torun - 28.03.2013
Torunlar Gyo, 2012'deki Net Kâr Açıkladı
AVM ve gayrimenkul yatırımları ile Türkiye'nin en geniş portföylerinden birine sahip olan Torunlar GYO, 2012 yılına ilişkin finansal sonuçlarını ve gelecek dönem beklentilerini düzenlenen basın toplantısı ile açıkladı. Torunlar GYO'nun yıllık değerlendirme toplantısına Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Torunlar GYO CFO'su İsmail Kazanç katıldı.
Aziz Torun - 28.03.2013
Torunlar Gyo Yönetim Kurulu Başkanı Torun Açıklaması
"2013'te faiz oranlarının düşmesi, mütekabiliyet yasasının yürürlüğe girmesi, not artışlarının gelmesi, Türkiye'deki gerek iç gerek dış siyasetteki içerideki barış ve olumlu süreç gayrimenkul satışlarına da yansıyacak" dedi.
Aziz Torun - 28.03.2013
İş Dünyası Uludağ'da Buluşacak
SINIR ÖTESİ PERAKENDECİLER Verilecek aranın ardından Teknosa Genel Müdürü Mehmet T. Nane'nin moderatörlüğü'ndeki oturumda 'Sınır ötesi perakendeciler' başlıklı oturumda LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Ata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Kurdoglu yer alacak.
Aziz Torun - 17.03.2013
Basketbol: Türkiye Basketbol 3. Ligi
Atatürk Spor Salonu'nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk ve Müdür Yardımsı Mehmet Eker, Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmanın ilk periyota 22-17 önde giren Ankara Ormanspor, ikinci periyotta da üstünlüğünü devam ettiren ve 11 sayı farkla konuk takım 40-29 önde tamamladı.
Aziz Torun - 15.03.2013
Reıdın-Gyoder Yeni Konut Fiyat Endeksi Yayınlandı
REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi'nin Şubat 2013 raporu sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun, "Endeksin başlangıç dönemine göre İstanbul Asya yakasındaki projeler, Avrupa yakasına kıyasla 5 puan fazla artış göstermiştir" ifadesini kullandı.
Aziz Torun - 15.03.2013
Maketten Konuta Sigorta Geliyor
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun, Cannes'da yaptığı açıklamada Türkiye'nin fırsatlarına dikkat çekti.
Aziz Torun - 14.03.2013
Uluslararası Yatırımcıyı Çekmenin Yolu Borsadan Geçiyor
GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun yabancı yatırımcıları, gayrimenkul sektörünü iyi bilen, iş yapma yeteneği yüksek, uluslararası ortaklık kültürüne sahip ve ticari itibari yüksek Türk şirketleri ile iş birliği yapmaya davet etti.
Aziz Torun - 10.03.2013
Basketbol: Türkiye Basketbol 3. Ligi
Atatürk Spor Salonu'nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk ve Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmanın ilk periyotu Yozgat Spurs takımının üç sayılık atışlarının sayıya dönüşmesiyle 29-21, ikinci periyotta da üstünlüğünü devam ettiren ve son 5 dakikaya 12 sayı farkla giren konuk takım son dakikalarda oyundan düştü, 48-47 önde tamamladı.
Aziz Torun - 04.03.2013
"Torun Tower"da Kiralama Başladı
"Ekonomiye Yön Veren İmzalar Bu Ofislerde Atılacak" iddiasıyla iş dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Torun Tower'la ilgili açıklama yapan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, "4 milyar TL toplam portföy değeriyle "Türkiye'ye değer" yaklaşımımızla ülkemizin dört bir yanına hayatı güzelleştiren alışveriş merkezleri, konutlar ve ofisler kazandırıyoruz.
Aziz Torun - 03.03.2013
Basketbol: Türkiye Basketbol 3. Ligi
Atatürk Spor Salonu'nda, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmanın ilk üç dakikasında iki takımda sayı kaydedemedi.
