Aytekin Kaya Haberleri

Aytekin Kaya haber, Aytekin Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytekin Kaya - 2.6.2012
Üç Kurs Birden Açılıyor
320 saatlik Bilgisayarlı Ön Muhasebe kursunun eğitimi, Niğde Üniversitesi eğitmenlerinden Aytekin Kaya tarafından, 184 saatlik Satış Elemanlığı kursu eğitimi, Niğde Üniversitesi eğitmenlerinden İbrahim Sülüki tarafından, 272 saatlik aşçılık kursu eğitimi, Niğde üniversitesi eğitmenlerinden Hasan Hüseyin Türkmen tarafından verilecek.
Aytekin Kaya - 27.4.2012
Ege'nin En Minik Pehlivan Devesi Doğdu
Türkiye'nin en ünlü pehlivan develerini yetiştiren ve deve ve deve güreşi sevgisi ile tanınan İncirliova Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya'nın deve çitliğinde doğum sevinci yaşandı.
Aytekin Kaya - 26.4.2012
"Kılıçdaroğlu" Baba Oldu
Türkiye'nin en ünlü pehlivan develerinden biri olan ve CHP'li sahibi Aytekin Kaya tarafından "Kılıçdaroğlu" ismi verilen deve, baba oldu.
Aytekin Kaya - 20.3.2012
Yıldız Tilbe, Hakim Karşısında
Şikayetçi Seyhan Erdağ'ın avukatı Aytekin Kaya ise olaydan sonra Yıldız Tilbe'nin bir televizyon programına katıldığını ve burada, "Söz konusu programda 'Seyhan'dan özür dilemiyorum, o sözün uygun düşenlerinden özür diliyorum' şeklinde konuşmuştur.
Aytekin Kaya - 13.3.2012
Aydınlı Devecilerin Şap Tepkisi
DEVE GÜREŞİ GELENEĞİ KALDIRILMAK İSTENİYOR İncirliova Deve Güreşleri Sevenler Derneği Başkanı Aytekin Kaya ise, 30 yıldır deve güreşlerini takip ettiğini, ilk kez şap hastalığı nedeniyle deve güreşlerinin iptal edildiğine tanık olduğunu söyledi.
Aytekin Kaya - 1.2.2012
Garipoğlu Ailesinin Avukatından Temyiz Başvurusu
Münevver Karabulut'un öldürülmesine ilişkin davada, avukat Aytekin Kaya "Çocuğa karşı, tasarlayarak, canavarca bir hisle ve eziyet ederek öldürmek" suçundan 24 yıl hapis cezasına çarptırılan Cem Garipoğlu ve "suç delillerini gizlemek ve yok"...
Aytekin Kaya - 28.1.2012
Çift Hörgüçlü Güreşçi Deve Yetiştirecekler
İncirliova Deveciler Derneği Başkanı ve çiftliğin sahibi Aytekin Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, deve güreşleriyle ilgilendiğini ifade etti.
Aytekin Kaya - 13.1.2012
Gördes Huzurevine Ziyaret
Manisa'nın Gördes ilçesinde Gördes Adliye Hakimi Mecit Çelebi, Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Kabadayı, İcra Müdürü İbrahim Ayna, Seçim Müdürü Ejder Soylu, Adliye Yazı İşleri Müdürü Aytekin Kaya ve bazı adliye personeli Gördes Huzurevi'ni ziyaret ettiler.
Aytekin Kaya - 5.1.2012
Ünlü Şarkıcıya 2 Yıl Hapis Şoku!
KÜFRE 'ŞAKA' DEMİŞTİ! Erdağ'ın bu küfür nedeniyle avukatı Aytekin Kaya aracılığıyla suç duyurusunda bulunması üzerine İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nda ifadesi alınan Tilbe, ettiği küfrün 'şakadan ibaret olduğunu' söyleyerek kendini savunmuştu.
Aytekin Kaya - 2.1.2012
"Deve Güreşleri Çeşitli Nedenler Gösterilerek İptal Ediliyor"
İncirliova Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya, yağmurdan dolayı deve güreşlerini iptal ettiklerini açıklayan İncirliova Belediye Başkanı Fadime Orbay'a tepki gösterdi.
