AYTUĞ ATICI HABERLERİ

Aytuğ Atıcı haber, Aytuğ Atıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytuğ Atıcı - 19.09.2016
Mersin'de Çok Sayıda Ölü Balık Bulundu
Bu arada, CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı'nın da balıkların bulunduğu bölgeye giderek incelemelerde bulunduğu öğrenildi.
Aytuğ Atıcı - 04.08.2016
CHP Mersin Milletvekili Atıcı Açıklaması
CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, "OHAL uygulamalarının iyice çığrından çıktığını, kraldan çok kralcıların ve bazı işgüzarların milleti fişlemeye başladığını" savundu.
Aytuğ Atıcı - 03.08.2016
Bazı Alacakları Yeniden Yapılandıran Teklif Genel Kurulda
Bakan Ağbal, CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı'nın, Kamu Hastaneleri Kurumundan çalışanlara gönderilen ve darbe teşebbüsünde şehit olanların yakınlarına yardım için açılan hesaplara para yatırılması ve dekontun kurumla paylaşılmasının istendiğine dair mesajı ilk kez duyduğunu belirterek, konuyla ilgili Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile görüşeceğini söyledi.
Aytuğ Atıcı - 03.08.2016
CHP Mersin Milletvekili Atıcı Açıklaması
CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, "Tepkimizi göstermek üzere sakal bile bırakmaya başladığımız olağanüstü halin bir an önce kaldırılması, çıkarılan kanun hükmünde kararnamelerin geri alınması gerektiğini düşünüyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aytuğ Atıcı Haberleri | Aytuğ Atıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Aytuğ Atıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytuğ Atıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 10:58:37. #1.14#

title