Aziz Torun - 28.02.2013
AYD'nin Büyük Konferansı'nın En Önemli Oturumu Gündem Yaratacak
AYD Danışma Kurulu üyesi Hakan Kodal ( Krea)'ın moderatörlüğünde yapılacak "YATIRIMLAR" oturumunda yer alan işadamları; - Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun - Multi Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Hans Van Veggel, - Metro Properties Yönetim Kurulu Başkanı Jean Cristophe Brexta, - Blackstone Küresel Perakende Danışmanı Robert Welanetz, - ECE Başkan Yardımcısı Gerhard L.
Aziz Torun - 25.02.2013
"Uludağ Ekonomi Zirvesi"
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz, Coca-Cola Üst Yöneticisi (CEO) Muhtar Kent, dünyaca ünlü ekonomist Nouriel Roubini gibi önemli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı zirvenin diğer konuşmacıları arasında Ahmet Çalık, Ahmet Kırman, Ahmet Zorlu, Ali Ülker, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Aziz Torun, Bülent Eczacıbaşı, Cem Boyner, Erdal Karamercan, Ergun Özen, Erkan Akdemir, Ethem Sancak, Faik Açıkalın, Isabel Gomez Cagigas, Hakan Ateş, Hakan Binbaşgil, Hamdi Akın, Hüseyin Doğan, Korhan Kurdoğlu, M.
Aziz Torun - 17.02.2013
Basketbol: Türkiye Basketbol 3. Ligi
Atatürk Spor Salonu'nda, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik ve Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmada, mücadeleye tempolu başlayan İstanbul DSİ, ilk periyotu 20-14, Bilecik Belediyespor ikinci periyotun beş dakikalık bölümünde farkı iki sayıya kadar indirmesine rağmen 7 sayı farkla 38-25 geride tamamladı.
Aziz Torun - 16.02.2013
Reidin-Gyoder Yeni Konut Fiyat Endeksi Açıklandı
REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi'nin Ocak 2013 raporu sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun, "REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksleri'nde, göreceli fiyat artışının reel anlamda düşük bir oranda da olsa devam ettiğini görüyoruz.
Aziz Torun - 15.02.2013
Reıdın-Gyoder Yeni Konut Fiyat Endeksi Yayınlandı
-"Fiyatlardaki sınırlı hareketlenme bir süre daha devam edecek"- GYODER Başkanı Aziz Torun da, rapora ilişkin değerlendirmesinde, REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksleri'nde göreceli fiyat artışının reel anlamda düşük bir oranda da olsa devam ettiğini vurguladı.
Aziz Torun - 12.02.2013
İş Dünyasının Patronları Uludağ'da Buluşuyor
MUHTAR KENT TECRÜBELERİNİ ANLATACAK Zirveye katılacak iş adamlarının tecrübelerini paylaşacağını kaydeden Harput, şöyle devam etti: "TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi bizim Türk heyeti olarak katılacak. Özellikle Coca Cola'dan çok önemli bir isim Muhtar Kent dünya çapında bir isim, yine Hikmet Ersek Western Union'un çok özel bir ismidir. New York Üniversitesinde Ekonomist, özellikle ekonomik krizlerin önceden tespiti ile yorumlanması noktasında çok ünlü bir isim Nouriel Roubini, bu da yine bizim programımızın çok özel bir konuğu olarak iştirak edecek davetliler arasındadır. Programa özellikle iş dünyasının patronları düzeyinde kimler var ? Mustafa Koç, Ahmet Zorlu, Bülent Eczacıbaşı, Arzuhan Yalçındağ, Ferit Şahenk, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz ve Çalık Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık programa katılacak isimler arasında." CEO'LAR ULUDAĞ'DA BULUŞUYOR Zirveye KOÇ grubundan Turgay Durak, Sabancı grubundan Zafer Kurtul, Ülker grubundan Ali Ülker'in de katılacağını vurgulayan Harput, "Ali Sabancı, Murat Özyeğin, Hamdi Akın, Mıchael Pıeper, Ethem Sancak ve Rıza Nur Meral zirvede konuşacak. Bunlar da kendi aralarında dünya çapında bir marka olan isimler. Ayrıca sınır ötesi perakendeciler diye bir başka alanda da katılımcıların isimlerini sayacak olursak; Lc Waikiki'den Vahap Küçük, Ramsey'den Hüseyin Doğan, Mudo'dan Mustafa Taviloğlu, Boyner'den Cem Boyner, Torunlardan Aziz Torun ve bankacılar finans konusunda ise İng Bank Pınar Abay, Akbank Hakan Binbaşgil, Finansbank Temel Güzeloğlu, Audi Bank Anan Samir ve Türk Ekonomi Bankası Varol Civil de Uludağ'a gelecek.
