Aysel Gürel Çok Ağır Konuştu

Aysel Gürel Çok Ağır Konuştu

Aysel Gürel Sanatçılarla İlgili Düşüncelerini İnanılmaz Sert Bir Dille Söyledi

Aysel Gürel Çok Ağır Konuştu

AYSEL GÜREL SANATÇILARLA İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ İNANILMAZ SERT BİR DİLLE SÖYLEDİ

"Şarkı sözü yazarları hakkında Sezen hariç iyi düşünmüyorum. Temmuz ayında Yıldız Tilbe 5 tane çalıntı şarkısıyla mahkemeye çıktı. Yıldız Tilbe'yi hiç dinlemiyorum. Çok kalitesiz buluyorum. Serdar Ortaç'ı beğenirim. Kenan Doğulu ve Ozan Orhon çok değerli müzik adamlarıdır. Kenan Doğulu'nun Eurovisionda başarılı olması zor"dedi.

"Ben azgın Bir tekeyim"

Kendisinin ekstra marjinal bir kişilik olduğunu savunan Aysel Gürel, Ankara Üniversitesi tarafından araştırmaya alındığını söyledi: "Hiçbir insana benzemeyen vasıflarımdan dolayı, beni Ankara Üniversitesi Genetik Mühendislik Bölümü araştırmaya aldı. Çünkü 78 yaşındayım, menapoza girmedim. Kendimi 18 yaşında bir genç kız gibi hissediyorum. Sokakta yakışıklı bir adam görünce peşinden gidiyorum. Doğa beni böyle yaratmış"

Aysel Gürel gündeme damgasını vuran ilişkilerle ilgili de tartışma yaratacak yorumlarda bulundu: "Aysu Baceoğlu'nun İbrahim Tatlıses'e aşkının altında menfaat yatıyor. İbrahim Tatlıses, Seyrantepe'deki lahmacun salonlarından birini ona verse fena mı olur"…

"Kayahan arsız"

Aysel Gürel, Kayahan'ın şarkılarını söylediği için Nilüfer'den para istemesine de ilginç bir yorum getirdi: "Önce bir para alıyoruz. Sonra müzik birliklerine telif ücreti ödeniyor. Bundan sonrasına arsızlık diyorum ben. Kayahan'ın ailesiyle resim çektirmesini yanlış bulmuyorum. Çoluğuyla çocuğuyla, köpeğiyle resim çektirebilir"

'Hülya Avşar ve Bülent Ersoy Kültürsüz"

"Hülya Avşar'ın bakkal zekası var. Ben kültürlüyüm diyor. Kültür bakkaldan 250 gram alınmıyor. Profesörlerle, ressamlarla tartışıyor… Bülent Ersoy'da bilgisiz olduğu için arabiyi farisiyi bilmediği halde biliyormuş gibi satıyor"

Kaynak: Gecce