Ayvalık Halk Eğitim Merkezi'nde Sertifika Töreni
Haberler » Yerel » Haber

Ayvalık Halk Eğitim Merkezi'nde Sertifika Töreni

Ayvalık Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Bünyesinde Faaliyet Gösteren Dernekte Eğitim Gören 16 Kursiyere Sertifikaları Verildi.

Ayvalık Halk Eğitim Merkezi'nde Sertifika Töreni

Ayvalık Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren dernekte eğitim gören 16 kursiyere sertifikaları verildi.

İsmet İnönü Kültür Merkezi salonunda organize edilen sertifika törenine konuşan Ayvalık Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Muharrem Parmaksız, kursun açılmasında emeği gecen herkese teşekkür ederek, "Her engelli eğitilebilir, topluma ve ülkesine yararlı bir birey olabilir. Yeter ki eşit olanaklar verilsin. Biz bunu başardık. Bizlere imkanlar sunulduğu takdirde hep koşacağız ve koşmaya devam edeceğiz. Ta ki tepenin arkasındaki finiş çizgisini geçene kadar. Bizler sizin kalbinizi çalmak için uğraşmıyoruz. Aksine bizler sizlerin kalbini kazanmak için çaba sarf ediyoruz ve bundan dolayı emek veriyoruz" dedi.

Altınova Belediye Başkanı M. Ali Akçal'ın eşi Serpil Akçal, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Kemal Doğrul ile çok sayıda vatandaşın katıldığı törende, müzisyen Salih Zeki Gözen'in seslendirdiği parçalarla kursiyerler doyasıya eğlendi.

(SŞ-OMR) 23.05.2008 10:33 TSİ