Aytekin Kaya Haberleri

Aytekin Kaya haber, Aytekin Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytekin Kaya - 9.4.2018
Deve Sütüne Talep Arttı
İncirliova'daki deve çiftliğinde AA muhabirine açıklama yapan Türkiye Devecilik ve Deve Güreşleri Federasyonu Başkanı Aytekin Kaya, güreşler için hayvan yetiştirdikleri çiftlikte son dönemde süt üretiminin de arttığını söyledi.
Aytekin Kaya - 26.3.2018
Geniş Haber) Levent'te Kafede Alacak Verecek Kavgası Kanlı Bitti: 2 Yaralı
Olay  Levent Mahallesi, Carşı Caddesi'ndeki bir kafede saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, aralarında alacak verecek meselesi bulunan Aytekin Kaya ile Süleyman Kutay Levent'teki bir kafede buluştu.
Aytekin Kaya - 26.3.2018
Geniş Haber) - Levent'te Kafede Alacak Verecek Kavgası Kanlı Bitti: 2 Yaralı
Olay  Levent Mahallesi, Carşı Caddesi'ndeki bir kafede saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, aralarında alacak verecek meselesi bulunan Aytekin Kaya ile Süleyman Kutay Levent'teki bir kafede buluştu.
Aytekin Kaya - 26.1.2018
Aydın'da Deve Güreşlerine Davul-zurna Yasağı
AYDIN'da merkezi bulunan Türkiye Devecilik ve Deve Güreşleri Federasyonu Başkanı Aytekin Kaya, Afrin'de Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan 'Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit ve yaralı Mehmetçiklerin olması nedeniyle operasyon bitene kadar tüm deve güreşlerinde davul- zurna yasağı...
Aytekin Kaya - 24.12.2017
Aydın'da Deve Güreşi Heyecanı
Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen deve güreşleri Ilıcabaşı Mahallesi'ndeki Ayter Deve Güreşi Alanı'nda gerçekleşti. Arenada Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden 150 pehlivan deve güreştirildi. Ücretsiz yapılan deve güreşine ilgi de yoğun oldu. Yaklaşık 5 bine yakın güreşsever, sabahın erken saatinden itibaren alanı doldurdu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu deve güreşi alanına CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar ve Hüseyin Yıldız, Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyonu Başkanı Aytekin Kaya, CHP'li ilçe belediye başkanları, muhtarlar ile birlikte geldi.
Aytekin Kaya - 24.12.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen deve güreşleri Ilıcabaşı Mahallesi'ndeki Ayter Deve Güreşi Alanı'nda gerçekleşti. Arenada Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden 150 pehlivan deve güreşti. Ücretsiz yapılan deve güreşine ilgi de yoğun oldu. Yaklaşık 5 bine yakın güreşsever, sabahın erken saatinden itibaren alanı doldurdu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu deve güreşi alanına CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar ve Hüseyin Yıldız,  Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyonu Başkanı Aytekin Kaya, CHP'li ilçe belediye başkanları, muhtarlar ile birlikte geldi.
Aytekin Kaya - 19.11.2017
Söke ve İncirliova'daki Deve Güreşleri İptal Edildi
Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyonu Başkanı Aytekin Kaya, yaptığı açıklamada Söke'nin Güllübahçe ve İncirliova'nın Yazıdere mahallelerinde yapılması planlanan deve güreşlerinin, havanın yağışlı olması nedeniyle iptal edildiğini söyledi.
Aytekin Kaya - 11.11.2017
Degüf'ten Bilgilendirme Toplantısı
Merkezi Aydın'da bulunan dernek tarafından, Ezine'de 2017-2018 sezonunda uygulanacak kurallar hakkında bilgilendirmenin yapıldığı ve orta hakem eğitiminin verildiği toplantıya DEGÜF Başkanı Aytekin Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Ağlar, Genel Sekreter Mevlüt Toker, Eşleme Kurulu Başkanı Akkın Pazarlı ile Çanakkale, İzmir, Balıkesir, Aydın, Muğla ve Antalya bölgesinden deveciler katıldı.
Aytekin Kaya - 25.3.2017
KKTC'de Deve Güreşi Düzenlenecek
AYDIN'ın İncirliova İlçesi'ne konuk olan KKTC'nin Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Senneroğlu, Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyon Başkanı Aytekin Kaya ile el sıkıştı.
Aytekin Kaya - 1.7.2016
Teog İl Birincisi, Hediyesini Şehit Bebeğine Verdi
TEOG Niğde birincisi Ayşe Beyza ve babası Aytekin Kaya ile birlikte şehit eşi Ülkiye Tekin'i evinde ziyaret ettiklerini bildiren Demir, "Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu öğrencisi Ayşe Beyza Kaya, okul yönetimince kendisine verilen çeyrek altını, Elsem Miray bebeğe hediye etmek istediğini söyledi.
Aytekin Kaya - 30.4.2016
Güreştirmek İçin Deve İthalatı Talebi
Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyonu 2. Başkanı Aytekin Kaya, yetiştiricilerin, sayıları artan güreşlerde yarıştıracak deve bulamadığını belirterek, "Bu kadar seyircisi olan bir kültürün yaşatılması lazım. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının deve ithalatına izin vermesini istiyoruz" dedi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Aytekin Kaya Haberleri | Aytekin Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Aytekin Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytekin Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Deveye Sopayla İşkence Eden Adam Güreşlerden Men Edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 13:41:44. #1.14#
title