AYŞE ARMAN HABERLERİ

Ayşe Arman haber, Ayşe Arman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayşe Arman - 05.12.2013
Mutlu Yarınlar İçin Sosyalben
               Ayşe Arman SosyalBen'i Destekliyor       Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman ile SosyalBen ekibi geçtiğimiz hafta bir araya geldi buluşmada sosyal sorumluluk projeleri masaya yatırıldı.
Ayşe Arman - 08.11.2013
Ali Sabancı'ya Meslek Hizmet Ödülü (2)
Ali Sabancı, katılanların canlı olarak izlediği Ayşe Arman ile röportajında sık sık espriler ve ironiler yaptı.
Ayşe Arman - 31.05.2013
Pril'den Yıldız Dolu Tanıtım Daveti
Pril'in sponsorluğunda hazırlanan kek kitabında ülkemizin değerli isimlerinin kek tarifleri yer alıyor: Kitap, Ayşe Kucuroğlu'nun yanı sıra Ahu Orakçıoğlu, Ajda Pekkan, Aslı Şen, Ayşe Arman, Ayşe Boyner, Ayşe Tolga, Ayşegül Dinçkök, Begüm Şen, Berna Sağlam Naipoğlu, Beyhan Bağış, Burcu Kara, Burcu Esmersoy, Carole Hakko, Çağla Şikel, Çiçek Güney, Demet Kutluay, Deniz Akkaya, Deniz Berdan, Deniz Pulaş Akkartal, Derin Mermerci, Derya Baykal, Didem Soydan, Didem Yazgan Alemdar, Dilara Koçak, Ebru Şallı Tan, Eda Taşpınar, Elif Edes Tapan, Elif Gönlüm, Emina Sandal, Esra Dinçkök, Esra Oflaz Güvenkaya, Etel Baler, Ezgi Kramer, Fatoş Sarıgül, Feryal Gülman, Fulya Terim, Gamze Saraçoğlu, Gül Gölge Saygı, Işıl Reçber, İnci Türkay, Neşe Erberk, Nil Karaibrahimgil, Nina Bulgurlu Lodrik, Özge Ulusoy, Özlem Güsar, Özlem Süer, Özlem Yıldız, Pınar Altuğ Atacan, Pınar Tezcan Özçapkın, Revna Demirören, Ruken Mızraklı, Sanem Altan, Seda Sayan, Selin İmer, Sedef İybar, Selma Türkeş, Sibel Arna, Siren Ertan, Sitare Akdilek, Suzan Toplusoy, Şirin Ediger Bayülgen, Dr.
Ayşe Arman - 30.05.2013
Antalya Peygambere Hakaret Davası Ertelenen Arın Ne Şiş Yansın Ne Kebap Kararı Peygambere Hakaret...
KÖŞE YAZISINI MAHKEMEYE SUNMAK İSTEDİ Bu sırada müdahillikleri sona eren avukatlardan Yusuf Aslan, mahkemeye bir dilekçe sunmak istedi. Aslan, Hürriyet Gazetesi'nden Ayşe Arman'ın Arın'a destek veren köşe yazısını mahkemeye sunarak, Mahkemeyi etkilemeye çalıyorlar dedi.
Ayşe Arman - 30.05.2013
CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin ve Oran, Gezi Parkı'na Geldi CHP Genel Başkan Yardımcıları...
"( Topbaş'ın 3.köprü temel atma törenine katılmaması) Bir tavır ise kendisini kutluyorum."
Ayşe Arman - 30.04.2013
Rujlu Protesto Yapan CHP'li Nazlıaka: Şahin'in Özür Dilemesi Benim İçin Yeterli
Nazlıaka, Şahin'in açıklamasında röportajı yapan gazeteci Ayşe Arman'ı da yandaş olmakla suçladığını ileri sürerek, Şahin'i bu tutumundan dolayı kınadı.
Ayşe Arman - 30.04.2013
1üniversiteliler Medyanın En İyilerini Seçti
Haber: Pınar ÇITAK KOYGUN - Kamera: Özgür ARSLAN / İSTANBUL DHA "Medya ve Yeni Medya 2012" ödülleri sahiplerini buldu. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu ve AG Platform Araştırma şirketiyle ortaklaşa yürütülen çalışma sonucu Türkiye genelinde bin 250 üniversite öğrencisi arasında bir anket düzenlendi. Anket sonucunda medyanın en iyileri belirlendi. Lütfi Kırdar Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen törende ödülleri sahiplerine verildi. Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, 'medya ve yeni medya öncüsü üstün başarı' ödülüne hak kazandı. Hürriyet gazetesi 'en iyi gazete' ödülünü alırken, 'en iyi röportajcı' ödülünün sahibi ise Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman oldu.
