Ayhan Gedik Haberleri

Ayhan Gedik haber, Ayhan Gedik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayhan Gedik - 29.10.2018
Cumhuriyet'in 95. Yılı Kutlanıyor
Etkinliğe, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, Garnizon ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ayhan Gedik - 29.10.2018
Yalova'da Coşkulu Yürüyüş
Yürüyüş, Cumhuriyet, Fatih, Spor, İstanbul, Cengiz Koçal caddeleri güzergahında devam ederek başlangıç noktası olan 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda sona erdi. Davul zurna eşliğinde yapılan yürüyüşe Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın yanı sıra Yalova Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Mekrezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt da katıldı.
Ayhan Gedik - 29.10.2018
Dha Yurt Bülteni 18
Yürüyüş, Cumhuriyet, Fatih, Spor, İstanbul, Cengiz Koçal caddeleri güzergahında devam ederek başlangıç noktası olan 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda sona erdi. Davul zurna eşliğinde yapılan yürüyüşe Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın yanı sıra Yalova Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Mekrezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt da katıldı.
Ayhan Gedik - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Yalova Yalova'da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Vali Tuğba Yılmaz, Garnizon ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik ile Belediye Başkanı Vefa Salman, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Ayhan Gedik - 26.10.2018
Kırşehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı
Çarpışmanın etkisiyle karşı şeride geçen otomobil, Ömer Türkyılmaz yönetimindeki 40 J 6027 plakalı ve Ayhan Gedik idaresindeki 40 EC 917 plakalı otomobillerle çarpıştı.
Ayhan Gedik - 15.6.2018
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Yalova Yalova'da da Şaban Temüge Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi Uygulama Oteli'nde bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma programına Vali Tuğba Yılmaz, AK Parti Yalova Milletvekilli Fikri Demirel, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, İl Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik'in yanı sıra siyasi parti, kamu kurumları temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Ayhan Gedik - 12.5.2018
Dha Yurt Bülteni-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Tören alanından görüntüler Engelli gençlerden görüntüler -Protokol üyelerinden görüntüler -Engelli gençler yemin ederken -Gençlerden görüntüler -Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz'ün konuşması -Askerler adına Adil Çakıcı'nın konuşması -Engelli asker Üzeyir Gül'ün konuşması -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: İbrahim MAŞE /MERSİN, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ==================================== 22)SOLUNUM CİHAZINA BAĞLI ENGELLİ GENÇ, BİR GÜNLÜĞÜNE ASKER OLDU   YALOVA'da 'Engelliler Haftası' kapsamında,  Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda 27 engelli genç temsili askerlik yaptı. 27 engelli genç, terhis belgelerini Yalova Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik'in elinden aldı.
Ayhan Gedik - 11.5.2018
Görüntülü )solunum Cihazına Bağlı Engelli Genç, Bir Günlüğüne Asker Oldu
YALOVA'da 'Engelliler Haftası' kapsamında, Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda 27 engelli genç temsili askerlik yaptı. 27 engelli genç, terhis belgelerini Yalova Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik'in elinden aldı.
Ayhan Gedik - 11.5.2018
Engellilerin Askerlik Heyecanı
Daha sonra er Aydoğan Turna tarafından yaş kütüğüne devre plaketi çakıldı. Yalova Garnizon ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, yemin eden gençlere terhis belgelerini verdi.
Ayhan Gedik - 11.5.2018
Dha Yurt Bülteni-21
Satılmış AKKAŞ / Afyon ==================================== Solunum cihazına bağlı engelli genç, bir günlüğüne asker oldu YALOVA'da 'Engelliler Haftası' kapsamında, Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda 27 engelli genç temsili askerlik yaptı. 27 engelli genç, terhis belgelerini Yalova Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik'in elinden aldı.
Ayhan Gedik - 11.5.2018
Solunum Cihazına Bağlı Engelli Genç, Bir Günlüğüne Asker Oldu
YALOVA'da 'Engelliler Haftası' kapsamında,  Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda 27 engelli genç temsili askerlik yaptı. 27 engelli genç, terhis belgelerini Yalova Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik'in elinden aldı.
Ayhan Gedik - 18.1.2018
Yalova'da "Devlet Övünç Madalyası Beratı Tevcih Töreni"
Törene, Yalova Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ali Gemalmaz, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür ile şehit ve gazi derneklerinin yöneticileri de katıldı.
Ayhan Gedik - 18.1.2018
Yalova'da Şehit Ailesine 'Devlet Övünç Madalyası'
Törene Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Yalova Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür, Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal, şehit ve gazi derneklerinin yöneticileri, siyası partilerin temsilcileri katıldı.
Ayhan Gedik - 30.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen törende ilk olarak Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik ile Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman törene katılan protokol üyeleri, askerler ve öğrencileri selamlayarak bayramlarını kutladı.
Ayhan Gedik - 29.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Resepsiyona AK Parti Milletvekili Fikri Demirel, CHP Milletvekili Muharrem İnce, Karamürselbey Eğitim Merkezi Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.
Ayhan Gedik - 14.10.2017
Dha Yurt Bülteni-12
1)BAŞBAKAN YILDIRIM ASKERLİK YAPTIĞI BİRLİĞİ ZİYARET ETTİBaşbakan Binali Yılrdırım Yalova' da Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı nı ziyaret ettiBaşbakan Yıldırım'ı Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik karşıladı.
Ayhan Gedik - 14.10.2017
Başbakan Yıldırım, Yalova'da
Burada Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik tarafından karşılanan Binali Yıldırım'a öğrenciler çiçek verdi.
Ayhan Gedik - 19.9.2017
İnce'den Rektöre: Ben de Genel Başkan Olamadım, Moralimi Bozuyor Muyum? (Detay)
Yalova Üniversitesi kampüsünde yeni akademik yılın açılışı nedeniyle tören düzenlendi. Törene Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Yalova Garnizon Komutanı ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür ile akademik kadro ve öğrenciler katıldı.
Ayhan Gedik - 19.9.2017
19 Eylül Gaziler Günü
Yalova Yalova'da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'ndaki törene, Vali Tuğba Yılmaz, Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik, Belediye Başkan Vekili Jülide Güner, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Ürkmez ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ayhan Gedik Haberleri | Ayhan Gedik Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ayhan Gedik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayhan Gedik kimdir, hayatı ve biyografisi. Kıbrıs gazilerine Milli Mücadele Madalyası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 22:01:09. #1.15#
title