Aziz Torun - 12.02.2013
"2013 Uludağ Ekonomi Zirvesi"
Vali Harput, gerek katılan kişilerin üst düzey olması gerekse programdaki konuların özelliğinin, programın önemini daha çok artırdığını dile getirerek, şöyle devam etti: "Peki bununla alakalı programa kimler, hangi konularla katılacak- Bu hususta birkaç isim vermek gerekirse; örneğin TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk heyeti olarak katılacak ama özellikle Coca Cola'dan çok önemli bir isim Muhtar Kent, dünya çapında bir isim, yine Hikmet Ersek, Western Union'un çok özel bir ismidir. Diğer dünya çapında bir isim New York Üniversitesi'nde ekonomist, özellikle ekonomik krizlerin önceden tespiti ile yorumlanması noktasında çok ünlü bir isim Nouriel Roubini, bu da yine bizim programımızın çok özel bir konuğu olarak iştirak edecek davetliler arasında." Programda özellikle iş dünyasının patronları düzeyinde isimlerin katılacağını da bildiren Harput, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Mustafa Koç, Ahmet Zorlu, Bülent Eczacıbaşı, Arzuhan Yalçındağ, Ferit Şahenk, TÜSİAD'ın yeni Başkanı Muharrem Yılmaz ve Çalık Holding'in Başkanı Ahmet Çalık gibi değerli kişiler, bu programa katılacaklarını teyit etmişlerdir. Hemen bunun yanında Ceo'lar Turgay Durak, Koç Grubu'ndan, Sabancı Grubu'ndan Zafer Kurtul, Ülker'den Ali Ülker, Serpil Timuray girişimciler olarak ülkemizin dünya çapında başarılarına imza atmış ünlü girişimcileri arasında Ali Sabancı, Murat Özyeğin, Hamdi Akın, Michael Pieper, Ethem Sancak ve Rıza Nur Meral. Bunlar da kendi aralarında dünya çapında bir marka olan isimler. Lc Waikiki'den Vahap Küçük, Ramsey'den Hüseyin Doğan, Mudo'dan Mustafa Taviloğlu, Boyner'den Cem Boyner, Torunlar'dan Aziz Torun ve bankacılar finans konusunda ise ING Bank'tan Pınar Abay, Akbank'tan Hakan Binbaşgil, Finansbank'tan Temel Güzeloğlu, Audi Bank'tan Anan Samir ve Türk Ekonomi Bankası'ndan Varol Civil.
Aziz Torun - 12.02.2013
Patronlar Uludağ'da Buluşacak
Zirvede 'Sınır ötesi perakendeciler' buluşmasına da Lc Waikiki'den Vahap Küçük, Ramsey'den Hüseyin Doğan, Mudo'dan Mustafa Taviloğlu, Boyner'den Cem Boyner, Torunlar'dan Aziz Torun ve bankacılar finans konusunda ise İngbank Pınar Abay, Akbank'tan Hakan Binbaşgil, Finansbank'tan Temel Güzeloğlu, Audibank'tan Anan Samir ve Türk Ekonomi Bankası'ndan da Varol Civil katılacak.
