Azer Bülbül: "Babam da Ölse Sahneye Çıkmak Zorundayım"

Azer Bülbül: "Babam da Ölse Sahneye Çıkmak Zorundayım"

Ses Sanatçısı Azer Bülbül, Dün Elazığ'ın Karakoçan İlçesinde Verdiği Konserde Çıkan Kavga Sonrası 1 Kişinin Hayatını Kaybetmesinden Üzüntü Duyduğunu, Ancak Profesyonellik Gereği Babası Bile Ölse Sahneye Çıkmak Zorunda Olduğunu Söyledi.

Azer Bülbül:

Ses sanatçısı Azer Bülbül, dün Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde verdiği konserde çıkan kavga sonrası 1 kişinin hayatını kaybetmesinden üzüntü duyduğunu, ancak profesyonellik gereği babası bile ölse sahneye çıkmak zorunda olduğunu söyledi.

Dün Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde verdiği konserde çıkan olaylarda 1 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından bugün Bingöl'de sahne alan ses sanatçısı Azer Bülbül, İHA'ya yaptığı açıklamada, olaydan büyük üzüntü duyduğunu, ancak mesleği gereği babası bile ölse sahneye çıkmak zorunda olduğunu kaydetti. Bu tür olayları tasvip etmediğini vurgulayan Bülbül, "Karakoçan'daki olaydan dolayı çok üzgünüm. Olayın nasıl olduğunu görmedim. Allah, ölen kardeşimizin ailesine sabır versin" ifadelerini kullandı. Bir daha

böyle bir olayın yaşanmaması temennisinde bulunan ve halen olayın etkisinde olduğunu söyleyen Bülbül, "Babamız bile ölse bir konserimiz varsa sahneye çıkmak zorundayız. Bu da biz sanatçıların kaderidir. Üzgünüm ama sahneye çıkmak zorundayım" diye konuştu.

Abdulkadir Sarı Dinlenme Tesisleri organizasyonu ile Bingöl'de bir konser daha veren Bülbül, seyircilerini uyararak yanlış olan hareketlerde bulunmamalarını istedi. Polis ve özel güvenlik personelinin geniş güvenlik önlemleri aldığı konser, olaysız bir şekilde sona erdi.

(MÇ-OK-Y)