Aykut Kocaman, Başakşehir Galibiyeti Sonrası Soyunma Odasında Tezahürat Yaptı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Başakşehir galibiyeti sonrasında soyunma odasında "Her zaman her yerde en büyük Fener." şeklinde tezahürat yaptı.

Süper Ligde önceki gün oynanan haftanın maçında Medipol Başakşehir'i yenen ve zirveyle puan farkını iyice eriten Fenerbahçe'de karşılaşma sonrası büyük bir coşku yaşandı.

Her zaman saha kenarındaki sakinliğiyle bilinen ve zaman zaman bu tavırları dolayısıyla eleştirilen sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Aykut Kocaman'ın karşılaşmanın ardından soyunma odasında oyuncularına tezahürat yaptırdığı öğrenildi.

"DİSİPLİNİ BOZMADAN YOLA DEVAM EDECEĞİZ"

Maçın bitiş düdüğünün ardından takımlar soyunma odalarının yolunu tutarken takımının yanına gelen deneyimli çalıştırıcı, şunları söyledi:

Her konuda çok iyiydiniz ve maçın başından sonuna kadar çalıştıklarımızı harika bir şekilde uyguladınız. Şimdi sevinme vakti ama hiç disiplinimizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz.

TEZAHÜRAT YAPTI

Ardından beklenmedik bir harekette bulunan deneyimli teknik adamın, yüksek sesle "Her zaman her yerde en büyük Fener" tezahüratı yaptığı ifade edildi. Futbolcuları da kendisine eşlik edince Başakşehir Stadı bu tezahüratla inledi.