Ayşe Arman - 30.04.2013
Bakan Şahin: CHP'li Vekil, Gündem Oluşturmaya Çalışıyor
"SORULARI, ARMANI TARAFLI HALE GETİRDİ" "Ancak Sayın Milletvekili, bu konu üzerinden gündeme gelerek kendisini mağdur olarak gösterme çabası içine girmiştir." diye devam eden Şahin, bugün özellikle Ayşe Arman'ın da söz konusu röportajda 'gazeteci objektifliği ve tarafsızlığından ne kadar uzaklaştığını da üzülerek gördüğünü, yoksa bir gazetecinin 'Napacağız, Pes mi edeceğiz?' gibi kendini son derece taraflı hale getiren sorular sormasının mümkün olmayacağını ifade etti.
Ayşe Arman - 24.04.2013
Çocuklar Mickey'nin Hayal Gücü Atölyesi Buluştu
Aralarında Ajda Pekkan, Ayşe Arman, Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Özkök, Nebahat Çehre, Rüştü Reçber, Saba Tümer, Sunay Akın, Şahan Gökbakar ve Tuba Ünsal'ın da bulunduğu sanat, spor, iş, medya ve cemiyet dünyasından ünlü isimler tarafından tasarlanan 150'den fazla Mickey heykelciği de 20-23 Nisan tarihleri arasında Forum İstanbul'da sergilendi.
Ayşe Arman - 17.04.2013
Agiad İş ve Meslek Ödülleri Töreni
Markanın sadece reklam verilerek yapılamayacağını ifade eden Onatça şunları kaydetti: "Markalaşma çabasının birebir içinde olacaksınız. Markalaşma sadece parayla yapılamaz reklamla da yaptıramazsınız. Biz Toyota bayileri arasında birinci olduk ve gazetelere sayfa sayfa ilan verdik. Bir Allah'ın kulu da beni arayarak tebrik etmedi. Ama bunu biz haber haline dönüştürdük ve gazetelerde yayınlandı. İnanın çok sayıda kişi beni arayarak tebrik etti. İnsanlar reklamı okumuyor, haberi okuyor. Bir hafta önce takip ettiğimiz güzel bir karnaval organize edildi. Ayşe Arman festivalimize gelerek gazetesinde yazı yazdı.
Ayşe Arman - 15.04.2013
Mickey'ler Hayalleri Gerçeğe Dönüştürdü
Aralarında Ajda Pekkan, Ayşe Arman, Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Özkök, Nebahat Çehre Rüştü Reçber, Saba Tümer, Sunay Akın, Şahan Gökbakar ve Tuba Ünsal'ın da bulunduğu sanat, spor, medya ve cemiyet dünyasından ünlü isimler tarafından tasarlanan Mickey heykelcikleri, 13 Nisan'da Four Seasons Bosphorus Otel'de düzenlenen özel bir davette beğeniye sunuldu.
Ayşe Arman - 13.04.2013
Adana'da Karnaval Coşkusu
Karnavalın açılışının sunuculuğunu Ece Vahapoğlu gerçekleştirdi. Gazeteci-Yazar Ayşe Arman, kızı Alya ile birlikte katıldığı karnavalda 'İstanbul bir heves ise Adana bir tutkudur' yazılı t-shirt giydi.
Ayşe Arman - 13.04.2013
Adana'da Portakal Çiçeği Karnavalı Coşkusu (3)
Adana'da PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI COŞKUSU (3) RENGA RENK KARNAVAL KORTEJİ Nisan'da Adana'da Portakal Çiçeği Karnavalı, renga renk görüntülere sahne oldu. Yaklaşık 15 bin kişilik karnaval kortejinde 7'den 70'e insanlar özel kostümleriyle yürüyüş yaptı. 5 Ocak Stadı'ndan Uğur Mumcu Meydanı'na kadar yaklaşık 1 kilometrelik yürüyüşte Adana Valisi Hüseyin Avni Coş da polis üniformasıyla kortejde yerini aldı. Adana Vali Yardımcısı Fikret Deniz, çiftçi kostümüyle karnavalı renklendirirken, davul zurna şov sırasında çiftetelli oynadı. Festivalin ev sahiplerinden Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, Fikret Deniz'e 100 lira para yapıştırıp, alkış tuttu. Adana Milletvekilleri AK Partili Fatoş Gürkan, Nevdet Ünüver ve Mehmet Şükrü Erdinç de kortejde davetlilerle kol kola yürüyüp, coşkuya ortak oldu. Ünlü sanatçılar Feridun Düzağaç, İpek Tuzcuoğlu, Caner Cindoruk, Erdal Cindoruk, Ebru Özkan, Levent Özdilek, yönetmen Ali Özgüntürk, gazeteci Ayşe Arman kortejde yer alıp, halkı selamladı.
Ayşe Arman - 13.04.2013
Adana'da "Portakal Çiçeği Karnavalı" Sevinci
Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş Üst Yöneticisi (CEO) Proje Koordinatörü Ali Haydar Bozkurt, yazar Ayşe Arman, oyuncular Menderes Samancılar, Melike Güner ve İpek Tuzcuoğlu'nun da yer aldığı kortej, Sular mevkisinden ilerleyerek Uğur Mumcu Meydanı'na geldi.
Ayşe Arman - 13.04.2013
Portakal Çiçeği Karnavalı
Karnavala katılmak üzere Adana'ya gelen Adanalı gazeteci Ayşe Arman ise Vali Coş'la birlikte gazetecilere samimi pozlar verdi.
Ayşe Arman - 13.04.2013
Karnaval Destekçileri Gazetecilerle Buluştu
Bugün başlayan ve Türkiye'nin ilk karnavalı olma özelliği taşıyan 'Nisan'da Adana'da Portakal Çiçeği Karnavalı'nın destekçileri, düzenlenen kahvaltıda İstanbul'dan gelen gazeteciler ve davetlilerle buluştu. Adanalı ünlü gazeteci Ayşe Arman, yönetmen Nebil Özgentürk, sinema yapımcısı Arif Keskiner, oyuncular Levent Özdilek, hemşerileriyle buluşup, hasret giderdi.
Ayşe Arman - 13.04.2013
Adana'da Karnaval Coşkusu Başladı
Çetinel Otelde karnavalla ilgili bir toplantı yapıldı. Basın mensuplarının yanı sıra Türkiye'nin değişik şehirlerinden gelen misafirlerin katıldığı programda konuşan gazeteci Ayşe Arman, çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Adana'ya gelmek böyle bir şey.
Ayşe Arman - 05.04.2013
Mehmet Y. Yılmaz'dan Ömür Gedik- Ayşe Arman Kıyaslaması
"Röportaj bir işe yaramıyorsa, çırılçıplak resmini de koysan iz bırakamazsın"
Ayşe Arman - 26.03.2013
Starbucks Türkiye 10.Yaşında
19 Nisan 2003'te Erenköy ve Nautilus mağazaları ile Türkiye'de hizmet vermeye başlayan Starbucks, 10. yılını doldurduğu Nisan ayında misafirlerinin Starbucks Deneyimlerini paylaşabilecekleri www.onunhikayesi.com adresli mikro sitesini açıyor. Bu 10 yıl içerisinde Starbucks'ta geçirdikleri anılarını paylaşmak isteyenler, www.onunhikayesi.com adresini ziyaret ederek; ister video, ister fotoğraf, isterlerse de metin ile "On'un Hikayesi" isimli yarışmaya katılabilecekler. 01 Nisan-05 Mayıs tarihleri arasında devam edecek yarışma sonucunda, Starbucks Deneyimlerini en iyi anlatan 3 misafir Amsterdam seyahati kazanacak. Belirlenen 10 en iyi hikaye ayrıca Türkiye'nin en çok okunan köşe yazarlarından Ayşe Arman'ın kaleminden bir e-kitapta toplanırken, seçilen 30 hikayenin sahipleri de 10.
Ayşe Arman - 12.03.2013
Nil Erkoçlar Sokakta Yakalandı!
Her şey Erol Köse'nin ortaya attığı iddia ile başladı. Köse, Twitter hesabından Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirdiğini ileri sürmüş, bu iddia sonrası tüm gözler ünlü oyuncuya çevrilmişti. Dedikodulara son vermek isteyen Erkoçlar, Hürriyet gazetesinden Ayşe Arman'a konuşmuş ve hakkında ortaya atılan iddialara yanıt vermişti.
Ayşe Arman - 06.03.2013
Türkiye'nin En Güçlü Kadınları
Nazlı Ilıcak'ın ardından, dikkat çeken açıklamaları ve özel hayatı ile adından söz ettiren Ayşe Özyılmazel, bin 99 haber ve yazı ile ikinci sırada yer aldı. Gündem yaratan röportajlarıyla medyanın ilgisini çeken Ayşe Arman ise, aynı rapora göre basının en fazla yer verdiği üçüncü kadın gazeteciydi.
Ayşe Arman - 06.03.2013
Türkiye'nin Ses Getiren Kadınları
Medyanın en çok ilgi gösterdiği iş kadınlarından bir diğeri de Güler Sabancı oldu. Yıl boyunca, gazete ve dergilerde 2 bin 60 haber ve yazı ile yer alan Güler Sabancı, Sabancı Vakfı'nın "çocuk gelinler" alanında desteklediği çalışmalardan dolayı Bill Clinton'ın elinden bir teşekkür sertifikası almasıyla da konuşuldu. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Türkiye'nin basında en çok gündeme gelen üçüncü iş kadını oldu. Araştırma dönemi boyunca bin 222 haber ve yazıda yer alan Timuray'ıın ardından, basında öne çıkan diğer iş kadınları ise, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve Demsa Group Başkanvekili Demet Sabancı Çetindoğan oldular. KADIN SPORCULARA İLGİ, ERKEKLERE ORANLA DAHA AZ… Erkeklerin hakim olduğu spor dünyasında, son yıl içerisinde medyada en fazla ses getiren kadın sporcuları inceleyen Medya Takip Merkezi, medyanın erkeklere göre sporcu kadınlara daha az ilgi gösterdiğini tespit etti. 2012 Londra Yaz Olimpiyatlarında 1.500 metrede altın madalya kazanan milli atletimiz Aslı Çakır Alptekin, 2 bin 171 haber ve yazıda yer alarak en çok konuşulan kadın sporcu olma unvanını kazandı. Aslı Çakır Alptekin'in ardından, medyanın en çok söz ettiği ikinci sporcu kadın Nevin Yanıt oldu. Helsinki'de düzenlenen 2012 Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda 100 metre engelli koşuda Avrupa şampiyonu olan Yanıt, 2012 Londra Olimpiyatları'nda da kendi alanında 2. olması ile basının dikkatini çekerek, toplamda 2 bin 80 haber ve yazıda yer aldı. 2012 Londra Yaz Olimpiyatları'nda 1.500 metrede Alı Çakır Alptekin'in ardından gelerek gümüş madalya kazanan Gamze Bulut, son bir yılda medyada öne çıkan ilk 3 kadın sporcu arasına girmeyi başardı. Bulut'un ardından basında en fazla haber ve yazıya konu olan diğer kadın sporcular ise, Nur Tatar ve Çağla Büyükakçay oldular. EĞLENCE VE SANAT DÜNYASININ EN ÇOK SES GETİREN KADINLARI İki bini aşkın gazete ve dergiyi kapsayan araştırmanın sonuçlarına göre, son bir yılda eğlence ve sanat basınının en çok yer verdiği kadın ünlüleri, 3 bin 839 haber ve yazıyla Sezen Aksu ile 3.833 yazı ve habere konu edilen Hülya Avşar oldular. Gazete ve dergilerin son bir yılda yakın markaja aldığı diğer ünlü kadınlar ise Ajda Pekkan, Türkan Şoray ve Demet Akalın oldular. BASINA EN ÇOK KONU OLAN KADIN GAZETECİ NAZLI ILICAK Türk medyasında, son bir yılda başarıları ve gündem yaratan açıklamaları ile dikkatleri üzerlerine çeken kadınların belirlendiği basın raporuna göre, gazete ve dergilerde en fazla yer alan kadın gazeteci Nazlı Ilıcak oldu. Zaman zaman yaşadığı polemiklerle medyada dikkat çeken Ilıcak, gazete ve dergilere bin 427 haber ve yazıya konu edildi. Nazlı Ilıcak'ın ardından, dikkat çeken açıklamaları ve özel hayatı ile adından söz ettiren Ayşe Özyılmazel, bin 99 haber ve yazı ile ikinci sırada yer aldı. Gündem yaratan röportajlarıyla medyanın ilgisini çeken Ayşe Arman ise, aynı rapora göre basının en fazla yer verdiği üçüncü kadın gazeteciydi.
Ayşe Arman - 05.03.2013
Rüzgar İsyan Etti
Rüzgar Erkoçlar erkek olduğunun duyulmasının ardından sosyal medyada kendi hakkında çıkarılan bazı haberleri bir basın açıklaması ile yalanladı. Açıklama şöyle: Değerli Basın Mensupları, Yaşadığım zorlu süreci her zaman yanımda olup bana destek olan ailem ve arkadaşlarımla birlikte kendi içimde atlatmaya çalışırken her gün gazetelerde ve televizyonlarda hakkımda 3. şahısların ortaya asılsız haberler atıyor oluşu ve bundan bir gündem yaratılması tahmin edersiniz ki benim için hiç de kolay değil. Benden bağımsız olarak ortaya atılan tüm haberler karşısında ilk ve son kez bir basın açıklaması yapmaya karar verdim… Yaşadığım bu süreç hiç istemediğim halde kendine gündem yaratmak isteyen şahıs ya da şahıslar tarafından ortaya çıkartıldı. Akabinde basın sürekli olarak telefonumdan bana ulaşmaya çalıştı, evimin kapısında basın mensupları beklemeye başladı. Ailem de bu aramalardan, telefon tacizlerinden nasibini aldı. Bunun üzerine tüm yaşadıklarımı benim ağzımdan tüm içtenliğimle en doğru şekilde öğrenilsin diye Ayşe Arman'a anlattım.
Ayşe Arman - 22.02.2013
Sanatımızın Hatıra Defteri Çok Yakında Cnn Türk'te
Yakın tarihimizde ülkemizin kültür, sanat, edebiyat yaşamına damga vuran isimleri aynı çalışmada toplayan bir proje olmanın ötesine geçen ve toplamda 600 dakikayı aşan belgesel ve 250 sayfalık kitabı içeren, pek çok ünlü sanatçının gönüllü performanslarıyla katkıda bulunduğu Sanatımızın Hatıra Defteri'nin galası DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in, usta belgeselci Nebil Özgentürk'ün ve belgeseldeki canlandırmaları yapan sanatçıların da katılımıyla yapıldı. 19 Şubat Salı akşamı Feriye Lokantası'nda düzenlenen geceye Erkan Can, Hüseyin Avni Danyal, Osman Gidişoğlu, Cihan Ünal, Zülfü Livaneli, Menderes Samancılar, Mustafa Alabora gibi ünlü sanatçılar katıldı. Oktay Kaynarca, Can Dündar, Tayfun Talipoğlu, Coşkun Aral, Halit Kıvanç, Ara Güler, Nefise Karatay, Umur Talu ve Taha Akyol da geceye katılanlar arasındaydı. DenizBank kültür ve sanatın yanında DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, yaptığı konuşmada kültür ve sanata banka olarak verdikleri desteğe dikkat çekti. Ateş, "Biliyorsunuz, Sanatımızın Hatıra Defteri'nin basın tanıtım toplantısını yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirmiştik. O toplantı esnasında sevgili dostum Sunay Akın'ın, DenizBank'ın bu projeye verdiği destekle ilgili çok güzel bir söylemi oldu 'Hissi senetlere yatırım'... Gerçekten de biz bankacılar çoğunlukla rakamlardan, cirolardan, hisse senetlerinden bahsederiz. Bildiğim kadarıyla Türkiye'de en uzun süre Genel Müdürlük yapan bankacıyım... DenizBank'ın değerli ekibi ile bankamızı uluslararası bir başarı hikayesine dönüştürdük. Ancak sık sık belirttiğim üzere her zaman, ticari başarıların gelip geçici; toplumsal faydaya dönük adımların ise kalıcı olduğuna inandık. Bizden torunlarımıza, yarınlarımıza, övünerek bırakabileceğimiz izler kalsın istedik. Özetle, DenizBank'ın kurulduğu ilk günden bu yana, ülkemizin kültür-sanat yaşamına katkı sağlamayı misyonumuzun çok önemli bir parçası olarak benimsedik. Sevgili Sunay'ın ifade ettiği 'hissi senetlere yatırım yapmayı' önemsedik. DenizBank olarak, böylesine özel bir çalışmanın içinde yer almaktan duyduğumuz mutluluk ve gururu tarif etmek çok zor. Bu vesileyle, bu proje için gecesini gündüzüne katarak çalışan, sevgili dostum Nebil'e de şükranlarımı sunmak isterim. Projede tüm emeği geçenleri yürekten kutluyorum." dedi. Sanatımızın Hatıra Defteri için herkes seferber oldu Sanatımızın Hatıra Defteri projesinde yakın tarihimizde derin izler bırakan sanat insanlarının yaşam öyküleri, Cihan Ünal ve Haluk Bilginer'in eşsiz seslendirmesi ile aktarıldı. Müziğini Can Atilla'nın yaptığı belgesel filmlere ek olarak; Halil Ergün'den Erkan Can'a, Beyazıt Öztürk'ten Meltem Cumbul'a, Demet Akbağ'dan Serra Yılmaz'a, Tarık Akan'dan Nefise Karatay'a, Güven Kıraç'tan Mustafa Alabora'ya, Ayşe Arman'dan Candan Erçetin'e kadar birbirinden değerli 24 oyuncu yakın tarihimizin sanatçı ve edebiyatçılarını oynadı.
Ayşe Arman - 21.02.2013
First Ladyler Arasında Büyük Yarış
Kristal Fare Ödülleri, Türkiye'nin yıldızlarını halk oylamasıyla seçiyor.
Ayşe Arman - 21.02.2013
Fırst Lady'ler Arasında Büyük Yarış
Bu yıl 2.'si düzenlenen Kristal Fare Ödülleri, Türkiye'nin yıldızlarını halk oylamasıyla seçiyor."En iyi sosyal sorumluluk projesi" kategorisinde yarışan 2 aday proje ise dikkat çekiyor.
Ayşe Arman - 21.02.2013
Sanatımızın Hatıra Defteri Yakında Ekranlarda
Yakın tarihimizde ülkemizin kültür, sanat, edebiyat yaşamına damga vuran isimleri aynı çalışmada toplayan bir proje olmanın ötesine geçen ve toplamda 600 dakikayı aşan belgesel ve 250 sayfalık kitabı içeren, pek çok ünlü sanatçının gönüllü performanslarıyla katkıda bulunduğu Sanatımızın Hatıra Defteri'nin galası DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in, usta belgeselci Nebil Özgentürk'ün ve belgesedeki canlandırmaları yapan sanatçıların da katılımıyla yapıldı. 19 Şubat 2013, Salı akşamı Feriye Lokantası'nda düzenlenen geceye ünlü sanatçılar Erkan Can, Hüseyin Avni Danyal, Osman Gidişoğlu, Cihan Ünal, Zülfü Livaneli, Menderes Samancılar, Mustafa Alabora da katıldı. Oktay Kaynarca, Can Dündar, Tayfun Talipoğlu, Coşkun Aral , Halit Kıvanç , Ar Gürel, Nefise Karatay, Umur Talu ve Taha Akyol da geceye katılanlar arasındaydı. DenizBank kültür ve sanatın yanında DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, yaptığı konuşmada kültür ve sanata banka olarak verdikleri desteğe dikkat çekti. Ateş, "Biliyorsunuz, Sanatımızın Hatıra Defteri'nin basın tanıtım toplantısını yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirmiştik. O toplantı esnasında sevgili dostum Sunay Akın'ın, DenizBank'ın bu projeye verdiği destekle ilgili çok güzel bir söylemi oldu 'Hissi senetlere yatırım'... Gerçekten de biz bankacılar çoğunlukla rakamlardan, cirolardan, hisse senetlerinden bahsederiz. Bildiğim kadarıyla Türkiye'de en uzun süre Genel Müdürlük yapan bankacıyım... DenizBank'ın değerli ekibi ile bankamızı uluslararası bir başarı hikayesine dönüştürdük. Ancak sık sık belirttiğim üzere her zaman, ticari başarıların gelip geçici; toplumsal faydaya dönük adımların ise kalıcı olduğuna inandık. Bizden torunlarımıza, yarınlarımıza, övünerek bırakabileceğimiz izler kalsın istedik. Özetle, DenizBank'ın kurulduğu ilk günden bu yana, ülkemizin kültür-sanat yaşamına katkı sağlamayı misyonumuzun çok önemli bir parçası olarak benimsedik. Sevgili Sunay'ın ifade ettiği 'hissi senetlere yatırım yapmayı' önemsedik. DenizBank olarak, böylesine özel bir çalışmanın içinde yer almaktan duyduğumuz mutluluk ve gururu tarif etmek çok zor. Bu vesileyle, bu proje için gecesini gündüzüne katarak çalışan, sevgili dostum Nebil'e de şükranlarımı sunmak isterim. Projede tüm emeği geçenleri yürekten kutluyorum." dedi. Sanatımızın Hatıra Defteri için herkes seferber oldu Sanatımızın Hatıra Defteri projesinde yakın tarihimizde derin izler bırakan sanat insanlarının yaşam öyküleri, Cihan Ünal ve Haluk Bilginer'in eşsiz seslendirmesi ile aktarıldı. Müziğini Can Atilla'nın yaptığı belgesel filmlere ek olarak; Halil Ergün'den Erkan Can'a, Beyazıt Öztürk'ten Meltem Cumbul'a, Demet Akbağ'dan Serra Yılmaz'a, Tarık Akan'dan Nefise Karatay'a, Güven Kıraç'tan Mustafa Alabora'ya, Ayşe Arman'dan Candan Erçetin'e kadar birbirinden değerli 24 oyuncu yakın tarihimizin sanatçı ve edebiyatçılarını oynadı.
Ayşe Arman - 20.02.2013
"Sanatımızın Hatıra Defteri" İçin Biraraya Geldiler
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, yaptığı konuşmada kültür ve sanata banka olarak verdikleri desteğe dikkat çekti. Ateş, şöyle konuştu: "Biliyorsunuz, Sanatımızın Hatıra Defteri'nin basın tanıtım toplantısını yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirmiştik. O toplantı esnasında sevgili dostum Sunay Akın'ın, DenizBank'ın bu projeye verdiği destekle ilgili çok güzel bir söylemi oldu 'Hissi senetlere yatırım'... Gerçekten de biz bankacılar çoğunlukla rakamlardan, cirolardan, hisse senetlerinden bahsederiz. Bildiğim kadarıyla Türkiye'de en uzun süre Genel Müdürlük yapan bankacıyım... DenizBank'ın değerli ekibi ile bankamızı uluslararası bir başarı hikayesine dönüştürdük. Ancak sık sık belirttiğim üzere her zaman, ticari başarıların gelip geçici; toplumsal faydaya dönük adımların ise kalıcı olduğuna inandık. Bizden torunlarımıza, yarınlarımıza, övünerek bırakabileceğimiz izler kalsın istedik. Özetle, DenizBank'ın kurulduğu ilk günden bu yana, ülkemizin kültür-sanat yaşamına katkı sağlamayı misyonumuzun çok önemli bir parçası olarak benimsedik. Sevgili Sunay'ın ifade ettiği 'hissi senetlere yatırım yapmayı' önemsedik. DenizBank olarak, böylesine özel bir çalışmanın içinde yer almaktan duyduğumuz mutluluk ve gururu tarif etmek çok zor. Bu vesileyle, bu proje için gecesini gündüzüne katarak çalışan, sevgili dostum Nebil'e de şükranlarımı sunmak isterim. Projede tüm emeği geçenleri yürekten kutluyorum." HERKES KATKIDA BULUNDU Sanatımızın Hatıra Defteri projesinde yakın tarihimizde derin izler bırakan sanat insanlarının yaşam öyküleri, Cihan Ünal ve Haluk Bilginer'in eşsiz seslendirmesi ile aktarıldı. Müziğini Can Atilla'nın yaptığı belgesel filmlere ek olarak; Halil Ergün'den Erkan Can'a, Beyazıt Öztürk'ten Meltem Cumbul'a, Demet Akbağ'dan Serra Yılmaz'a, Tarık Akan'dan Nefise Karatay'a, Güven Kıraç'tan Mustafa Alabora'ya, Ayşe Arman'dan Candan Erçetin'e kadar birbirinden değerli 24 oyuncu yakın tarihimizin sanatçı ve edebiyatçılarını oynadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ayşe Arman Haberleri | Ayşe Arman Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Ayşe Arman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayşe Arman kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul'da Kültür Sanat.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 08:56:53. #1.16#
title