Ayrılmak İsteyen Sevgilisini Öldürdü Sonra Kendini Vurdu

Ayrılmak İsteyen Sevgilisini Öldürdü Sonra Kendini Vurdu

Şişli'de kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisi Karin Sucu'yu başından vurarak öldüren G.M., daha sonra silahla kendisini yaraladı.

Ayrılmak İsteyen Sevgilisini Öldürdü Sonra Kendini Vurdu

Edinilen bilgiye göre, kuyumcu dükkanında çalışan G.M. (26) kuaförde çalışan sevgilisi Karin Sucu(25) ile önceki gün Ortaköy'de buluştu. İddiaya göre Karin Sucu, G.M. 'na ayrılmak istediğini ve kendisini rahat bırakmasını istedi. G.M.'nun ayrılığı kabul etmemesi üzerine çift, Ortaköy'de tartışmaya başladı. Karin Sucu bir taksiye binip olay yerinden kaçarken sevgilisi de arkasından taksi ile takip etmeye başladı.

EVİNE KADAR TAKİP ETTİ

Karin Sucu, Şişli Kurtuluş Mahallesi Dericiler Sokak'ta taksiden indikten sonra evinin bulunduğu apartmana girdi. Sucu apartmana girdikten sonra kendisini takip eden sevgilisi de apartmana girdi. Ailesiyle yaşayan Sucu bodrum kattaki evlerine inmek üzereyken sevgilisi G.M. üzerinde taşıdığı silahı çekerek silahı ateşledi.

Sevgilisini başından vurarak öldüren G.M. daha sonra da silahı kendi kafasına dayayarak tetiğe bastı. Genç kızı babası taksiyle hastaneye kaldırırken ağır yaralanan G.M.'da olay yerine gelen ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.