AYTUĞ ATICI HABERLERİ

Aytuğ Atıcı haber, Aytuğ Atıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytuğ Atıcı - 14.03.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü --------------------- -Yol ortasında bulunan mermer bloktan görüntü -Görevlilerden görüntü -Polis ekipleri ile tırdan görüntü -Mermer bloğun vinç yardımı ile yüklenmesi Detaylar /72 MB 2 DK 30 SN/ Haber ve görüntü Bülent TATOĞULLARI/ANTALYA, ====================================================== 6)RESSAM YEŞİL'İN ANNESİ TOPRAĞA VERİLDİ MERSİNLİ dünyaca ünlü ressam Ahmet Yeşil'in vefat eden annesi Naime Yeşil (82) gözyaşlarıyla toprağa verildi.  Kalp krizi geçirerek yoğum bakıma alınan ama tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Naime Yeşil'in cenazesi hastane morgundan Müftü Cami'ne getirildi. CHP Milletvekili Aytuğ Atıcı, eski milletvekili İsa Gök ve sivil toplum kuruluşları başkanları, sanat ve iş dünyasının temsilcilerinin de bulunduğu yüzlerce kişi camiye akın etti.
Aytuğ Atıcı - 24.02.2017
Halk Oylamasına Doğru
CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, referanduma ilişkin, "Sandığa giren bütün oylar ister 'evet' ister 'hayır' olsun bizim namusumuzdur, namusumuz gibi koruyacağız." dedi.
Aytuğ Atıcı - 24.02.2017
Dha Yurt Bülteni-6
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Babanın konuşması Detaylar Haber-Kamera: Edip TEKİN / Hüseyin TÜCCAR - BURSA, - ============================================= CHP'li Atıcı: İl il, ilçe ilçe, karış karış gezeceğiz CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, anayasa değişikliği referandumunun yapılacağı 16 Nisan'a kadar il il, ilçe ilçe, karış karış gezip o sandığa 'Hayır' oylarının girmesi için mücadele edeceklerini söyledi.
Aytuğ Atıcı - 22.02.2017
CHP'li Atıcı: 'Evet' Diyenle 'Hayır' Diyeni Ayrıştırmak En Büyük Yanlış
CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, "En büyük yanlış 'Evet' diyenle 'Hayır' diyeni birbirinden ayrıştırmaktır.
Aytuğ Atıcı - 22.02.2017
Dha Yurt Bülteni-11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------------ Büyükşehir Belediyesi Polisin önlem alması Başına silah dayayan işçi Polisin işçiyi ikna etmeye çalışması Özel harekat timlerinin gelmesi Olay yerinde bekletilen ambulans Polisin işçi ile konuşması İşçinin telefonla konuşması Vatandaşların telefonla çekme çabası İşçinin ikna edilmesi İşçinin elinden silahın alınması İşçinin belediye binasına konulması İşçinin Başkan Nihat Çiftçi'ye sorununu anlatması Başkan Çiftçi'nin işçiye sarılıp öpmesi Genel ve detay görüntüler Haber: Ömer ŞULUL-Kamera: Ömer PINAR-ŞANLIURFA-DHA) ===================================== CHP'li Atıcı: 'Evet' diyenle 'Hayır' diyeni ayrıştırmak en büyük yanlış CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, "En büyük yanlış 'Evet' diyenle 'Hayır' diyeni birbirinden ayrıştırmaktır.
Aytuğ Atıcı - 21.02.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü: -Evden görüntüler -Polislerin incelemesi -Cenazenin çıkarılışı -Ölen adamın fotosu Haber-Kamera: Mustafa TURAPOĞLU/TOKAT, ===================================================== 5)CHP'Lİ ATICI: 'EVET' DERSEK TÜRKİYE'DEKİ YARGIYI BİR TEK KİŞİNİN ELİNE VERMİŞ OLACAĞIZ Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Bingöl'de referandumla ilgili yaptığı konuşmasında, "Evet dersek, 80 milyondan toplanan vergileri, bir tek kişi bütçelendirecek.
Aytuğ Atıcı - 20.02.2017
CHP'li Atıcı: Referandum, Siyasi Bir Seçim Değil
MERSİN'in Silifke İlçesi'nde referandum için çalışma yapan CHP Milletvekili Aytuğ Atıcı, yapılacak olan seçimin bir siyasi seçim olmadığının unutulmaması gerektiğini söyledi.
Aytuğ Atıcı - 14.02.2017
Dha Yurt Bülteni-9
CHP'li Aytuğ Atıcı: "Evet" ve "Hayır" oylarını korumak bizim namusumuzdurCUMHURİYET Halk Partisi Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Referandum çalışması kapsamında geldiği Diyarbakır'da yaptığı konuşma, "Ülkemizin bütün vatandaşları ister 'Evet' versinler, ister 'Hayır' versinler...
Aytuğ Atıcı - 28.01.2017
Umut Oran, CHP Kış Kampı'nda Gençlere Eğitim Verdi
Gençlik Kış Kampı'nda, Genel Başkan Başdanışmanı ve Milletvekili Aytuğ Atıcı 'Deneyim Konuşuyor', Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok 'Evrensel İnsan Hakları', Parti Meclisi ve Parti İçim Eğitim Birimi Üyesi Yıldırım Kaya 'Örgütlenme ve dayanışma anlayışı', TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi ve Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu 'Cumhurbaşkanlığı sistemi ve Anayasa değişikliği' konularında gençlerle destek vereceği bildirildi.
Aytuğ Atıcı - 27.01.2017
CHP'li Ağbaba: TBMM Kendi Kendini İnfaz Etti
Ağbaba, beraberinde milletvekilleri Aytuğ Atıcı, Hüseyin Çamak ve Serdal Kuyucuoğlu ve İl Başkanı Abdullah Özyiğit ile birlikte partisinin il binasında basın toplantısı düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aytuğ Atıcı Haberleri | Aytuğ Atıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Aytuğ Atıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytuğ Atıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Mersin'de 1 Mayıs Coşkusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 09:31:39. #1.14#

title