Aytekin Kaya - 23.11.2011
Kocaeli'de Cinsel İstismar Davasında Karar
Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Aytekin Kaya ile avukatı Sait Yılmaz ve müşteki Hüseyin Ü'nün avukatı Engin Zengin katıldı.
Aytekin Kaya - 23.11.2011
Çocuğa Cinsel İstismara 6 Yıl Hapis
Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Aytekin Kaya ile avukatı Sait Yılmaz ve müşteki Hüseyin Ü'nün avukatı Engin Zengin katıldı.
Aytekin Kaya - 7.11.2011
Kurbanlık Deveye Talep Artıyor
Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya, şimdiye kadar 3 devesinin kurbanlık olarak alıcı bulduğunu, gelecekte sayının daha da artacağına inandığını söyledi.
Aytekin Kaya - 5.11.2011
Şampiyon Deve Kurbanlık Olacak
Devenin sahibi Aytekin Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, devenin fiyatını 10 bin lira olarak belirlediğini ve pazarlık sonucunda 8 bin 500 lira vermeyi kabul eden müşteriye sattığını anlattı.
Aytekin Kaya - 4.11.2011
Deve Sütünü, Güreşlerde Tanıtacaklar
İncirliova Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, develerin tüyünden etinden ve sütünden yararlanılan hayvanlar olduğunu anlattı.
Aytekin Kaya - 31.10.2011
'Kılıçdaroğlu' Daire Fiyatına Satıldı
Aydın İncirliova Deve Güreşi Severler Derneği Başkanı 45 yaşındaki Aytekin Kaya, 8 yaşındaki 'Kılıçdaroğlu' adlı devesini, bu yılki deve güreşlerinin başlamasına kısa bir süre kala İzmir'in Kemalpaşa İlçesi Armutlu Beldesi'nde yaşayan gıda toptancısı Tahir İstunca'ya 130 bin TL karşılığında sattı.
Aytekin Kaya - 31.10.2011
Daire Fiyatına Satıldı
Aydın İncirliova Deve Güreşi Severler Derneği Başkanı 45 yaşındaki Aytekin Kaya, 8 yaşındaki 'Kılıçdaroğlu' adlı devesini, bu yılki deve güreşlerinin başlamasına kısa bir süre kala İzmir'in Kemalpaşa İlçesi Armutlu Beldesi'nde yaşayan gıda toptancısı Tahir İstunca'ya 130 bin TL karşılığında sattı.
Aytekin Kaya - 28.9.2011
"Develer" Güreşe Hazırlanıyor
Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya, yaptığı açıklamada, güreşseverler olarak deve güreşlerini sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.
Aytekin Kaya - 18.8.2011
Yıldız Tilbe İfade Verecek
Seyhan Erdağ, Yıldız Tilbe'ye, avukatı Aytekin Kaya aracılığıyla suç duyurusunda bulundu.
Aytekin Kaya - 23.5.2011
Bilgisayarlı Ön Muhasebe Kursu Açılıyor
Başarılı olan kursiyerlerin %25'inin istihdam edileceği, Bilgisayarlı Ön Muhasebe Kursumuz açılıyor. 320 saatlik eğitim Niğde Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Laboratuarında, Niğde Üniversitesi, Öğretim görevlisi Aytekin Kaya tarafından verilecek olup 26.
Aytekin Kaya - 6.4.2011
Kütahya ve İlçelerindeki Lise Müdürleri Gediz'de Toplandı
Toplantıya, Kütahya Ali Güral Lisesi Müdürü Şakir Gül, Özel Başaran Yıldız Lisesi Müdürü Salih Özen, Emet Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Ali Bahçeci, Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Zorlu, Simav Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Duman ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Arif Pala, Tavşanlı Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Öztürk, Gediz Mustafa Necib Alayeli Anadolu Lisesi Müdürü Nazmi Önal, Emet Örencik Lisesi Müdürü Hüseyin Göksal, Gediz Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Altınay, Tavşanlı Anadolu Lisesi Müdürü Şaban Koç, Tavşanlı Özel Yavuz Selim Anadolu Lisesi Müdürü Aytekin Kaya, Kütahya Lisesi Müdürü Uğur Mehmet Yücel, Kılıçarslan Anadolu Lisesi Müdürü Ali İhsan Ertaş, Atatürk Lisesi Müdürü Hikmet Gülseven ve Eski Gediz Lisesi Müdürü Vekili Nazmi Onur katıldı.
