Az önce nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son dakika depremler! - Haberler
Haberi Paylaş

Az önce nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son dakika depremler!

Az önce nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi son dakika depremler!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Türkiye'de meydana gelen son depremler listesi anlık olarak AFAD ve Kandilli sistemlerinde kayıt altına alınıyor. Son olarak bu akşam Ege'de 5,2 şiddetinde deprem meydana geldi. Bölgede yaşayan vatandaşların kısa süreli panik yaşarken, deprem ile ilgili herhangi bir olumsuzluk henüz bildirilmedi. Kandilli Rasathanesi son dakika depremler!

Son depremlere bir yenisi daha eklendi. Bugün Ege'de 5,2 şiddetinde deprem kaydedildi. Deprem çevre bölgelerden de hissedilirken, vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı. Ege'de meydana gelen depremin ardından birçok kişi son depremlerin nerede olduğunu araştırmaya başladı. Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın kayıtlarında bulunan son depremler listesini sayfamızda sizlere aktarıyoruz. Ege'de deprem oldu mu? Nerede deprem oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? Ölü veya yaralı var mı? Saat kaçta deprem oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! İzmir'de deprem! Midilli'de nerede deprem oldu? Ege'de deprem oldu mu? Elazığ, Tekirdağ, Çanakkale deprem mi oldu!İşte 1 Şubatson depremler…

AFAD ve Kandilli'de yer alan bilgilere göre, Türkiye'deki son deprem Malatya'nın Pütürge ilçesinde meydana geldi. 5,0 büyüklüğünde olan deprem yerin 7 kilometre altında gerçekleşti. Malatya'daki depremin ardından 2,2 ve 1,7 şiddeti arasında değişen 4 adet artçı deprem meydana geldi.

SON DAKİKA: EGE'DE DEPREM OLDU MU?

Alınan son dakika bilgisine göre Ege'de deprem oldu. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Enstitüsü'ne göre en son sabah saat 09.34'da Ege Denizi açıklarında 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

BUGÜN DEPREM OLDU MU?

Bugün Deprem oldu mu sorusunun cevabını güncel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi'nin ve AFAD'ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en güncel verilerle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur. Son 500 depreme kadar bugün ya da dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD'da bulabilirsiniz.

Merkezi: Ege Denizi

Tarih: 2021.02.01

Saat: 09:34:10

Büyüklük: 4.0

Merkezi: Midilli Adası (Ege Denizi)

Tarih: 2021.02.01

Saat: 08:58:32

Büyüklük: 2.6

Merkezi: Midilli Adası (Ege Denizi)

Tarih: 2021.02.01

Saat: 08:47:53

Büyüklük: 4.9

Merkezi: Ege Denizi

Tarih: 2021.02.01

Saat: 08:46:52

Büyüklük: 4.9

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri ile vatandaşalar anlık deprem haberleri veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor. İşte son dakika Kandilli son depremler listesi:

Son dakika: Ege'de deprem oldu mu? Nerede deprem oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? Midilli'de deprem! AFAD ve Kandilli deprem listesi!

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı son dakika deprem haberleri ile vatandaşlara güncel deprem haberleri vermeye devam ediyor. İşte AFAD son depremler listesi: Son Depremler! Bugün deprem oldu mu? 1 Şubat Pazartesi AFAD güncel deprem listesi:

Son dakika: Ege'de deprem oldu mu? Nerede deprem oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? Midilli'de deprem! AFAD ve Kandilli deprem listesi!

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Ege'de meydana gelen deprem il ilgili henüz ölü veya yaralı olup olmadığına dair bir açıklama bulunmamaktadır.

Haberler.com - Gündem

Kandilli Rasathanesi, Kandilli, Deprem, Ege, Gündem - Longtail, Gündem, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title