Azerbaycan Heyetinden Gölbaşı Belediyesi'ne Ziyaret
Haberler » Güncel » Azerbaycan Heyetinden Gölbaşı Belediyesi'ne Ziyaret - Haber

Azerbaycan Heyetinden Gölbaşı Belediyesi'ne Ziyaret

Gölbaşı Belediyesi'nin Kardeş Belediyesi Olan Azerbaycan'ın Mingeçevir Belediye Başkanı Bir Heyetle, Iv . Uluslararası Gölbaşı Göller - Andezit ve Sevgi Çiçeği Festivali Katılmak İçin Gölbaşı'na Geldi.

Azerbaycan Heyetinden Gölbaşı Belediyesi'ne Ziyaret

Gölbaşı Belediyesi'nin kardeş belediyesi olan Azerbaycan'ın Mingeçevir Belediye Başkanı bir heyetle, IV . Uluslararası Gölbaşı Göller - Andezit ve Sevgi Çiçeği Festivali katılmak için Gölbaşı'na geldi.


Festival programı kapsamında Gölbaşı'na gelen Mingeçevir Belediye heyeti, Gölbaşı Belediye başkanı A.Nasır Haşlak'ı makamında ziyaret etti. Başkan Haşlak Azerbaycan'dan gelen heyete Belediye çalışmaları hakkında geniş bilgi verdi. Başkan Haşlak heyete belediye birim müdürlüklerini gezdirerek çalışmalarını yerinde gösterdi. Gölbaşı Belediyesi'nin hizmeti ve çalışmalarını yerinde görmek için ziyarette bulunan heyet, Başkan Haşlak'a hizmetleri ile alakalı değişik sorular yönettiler. Başkan Haşlak, "Hizmetin


sınırı yoktur. İnsanların en hayırlısı onlara hizmet edenidir. Bu felsefe ile hizmetlerimizi yapıp halkımızın hizmetin sunuyoruz. Biz zamanla yarıştığımızı biliyoruz. O yüzden bizlere bazen 24 saat yetmiyor. Ne kadar fazla hizmet yapılırsa o kadar mutlu huzurlu oluyoruz" dedi. Haşlak, misafir heyete Mogan Parkını, Cumhuriyet Parkını, Mevlana Parkını, Morg ve Merarlık hizmet binasını, Belediye Sağlık Ocağını ve yeni yapılan kavşakları gezdirdi ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. Mingeçevir Belediye Başkanı


Yusufboy Cavansır, "Bizim Gölbaşı'na bu ikinci gelişimiz. Birinci gelişimizden sonra Gölbaşı Belediyesi'nden bir heyet bizi ziyaret etti. Gölbaşı heyetinin ziyareti bizi çok sevindirdi. Bizde Sayın Başkanın festivaline katılmayı bir borç bildik. Şunu açık yüreklilikle söylüyorum ki, Gölbaşı iki sene önceki Gölbaşı değil. Çok gelişmiş ve çok güzelleşmiş. Bizim Gölbaşı Belediyesi'nden öğreneceğimiz çok şey var" dedi.


(DUY-MAY-ÖK-Y)

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler