AYŞE ARMAN HABERLERİ

Ayşe Arman haber, Ayşe Arman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayşe Arman - 23.01.2013
Adana, Nisan'da Portakal Çiçeği Karnavalı Yaşayacak
'Nisan'da Adana'da' projesini 3 aşamalı olarak hayata geçirmeyi planladıklarını vurgulayan Bozkurt, ilk etapta fikri geniş kitlelere ulaştırarak farkındalık yaratacaklarını dile getirdi. Dikkatleri Adana'ya çekmek istediklerini ifade eden Bozkurt, "Gelenlerin Adana'da portakal çiçeklerinin kokusunu alabilecekleri, o güzelliği hissedebilecekleri özel bir gezi alanını ve Portakal Çiçeği Müzesi'ni kurma amacını taşıyoruz. İkinci etapta Adana şehrimizi bir cazibe merkezi haline getirerek, portakal çiçeklerinin açtığı her yılın Nisan ayında kültürel ve sanatsal aktiviteler ile kentimizi bir karnaval alanına çevirmek ve kamuoyunda Adana algısını sağlam bir şekilde yerleştirerek, katılımcı sayısını artırmak hedefindeyiz. Uzun vadede ise uluslararası arenada Adana markasını oluşturmak, yerli ve yabancı turistlerin öncelikli olarak Adana'yı tercih etmelerini sağlayarak Adana'nın ekonomisine büyük bir katkı sağlamak düşüncesini taşıyoruz." Diye konuştu. Proje için şimdiye kadar 500 şirket ve derneğe çağrı yaptıklarını ifade eden Bozkurt, İpek Tuzcuoğlu, Vatan Şaşmaz, Ceyhun Yılmaz, Altan Gördüm, Zeliha Sunal, Haldun Dormen, Göksel Kortay, Erdal Cindoruk, Murat Güloğlu, Ceren Bektaş, Burcu Çetinkaya, Açelya Akkoyun, Feridun Düzağaç, Ayşe Arman, Pınar Esen, Özge Uzun, Caner Cindoruk ve Necip Memili başta olmak üzere pek çok sanatçı, işadamı ve gazetecinin kendilerine destek verdiğinin altını çizdi.
Ayşe Arman - 23.01.2013
Nisan'da Adana'da Portakal Çiçeği Karnavalı
KARNAVAL KORTEJİ VE KONSERLER Projeye İpek Tuzcuoğlu, Vatan Şaşmaz, Ceyhun Yılmaz, Altan Gördüm, Zeliha Sunal, Haldun Dormen, Göksel Kortay, Erdal Cindoruk, Murat Güloğlu, Ceren Bektaş, Burcu Çetinkaya, Açelya Akkoyun, Feridun Düzağaç, Ayşe Arman, Pınar Esen, Özge Uzun, Caner Cindoruk ve Necip Memili başta olmak üzere pek çok sanatçı, işadamı ve gazetecinin destek verdiğini, sosyal medya üzerinden 4,5 milyon kişiye tanıtım yaptıklarını vurgulayan Bozkurt, portakal çiçeklerinin açtığı dönemde herkesi Adana'ya davet etti.
Ayşe Arman - 23.01.2013
Adana Karnaval Havası Yaşayacak
'Nisan'da Adana'da' projesini 3 aşamalı olarak hayata geçirmeyi planladıklarını vurgulayan Bozkurt, ilk etapta fikri geniş kitlelere ulaştırarak farkındalık oluşturacaklarını dile getirdi. Dikkatleri Adana'ya çekmek istediklerini ifade eden Bozkurt, "Gelenlerin Adana'da portakal çiçeklerinin kokusunu alabilecekleri, o güzelliği hissedebilecekleri özel bir gezi alanını ve Portakal Çiçeği Müzesi'ni kurma amacını taşıyoruz. İkinci etapta Adana şehrimizi bir cazibe merkezi haline getirerek, portakal çiçeklerinin açtığı her yılın Nisan ayında kültürel ve sanatsal aktiviteler ile kentimizi bir karnaval alanına çevirmek ve kamuoyunda Adana algısını sağlam bir şekilde yerleştirerek, katılımcı sayısını artırmak hedefindeyiz. Uzun vadede ise uluslararası arenada Adana markasını oluşturmak, yerli ve yabancı turistlerin öncelikli olarak Adana'yı tercih etmelerini sağlayarak Adana'nın ekonomisine büyük bir katkı sağlamak düşüncesini taşıyoruz." diye konuştu. Proje için şimdiye kadar 500 şirket ve derneğe çağrı yaptıklarını ifade eden Bozkurt, İpek Tuzcuoğlu, Vatan Şaşmaz, Ceyhun Yılmaz, Altan Gördüm, Zeliha Sunal, Haldun Dormen, Göksel Kortay, Erdal Cindoruk, Murat Güloğlu, Ceren Bektaş, Burcu Çetinkaya, Açelya Akkoyun, Feridun Düzağaç, Ayşe Arman, Pınar Esen, Özge Uzun, Caner Cindoruk ve Necip Memili başta olmak üzere pek çok sanatçı, işadamı ve gazetecinin kendilerine destek verdiğinin altını çizdi.
Ayşe Arman - 22.01.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
GAZİANTEP, (DHA) (22.1.2013) ////////////// "Nisan'da Adana'da" projesi açıklanıyor İKİSİ de Adanalı olan Toyota Türkiye Ceo'su Ali Haydar Bozkurt ile Gazeteci Ayşe Arman'ın 'fikir babası' oldukları, Bozkurt'un önderliğini yaptığı "Nisan'da Adana'da" projesi sanatçılar, gazeteciler, Adanalı işadamları ve sivil toplum örgütlerinin desteği ile hız kazanırken, projede ulaşılan son aşama ve somut gelişmeler 23 Ocak'ta düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak.
Ayşe Arman - 15.01.2013
"Hasan Kaçan Dava Açarsa 28 Şubat'ın Rövanşı Alınır!"
SALİH TUNA'DAN ŞOK SÖZLER: "HASAN KAÇAN DAVA AÇARSA 28 ŞUBAT'IN RÖVANŞI ALINIR!" Ali Bayramoğlu, Avni Özgürel ve Abdülkadir Selvi'nin de konuk olduğu programda 'Ağır Roman'ın yazarı Metin Kaçan'ın geçen haftaki intiharı ve ağabeyi Ünlü Mizah Yazarı Hasan Kaçan'ın dün sosyal medyada paylaştığı mesajları tartışıldı. Hasan Kaçan mesajlarında o dönem medyada Metin Kaçan davasına ilişkin haberlerden dolayı intihardan Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman ve Zafer Mutlu sorumlu tutuyordu.
Ayşe Arman - 28.12.2012
DenizKültür ve Nebil Özgentürk'ten Sanatımızın Hatıra Defteri
Sanatımızın Hatıra Defteri için herkes seferber oldu Sanatımızın Hatıra Defteri projesinde yakın tarihimizde derin izler bırakan sanat insanlarının yaşam öyküleri, Cihan Ünal ve Haluk Bilginer'in eşsiz seslendirmesi ile aktarıldı. Müziğini Can Atilla'nın yaptığı belgesel filmlere ek olarak; Halil Ergün'den Erkan Can'a, Beyazıt Öztürk'ten Meltem Cumbul'a, Demet Akbağ'dan Serra Yılmaz'a, Tarık Akan'dan Nefise Karatay'a, Güven Kıraç'tan Mustafa Alabora'ya, Ayşe Arman'dan Candan Erçetin'e kadar birbirinden değerli 24 oyuncu yakın tarihimizin sanatçı ve edebiyatçılarını oynadı.
Ayşe Arman - 23.11.2012
Smyrna Park Evleri'nde 120 Ay 0 Faiz
Masal Gecesi Tadında Bir Lansman Modern binaların da bir ruhu vardır. Hele o proje ismini bile bu ruhtan almışsa onu hissetmek çok daha mümkündür. İşte çağlar boyu birçok medeniyetin tercih ettiği İzmir Türkiye'de ilk kez gayrimenkul sektöründe bir masal gecesine ev sahipliği yapıyor. Tarihten günümüze İzmir konseptinde düzenlenecek Smyrna Park masal gecesinin sunuculuğunu modern çağın amazonu Ayşe Arman yapıyor.
Ayşe Arman - 18.11.2012
Ayşe Arman, Reklam Yüzü Oldu
İdea Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Arseven, Smyrna Park Satış ve Pazarlama Direktörü Oğuz Kaan Karer, Syrna Park Evleri'nin reklam yüzü Ayşe Arman ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.
Ayşe Arman - 16.11.2012
Oda Tv Davası Başladı
BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI Dava öncesi adliye önünde basın açıklaması yapıldı. Açıklamaya CHP Milletvekili İlhan Cihaner, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Eşber Yağmurdereli, gazeteciler Uğur Dündar ve Ayşe Arman'ın da aralarında bulunduğu bir grup destek verdi.
Ayşe Arman - 16.11.2012
Odatv Davasına Devam Ediliyor
Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın'ın da aralarında bulunduğu 13 sanık hakkında görülen Odatv davasına devam ediliyor. Dava öncesi CHP Milletvekili İlhan Cihaner, gazeteciler Uğur Dündar ve Ayşe Arman'ın da aralarında bulunduğu bir grup, basın açıklaması yaparak tutuklu sanıkların tahliye edilmesini talep ettiler.
Ayşe Arman - 16.11.2012
Odatv Davası Başladı
Duruşmada, CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, gazeteciler Ayşe Arman, Uğur Dündar, Yalçın Doğan da izleyici olarak hazır bulundu.
Ayşe Arman - 16.11.2012
Oda Tv Davası Başladı
BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI Dava öncesi adliye önünde basın açıklaması yapıldı. Açıklamaya CHP Milletvekili İlhan Cihaner, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Eşber Yağmurdereli, gazeteciler Uğur Dündar ve Ayşe Arman'ın da aralarında bulunduğu bir grup destek verdi.
Ayşe Arman - 15.11.2012
2. Bumerang Blog Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı
Akademi, Medya ve Dijital Dünya Blog Ödülleri İçin Bir Araya Geldi Bumerang yayıncılarının içeriklerini değerlendiren jüride, Fatih Çekirge, Fikret Ercan, Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman, Fatoş Karahasan, Erdal Kaplanseren ve Özgür Bolat gibi Hürriyet ailesinin önde gelen isimlerinin yanı sıra, Günseli Özen Ocakoğlu ve Pelin Özkan gibi sektöre liderlik eden yayınların genel yayın yönetmenleri de bulunuyor.
Ayşe Arman - 10.11.2012
"Kısmet"li Uğur Paraları
"Kısmet By Milka"  tasarladığı "Uğur Para" ları ile bir ilke imza atıyor.
Ayşe Arman - 07.11.2012
"Kısmet"li Uğur Paraları
"Kısmet By Milka" tasarladığı "Uğur Para" ları ile bir ilke imza atıyor.
Ayşe Arman - 11.10.2012
Kısmet By Ayşe & Milka'dan "Hayat 1 Mucize" Koleksiyonu
Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla beğeni toplayan ve dünyaca tanınan bir marka olan "Kısmet By Milka" bir ilke imza atıyor. Samimi, sıcak yazıları ve kamuoyuna yön veren röportajlarıyla dikkat çeken Ayşe Arman işbirliğiyle yaratılan "Hayat 1 Mucize" koleksiyonu, birbirinden özel ve eşsiz tasarımlardan oluşuyor.
Ayşe Arman - 31.08.2012
Yurtsan Atakan Son Yolculuğu'na Uğurlandı (2)
Atakan için Levent'teki Afet Yolal Camisi'nde öğlen namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine eşi Lale Atakan, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Hürriyet Gazetesi yazarları Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Erinç, ressam Bedri Baykam, Fatih Altaylı, Yavuz Semerci, Hıncal Uluç ve Reha Muhtar'ın yanı sıra çok sayıda yakını katıldı.
Ayşe Arman - 31.08.2012
Yurtsan Atakan Son Yolculuğu'na Uğurlandı (1)
Bir süredir mücadele ettiği kanser hastalığına yenilen gazeteci Yurtsan Atakan, son yolculuğuna uğurlandı. Atakan için Levent'teki Afet Yolal Camii'ndeki cenaze törenine eşi Lale Atakan, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Hürriyet Gazetesi yazarları Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Erinç, ressam Bedri Baykam, Fatih Altaylı, Yavuz Semerci, Hıncal Uluç ve Reha Muhtar'ın yanı sıra çok sayıda meslektaşı, dostu ve yakını katıldı.
Ayşe Arman - 17.08.2012
22. Akbank Caz Festivali'ne İmzanı Atmaya Hazır Mısın?
10 Eylül'de sona erecek yarışmada tüm tasarımlar Ayşe Arman, Ece Sükan, Hakan Öztürk, Oben Budak, Özge Sarıkadılar, Zeynep Tosun, Tülin Kermen, Koray Caner Özturk, Melis Danişmend, Alp Ersönmez'in aralarında yer aldığı jüriüyeleri tarafından değerlendirilecek ve en çok beğenilen tasarım, resmi festival tişörtü olarak seçilecek.
Ayşe Arman - 21.06.2012
"Norveçli Değiliz Kıçımızda Selülit Var"
Gülben Ergen, selülit tartışmasına son noktayı Ayşe Arman'la koydu: Menemene ekmek banıyoruz, kıçımızda da selülit var!
Ayşe Arman - 08.06.2012
Madonna İstanbul'u Salladı
ARENA'YI MADONNA DA DOLDURDU Madonna konserini izleyen Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök izlenimlerini şu sözlerle aktardı: "Bir; Madonna Ak Parti İstanbul Kongresi'ndeki kadar insanı Arena'ya toplayabilecek mi? Şu an itibariyle cevabım şu: Evet arkadaş. Madonna da aynı sayıda insanı Arena'ya topladı." ETRAFIMDA HERKES DANS EDİYOR Konseri izleyen bir diğer isim Ayşe Arman'sa "Etrafımdaki herkes dans ediyor" derken "Arada kollarına Benim bedenim, benim kararım yazanlar geliyor" diyerek kürtaj tartışmasına burada da devam etti.
Ayşe Arman - 07.06.2012
Ayşe Arman' A Marka Tescili
Köşe yazarı kalıbına sığmayan ünlü gazeteci Ayşe Arman'ın ismi markalaşıyor.
Ayşe Arman - 07.06.2012
Ayşe Arman'a Marka Tescili
Köşe yazarı kalıbına sığmayan ünlü gazeteci Ayşe Arman'ın ismi markalaşıyor.
Ayşe Arman - 06.06.2012
Hürriyet Yazarından Çıplak Destek!
Hürriyet yazarı Ayşe Arman bugünkü köşesinde Bianet.
Ayşe Arman - 29.05.2012
İstanbul Madonna'ya Doritos'la Hazırlanıyor
Sıkı birer Madonna hayranı olan ünlü gazeteciler Ertuğrul Özkök ve Ayşe Arman'ın seçtiği Madonna şarkılarının çalındığı partiye Deniz Berdan, Banu Zorlu, Deniz Murathanoğlu ,Perihan Akı, Derin Sarıyer, Esra Kaktüs, Günsel Ülkü, İbrahim -İrem Kefeli, Korcan Karar, Neslihan Yargıcı, Nihat Odabaşı, Ömür Gedik, Pınar Esen, Zeynep Mansur gibi iş, cemiyet ve sanat hayaytından ünlü isimler katıldı.
Ayşe Arman - 27.05.2012
Portakal Çiçeği Festivali Geliyor
Ali Haydar Bozkurt, Hürriyet gazetesinin Adanalı köşe yazarı Ayşe Arman'ın bir yazısında da dile getirdiği festival önerisinin büyük ilgi gördüğünü belirterek, Zihni Aldırmaz'a, öneriye gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.
Ayşe Arman - 21.05.2012
'Gözlerimizin Rengi Farklı Olsa da'
Yakın gelecekte markasını bir dünya markası yapmak isteyen Batya'nın takıları, Türkiye'de Beymen Blender mağazalarında da satılıyor. Bugüne kadar çok sayıda dergi, gazete ve TV'de röportaj ve haberleri yayınlanan Antakyalı ünlü tasarımcı Batya Kebudi 'nın tasarladığı mücevherleri; Güler Sabancı, Ajda Pekkan, Hülya Avşar, Ayşe Arman, Ebru Şallı gibi ünlülerin taktığı biliniyor.
Ayşe Arman - 02.05.2012
"Sevişe Sevişe Kazanacağız"
Hürriyet yazarı Ayşe Arman 1 Mayıs'ta Taksim'e giderse...
Ayşe Arman - 11.04.2012
"Üç Ajanstan Kovuldum"
Gelelim aşka... Atları kadınlara tercih ettiğiniz doğru mu? Doğru değil. Ayşe Arman 'atları kadınlara tercih etmemi' tercih ederdi.
Ayşe Arman - 20.03.2012
Aile İçi Şiddete Karşı Penti'den Özel Koleksiyon
Penti, Türkiye'nin 8 ünlü ismiyle bir araya gelerek her biri kendi alanında çok konuşulan isimlere özel çorap tasarlattı. Ayşe Arman, Berna Laçin, Çağatay Ulusoy, Erdil Yaşaroğlu, Kenan Doğulu, Özlem Süer, Pelin Karahan, Şebnem Bozoklu'nun tasarladığı, ünlülerin zevklerini yansıtan çorapların satışından elde edilen gelirle aile içi şiddete maruz kalan kadınlara destek sağlıyor.
Ayşe Arman - 20.03.2012
Penti'den Özel Bir Koleksiyon
Kenan Doğulu, Ayşe Arman, Özlem Süer, Çağatay Ulusoy, Pelin Karahan, Şebnem Bozoklu, Berna Laçin, Erdil Yaşaroğlu'nun tasarladığı çoraplar 8 Mart'tan itibaren Penti mağazalarında….
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ayşe Arman Haberleri | Ayşe Arman Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Ayşe Arman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayşe Arman kimdir, hayatı ve biyografisi. Nil Erkoçlar Sokakta Yakalandı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 01:39:03. #1.16#
title