Aytekin Kaya - 13.3.2011
Polat Kimseyi Kırmadı
Açılışta, okul müdür Aytekin Kaya, GSYİAD Başkanı İsmail Sarıkaya, yönetim kurulu üyesi Cengiz Yazanel ve 8.
Aytekin Kaya - 9.3.2011
TAVTED'den Oluşan Heyet İspanya'ya Gitti
Hatipoğlu'nun, öğrencilerin sorularını cevaplandırarak okumanın önemi üzerinde durduğu, kendisinden örnek verip hala okuduğunu ve tarih alanında yüksek lisans yaptığını söylediği ifade edilen açıklamada, şöyle denildi: "Okulumuzun Müdür Başyardımcısı Aytekin Kaya, davetlerini kabul ederek öğrencilere çok önemli bilgiler veren, deneyimlerini paylaşarak başarının sırlarını anlatan Hatipoğlu'na teşekkür etti.
Aytekin Kaya - 9.3.2011
Hatipoğlu, Öğrencilere Başarının Sırlarını Anlattı
Okul müdür baş yardımcısı Aytekin Kaya, davetlerini kabul ederek, öğrencilere çok önemli bilgiler veren, deneyimlerini ve başarının sırlarını anlatan Hatipoğlu'na teşekkür etti.
Aytekin Kaya - 25.2.2011
Menemen'de Silahlı Çatışma
Polis, üzerinde 7.65 mm çapında tabanca bulunan Erdal Kaya ile ölen Savcı Zencir babası Mehmet Zencir ile annesi Adile Zencir'i gözaltına aldı. Olaya karıştıkları belirlenen firari zanlı İhsan Kaya ile Aytekin Kaya'nın yakalanması için çalışma başlatıldı.
Aytekin Kaya - 11.2.2011
Cem Garipoğlu'nun Yeni Rapor Talebine Ret
Sanık Cem Garipoğlu'nun avukatı Aytekin Kaya, Adli Tıp raporlarının yeterli olmadığını iddia ederek, ceza ehliyeti yönünden Adli Tıp Kurumu Genel Kurulundan rapor alınmasını talep etti.
Aytekin Kaya - 11.2.2011
Münevver Karabulut Cinayeti Davası... (2)
"ADLİ TIP GENEL KURULUNDAN YENİDEN RAPOR ALINSIN" Mahkeme Başkanı Mustafa Günaydın, tanıklar Mustafa Şarman ve Barış Akto'nun duruşmada hazır olmadıklarını belirtti. Süreyya ve Nagihan Karabulut'un avukatı Rezan Epözdemir, Adli Tıp Kurumu'nun Cem Garipoğlu'nun akli dengesi yerinde olduğuna dair rapora karşı beyanlarını içeren 9 sayfalık dilekçeyi mahkemeye sundu. Cem Garipoğlu'nun avukatı Aytekin Kaya ise Adli Tıp Kurumu raporunun yeterli olmadığını, Adli Tıp Genel Kurulu'ndan rapor alınmasını talep etti.
