Ayman'a Pastalı Karşılama

Gençlerbirliği'nden Trabzonspor'a Transferi Anlaşılamayan Bir Nedenle Gerçekleşmeyen Ayman, Bu Akşam Manavgat'a Dönerek, Takımının Akşam Saatlerinde Yaptığı İdmana Katıldı.

Ayman'a Pastalı Karşılama

Gençlerbirliği'nden Trabzonspor'a transferi anlaşılamayan bir nedenle gerçekleşmeyen Ayman, bu akşam Manavgat'a dönerek, takımının akşam saatlerinde yaptığı idmana katıldı.

Gençlerbirliği futbolcuları, takım arkadaşları Ayman'ın aralarına yeniden katılmasını akşam idmanı öncesinde saha ortasında pasta keserek kutlarken, Ayman'ın Gençlerbirliği'ne geri dönmekten dolayı mutlu olduğu gözlendi. Ayman konusundaki gelişmelerle ilgili kısa bir açıklama yapan Gençlerbirliği Kulübü Menajeri Cem Onuk, Türk futbolunda bugüne kadar böyle bir olay yaşanmadığını belirterek, "Tabii ki yönetimlerin bileceği iş. Ancak bir futbolcu için hoş bir olay değil, bir takıma gidip yeniden geri gelmesi. Ama bizim Ayman gibi futbolcumuz, her zaman ortadaki bir oyuncu değil. Türkiye liglerinin en iyi orta saha oyuncularından bir tanesi. Transferde bir süreç yaşanır, bu süreç biraz kötü yaşandı. Artık gerisi yöneticilerin bileceği iş. Biz burada profesyonel olarak çalışan insanlarız. Çok fazla söz söyleme hakkına da sahip değiliz. Şu anda Ayman Gençlerbirliği kampına katılmıştır. Bizimle beraber çalışacaktır. Gelişecek süreci hep birlikte göreceğiz. Şu an başka bir şey söylemek doğru olmaz" dedi.

(AK-ŞT-KÇ-RO-S)

Kaynak: İHA