Aziz Torun - 12.02.2013
Hakan Kodal Veda Etti
AYD Olağan Genel Kurulu'nda 38 asil üyenin katılımıyla yapılan oylamada oy birliği ile göreve seçilen yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında, önceki yıllarda AYD Başkan Yardımcısı olarak görev yapan aynı zamanda Multi Development Türkiye CEO'su da olan Hulusi Belgü Başkan, Başkan yardımcıları olarak da Nuri Şapkacı (ECE Türkiye), Avi Alkaş (JLL Türkiye), Fuat Atalay (Maya Grup) ve Coşkun Bayraktar (Via Development) görev üstlendiler. AYD Başkanı Hulusi Belgü yönetiminde 2013 – 2015 döneminde görev yapacak diğer Yönetim Kurulu üyeleri ise; Cem Eriç (Kanyon), Cem Alfar (Corio), Patrick Van Dooyeweert (Qubicon), Serhan Ercivelek (Sinpaş Gayrimenkul), Osman İllez (Bayraktar Gayrimenkul), Hakan Kurt (İstinyePark), Aydın Yurdum (AVM Mfi Partners), Anthony Khoi (Cenor Group), Eyüphan Boyvadaoğlu (Metro Properties Türkiye), Ozan Balaban (Emaar Türkiye), Zübeyda Çelebi (Tepe Gayrimenkul), Alison Rehill Ergüven (Pradera), Ulvi Süvarioğlu (Dati), Murat İzci (KDM), Gökhan Çetinkaya (Artaş), Murat Kazaz (Fiba Gayrimenkul), Koray Özgül (RRE) olarak belirlendi. AYD Danışma Kurulu'nu oluşturan isimler; Zafer Kurşun-Başkan (Orta Gayrimenkul), Hakan Kodal (Krea Group), Avni Çelik (Sinpaş), Murat Özyeğin (FİBA), Hüsnü Akhan (Doğuş Holding), Özcan Tahincioğlu (Tahincioğlu Gayrimenkul), Aziz Torun (Torunlar GYO), Mustafa Bayraktar (Bayraktar Gayrimenkul).
Aziz Torun - 12.02.2013
Ekonominin Nabzı, Uludağ'da Atacak
Zirvede ayrıca sınır ötesi perakendeciler adı ile LC Waikiki'den Vahap Küçük, Ramsey'den Hüseyin Doğan, Mudo'dan Mustafa Taviloğlu, Boyner'den Cem Boyner, Torunlardan Aziz Torun yer alacak.
Aziz Torun - 05.02.2013
Torunlar Gıda'dan Başkentgaz Açıklaması
Eda Topcu - Torunlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Torunlar Gıda olarak, Başkent Doğalgaz ihalesini bekledikleri rakamın üzerinde bir fiyatla aldıklarını söyledi.
Aziz Torun - 03.02.2013
Basketbol: Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi
Atatürk Spor Salonu'nda, Bilecik Belediye Başkan Yardımcıları Osman Gezgin ve Abdullah Tetik, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Lütfi Doyuk, Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmada, Bilecik Belediyespor, ilk periyotu 23-15, ikinci periyotu 44-33 önde tamamladı.
Aziz Torun - 29.01.2013
GYODER Yabancı Yatırımcılara Odaklanacak
Yeni Başkan Aziz Torun, özellikle Türkiye'yi tercih edecek yatırımcıları hedeflediklerini söyledi.
Aziz Torun - 29.01.2013
Gyoder Yabancı Yatırımcıya Yoğunlaşacak
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) 13. Olağan Genel Kurulu birçok değişikliğe imza attı. Yeni Başkan Aziz Torun, özellikle Türkiye'yi tercih edecek yatırımcıları hedeflediklerini söyledi.
Aziz Torun - 29.01.2013
"Türkiye'yi Seçenleri Hedefliyoruz"
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun, dernek olarak, gayrimenkulde yatırım ortamının ve mevzuatın iyileştirilmesi yönünde çaba sarf edeceklerini belirterek, "Özellikle Türkiye'yi tercih edecek yatırımcıyı hedefliyoruz.
Aziz Torun - 26.01.2013
Gyoder'de Yeni Başkan Aziz Torun
Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER)'nin yeni yönetimi belli oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aziz Torun Haberleri | Aziz Torun Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Aziz Torun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aziz Torun kimdir, hayatı ve biyografisi. Gyoder Faaliyet Kapsamını Genişletti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.2.2021 23:29:16. #1.16#
title