Aytekin Kaya - 11.2.2011
Münevver Karabulut Cinayeti Davası
* Olay tarihinde Cem Garipoğlu'nun akli dengesinin yerinde olup olmadığına dair Adli Tıp Genel Kurulu'ndan rapor alınması talebi reddedildi. * Adliye önünde toplanan gruplar protesto gösterisinde bulundu Münevver Karabulut cinayetine ilişkin Cem Garipoğlu, babası Mehmet Nida Garipoğlu ve annesi Tülay Makbule Garipoğlu'nun da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. CEM GARİPOĞLU DURUŞMAYA KATILMADI Bakırköy 4. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanıklar Habib Kurt, Mehmet Karakayalı, Ahmet Batur, Tülay Makbule Garipoğlu, Hayyam Garipoğlu, Mehmet Nida Garipoğlu katıldı. Mahkeme Başkanı Mustafa Günaydın tutuklu sanık Cem Garipoğlu'nun duruşmaya katılmadığı tutanağa geçirildi. Mahkeme Başkanı Mustafa Günaydın, tanıklar Mustafa Şarman ve Barış Akto'nun duruşmada hazır olmadıklarını belirtti. Süreyya ve Nagihan Karabulut'un avukatı Rezan Epözdemir, Adli Tıp Kurumu'nun Cem Garipoğlu'nun akli dengesi yerinde olduğuna dair rapora karşı beyanlarını içeren 9 sayfalık dilekçeyi mahkemeye sundu. Cem Garipoğlu'nun avukatı Aytekin Kaya ise Adli Tıp Kurumu raporunun yeterli olmadığını, Adli Tıp Genel Kurulu'ndan rapor alınmasını talep etti.
Aytekin Kaya - 9.1.2011
Kılıçdaroğlu, Germencik'te Deve Güreşlerini İzledi
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkana Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın'ın Germencik ilçesinde düzenlenen 'Geleneksel Deve Güreşi Festivali'ne katıldı. Vatandaşları selamlayan Kılıçdaroğlu, kısa bir süre güreşleri izledikten sonra festival alanından ayrıldı. Güreşlerde en dikkat çeken isim, İncirliova Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya'nın 'Kılıçdaroğlu' isimli devesi oldu.
Aytekin Kaya - 9.1.2011
Kılıçdaroğlu İsimli Deve Rakibini Yendi
Aydın'ın Germencik ilçesinde düzenlenen ''Geleneksel Deve Güreşi Festivali''nde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun soyadını taşıyan deve, rakibini bağlamayla yendi. Germencik Deve Güreşi Arenası'ndaki güreşte, hafta içi İncirliova Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya'nın ''Kılıçdaroğlu'' adını verdiği deve, ''Tito'' isimli deveyle güreşti.
Aytekin Kaya - 9.1.2011
'Germencik Geleneksel Deve Güreşleri Festivali'
Germencik Deve Güreşi Arenası'ndaki güreşte, hafta içi İncirliova Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya'nın 'Kılıçdaroğlu' adını verdiği deve, 'Tito' isimli deveyle güreşti.
Aytekin Kaya - 9.1.2011
Kılıçdaroğlu, Deve Güreşlerini İzledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın'ın Germencik ilçesinde düzenlenen Geleneksel Deve Güreşi Festivali'ni izledi. Kılıçdaroğlu, Fantasia Oteli'nde düzenlenen Roman Çalıştayı'na katılmak üzere geldiği Kuşadası'nda, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile kahvaltı yaptıktan sonra deve güreşlerini izlemek üzere Germencik'e geçti. Bir süre protokolde oturan Kılıçdaroğlu'na, Germencik Belediye Başkanı Ahmet Yavaşoğlu tarafından poşu ve şapka hediye edilerek, güreş ağası ilan edildi. Kılıçdaroğlu, gazetecilerin sorusu üzerine, ''Ağalık güzel şey, ama ülke ağası olmamak gerekir'' dedi. Daha sonra İncirliova ilçesinden Aytekin Kaya'ya ait ''Kılıçdaroğlu'' ismi verilen deve protokol önüne getirildi.
Aytekin Kaya - 9.1.2011
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Deve Güreşlerini İzledi (fotoğraflı
Daha sonra İncirliova ilçesinden Aytekin Kaya'ya ait 'Kılıçdaroğlu' ismi verilen deve protokol önüne getirildi.
Aytekin Kaya - 6.1.2011
Devesine 'Kılıçdaroğlu' Adını Koydu
İncirliova Deveciler Derneği Başkanı Aytekin Kaya, ''Kemal Kılıçdaroğlu'nu çok seviyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aytekin Kaya Haberleri | Aytekin Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Aytekin Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytekin Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Deve Sütünün Kilosu 50 Liradan Satılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 06:12:42. #1.15#
title