Ayrılmadık

Ayrılmadık

Ünlü Oyuncu Özgü Namal, Uzun Süreli Bir Beraberlik Yaşadığı Sevgilisi Oktay Kaynarca'dan Ayrılmadığını Söyledi.

Ayrılmadık

ÜNLÜ OYUNCU ÖZGÜ NAMAL, UZUN SÜRELİ BİR BERABERLİK YAŞADIĞI SEVGİLİSİ OKTAY KAYNARCA'DAN AYRILMADIĞINI SÖYLEDİ.

Önümüzdeki günlerde gösterime girecek O... Çocukları filminde İtalyan kız Dora karakterini canlandıran Özgü Namal, sevgilisi Oktay Kaynarca ile ayrıldıkları haberlerini yalanladı. Üstelik 35 yaşından önce anne olmak istediğini söyledi.

Aynaya bakınca gördüğünüz imajdan memnun musunuz?

- Bir Nicole Kidman, bir Charlize Theron, bir Monica Bellucci görmek isterdim tabii... Ama ne yapalım, buyum ben! Şaka bir yana, görüntümle ilgili hiçbir derdim yok benim. Kendimden memnunum.

İlişkiniz hakkında konuşmayı sevmediğinizi biliyorum ama yine de herkes merak ediyor: Bu kadar uzun süreli ilişkinin sırrı nedir?

- Çok basit; karşılıklı güven, sevgi, saygı... Bir de, birbirinin her şeyine gönüllü olmak...

Altı yıl sonra bile 'Çok aşığım' diyebiliyor musunuz?

- Aşkın süreklilik hali yok. Benim de aşkım zaman zaman yükseliyor ve zaman zaman da azalabiliyor. Aşkın en güzel tarafı bu; gelgitli olması...

Oktay Kaynarca ile sürekli ayrıldığınıza dair haberler çıkıyor basında. Peki bu duruma ne diyorsunuz?

- O kadar gizli saklı yaşıyoruz ki ilişkimizi, o kadar ortalarda değiliz ki, insanlar bizi beraber göremiyorlar, ilişkimizi merak ediyorlar. Ortalarda olmadığımız için, sürekli ayrıldığımızı sanıyorlar ama öyle bir durum yok. Biz böyle çok mutluyuz.

Çocuk sahibi olmayı düşünmüyor musunuz?

- Etrafım, çocuklu arkadaşlarımla dolu. Onları sevmeye bayılıyorum. Şu ara, 'En güzel çocuk, arkadaşımın çocuğudur' felsefesini benimsiyorum. İşin şakası bir yana, tabii ki istiyorum! Çok geç kalmayı düşünmüyorum. 35'imden önce hallederim herhalde.

H2

Kaynak: Gecce