Azeri Elnur'un En Büyük Hayali Hayranı Olduğu Emrah'la Tanışmak

Azeri Elnur'un En Büyük Hayali Hayranı Olduğu Emrah'la Tanışmak

8'inci Uluslararası Türkçe Olimpiyatları İçin Türkiye'ye Gelen ve Ankara Kızılcahamam'da Elemelere Katılan Farklı Ülkenin Öğrencileri Renkli Görüntüler Oluşturuyor. Kimi Fotoğraf Çektirirken Kimi de Yeni Dostluklar Kuruyor. Her Biri Farklı Kategoride Yarışan Öğrenciler Eleme Dışında da Performanslarını Sergilemekten Geri Durmuyor.

Azeri Elnur'un En Büyük Hayali Hayranı Olduğu Emrah'la Tanışmak

8'inci Uluslararası Türkçe Olimpiyatları için Türkiye'ye gelen ve Ankara Kızılcahamam'da elemelere katılan farklı ülkenin öğrencileri renkli görüntüler oluşturuyor. Kimi fotoğraf çektirirken kimi de yeni dostluklar kuruyor. Her biri farklı kategoride yarışan öğrenciler eleme dışında da performanslarını sergilemekten geri durmuyor.

Azerbaycan'da elemelere katılan ve şarkı dalında yarışacak olan Aliyev Elnur da eleme heyecanı yaşayan öğrencilerden biri. Elemelerde Emrah'ın 'Baba' şarkısını seslendirecek olan Elnur, tam bir Emrah hayranı. 5 yaşından itibaren Emrah'ın şarkılarını dinlediğini söyleyen Elnur, Emrah'ın bütün şarkılarını bildiğini ifade ediyor. Sıkı bir Emrah hayranı olduğunu her defasında belirten Elnur, Emrah'ın şarkılarını dinlediğinde gözyaşlarına boğulduğunu aktarıyor. Azerbaycan'da Türk öğretmenlerin teklifiyle olimpiyatlara katıldığını aktaran Elnur'un en büyük isteği ise hayranı olduğu Emrah ile tanışmak. Türkiye sevgisinin Emrah ile başladığını belirten Elnur, olimpiyatlara katıldığı için çok memnun olduğunu söyledi. Sesiyle iddialı olduğunu gösteren Elnur, yarışmada ülkesine altın madalya götüreceğinin altını çiziyor.

Aliyev Elnur'un öğretmeni Ömer Faruk Keskin, Elnur'un Emrah'ın şarkılarının çoğunu bildiğini ve şarkıları Emrah'ın duygu yoğunluğuna yaraşır şekilde yorumladığını aktarıyor.

(CİHAN)

Kaynak: CHA