Aydın Haberleri

Aydın haber, Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın - 14.01.2021
Milletvekili Öztürk'ten GTSO'ya ziyaret
Ziyarette GTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu, yönetim kurulu üyeleri Hakan Güngör, Halit Aydın, Ergin Kılıçaslan, Eyüp Çiftçi'nin yanı sıra AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı ve AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer de yer aldı.
Aydın - 14.01.2021
Gaziantep'te 400 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet yardımı yapıldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen WEFA Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Arslan, "İhtiyaç sahibi ailelerimize ve çocuklara yönelik yardım çalışmalarımız devam ediyor.
Aydın - 14.01.2021
Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan görevine başladı
Yenilenen kura çekimi ile Menemen Belediye Başkan Vekili olarak belirlenen Aydın Pehlivan, göreve başladı.
Aydın - 14.01.2021
Milli güreşçiler, Fransa ve Hırvatistan'da turnuvaya katılacak
Fransa'daki turnuvada yer alacak milli sporcular şunlar: Kadınlar: 50 kilo: Evin Demirhan- Aynur Erge 53 kilo: Zeynep Yetgil- Esra Pul 57 kilo: Bediha Gün- Mehlika Öztürk 62 kilo: Cansu Aksoy 68 kilo: Aslı Demir-Nesrin Baş-Nazar Batır 76 kilo: Vahide Nur Gök-Ayşegül Özbeğe-Merve Pul Grekoromen: 55 kilo: Ekrem Öztürk-Şeref Kılıç-Elçin Ali 60 kilo: Kerem Kamal 63 kilo: Abdurrahman Altan-Mehmet Çeker-Fatih Üçüncü 67 kilo: Atakan Yüksel 72 kilo: Selçuk Can-Cengiz Arslan 77 kilo: Yunus Emre Başar-Fatih Cengiz 82 kilo: Burhan Akbudak-Salih Aydın-Emrah Kuş 87 kilo: Metehan Başar Hırvatistan'da Grand-Prix Zagreb Açık Turnuvası Grekoromen Güreş Milli Takımı, 15-18 Ocak tarihlerinde Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de düzenlenecek Grand-Prix Zagreb Açık Turnuvası'nda mücadele edecek.
Aydın - 14.01.2021
Kara yollarında durum
Ortaklar-Aydın yolunun 0-3.
Aydın - 13.01.2021
İnsan Hakları İzleme Örgütü: Çin, Tienanmın olaylarından bu yana en karanlık dönemi yaşıyor
Demokrasi ve ifade özgürlüğü talebi, enflasyon, siyasi bozulma ve yozlaşma gibi nedenlerle başlayan protestolara ülkedeki aydın kesim ve öğrenciler başta olmak üzere yoğun katılım olmuştu.
Aydın - 13.01.2021
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: M. Sait ZarifoğluHakemler: Zafer Yılmaz, Yücel Çilingir, Anıl VeziroğluOGM Ormanspor: Robinson 10, Williams 17, Şerife Alperi Onar 15, Meltem Avcı 13, Sykes 3, Nilay Kartaltepe, Sinem Ataş 8, Damla Gezgin 2, Walker 20Nesibe Aydın: Snytsina 13, Peddy 10, Melike Tuğba Oral 6, Hebard 12,...
Aydın - 13.01.2021
Kurtalan Kaymakamı Aydın'a plaket
Kurtalan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın'a ilçede yaptığı hizmetlerden ötürü sivil toplum kuruluş temsilcileri plaket verdi.
Aydın - 13.01.2021
Aydın Ticaret Borsası
Aydın Ticaret Borsasında kuru incirin kilogramı en düşük 17 lira, en yüksek 30 liradan satıldı.
Aydın - 13.01.2021
Menemen Belediye Başkan Vekili, kura çekimiyle AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan oldu
Menemen Belediyesinde yenilenen kura çekimi sonucu Başkan Vekili olarak AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan belirlendi.
Aydın - 13.01.2021
Son dakika: Menemen'de başkanvekilliği kura çekimi yeniden yapıldı, kazanan Aydın Pehlivan oldu
Son dakika haberi: İZMİR'in Menemen İlçesi Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un, 'zimmet' ve 'görevi kötüye kullanma' suçlarından tutuklanması üzerine başkanvekilinin belirlenmesi için yapılan kura çekimini Cumhur İttifakı'nın adayı Aydın Pehlivan kazandı.
Aydın - 13.01.2021
Menemen Belediye Başkan Vekili, kura çekimiyle AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan oldu
Menemen Belediyesinde yenilenen kura çekimi sonucu Başkan Vekili olarak AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan belirlendi.
Aydın - 13.01.2021
Yenilenen Menemen Belediye Başkan Vekilliği kura çekiminde AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan, "Belediye Başkan Vekili" olarak belirlendi.
Yenilenen Menemen Belediye Başkan Vekilliği kura çekiminde AK Parti'nin adayı Aydın Pehlivan, "Belediye Başkan Vekili" olarak belirlendi.
Aydın - 13.01.2021
Ümit Özdağ'ın, İYİ Parti'den ihracını mahkeme iptal etti
İYİ Parti Kurucular Üyesi ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında FETÖ ile ilgili iddialarda bulunması ardından disiplin kurulu kararı ile 16 Kasım 2020'de parti üyeliğinden ihraç edildi. Özdağ, kararın iptali için Ankara Asliye Hukuk Mahkemesi'nde dava açtı. Özdağ, avukatı Uğur Tarhan aracılığıyla yaptığı başvuruda disipline sevk işleminin parti tüzüğünde öngörülen usule ve şekle aykırı biçimde gerçekleştiği, disiplin kuruluna sevkin gerekçesi ile disiplin kurulunun verdiği kesin ihraç gerekçelerinin farklı olduğunu ileri sürdü.  'İHRAÇ KARARI USULE VE ŞEKLE AYKIRI' Ankara 1'nci Asliye Hukuk Mahkemesinde görülen davaya Özdağ'ın avukatı Uğur Tarhan ile davalı İYİ Parti'nin avukatları katıldı. Avukat Tarhan, iptale konu ihraç kararının iki yönüyle usule ve şekle aykırı olduğunu belirterek, şöyle dedi: "Bunlardan ilki müvekkil davacıyı Merkez Disiplin Kuruluna sevk eden organın yetkisizliğidir. Müvekkili Disiplin Kuruluna sevk etme yetkisi yalnızca Genel Başkan ya da Genel İdare Kuruluna aittir. İkinci olarak da davalı taraf müvekkil davacının disiplin kuruluna sevk edilmesini 19 Ekim 2020 tarihinde katılmış olduğu bir televizyon programındaki açıklamalarından sonra 80 il başkanı tarafından Genel Sekreterlik makamına sunulan 20 Ektim 2020 tarihli cevap dilekçelerinin ekinde sundukları şikayet dilekçelerinden kaynaklandığını ifade etmektedirler. Gerek şikayet dilekçelerinde gerekse disiplin kurulunun gerekçeli kararında görüleceği gibi söz konusu şikayetlerin gayesi müvekkil davacının İstanbul İl Başkanı hakkında yapmış olduğu açıklamalardır. Ancak iptale konu disiplin kararında müvekkilin Meral Akşener ve Koray Aydın hakkında yapmış olduğu açıklamaların da ihraç gerekçesi olarak gösterildiği görülmektedir.
Aydın - 13.01.2021
Son Dakika | İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın İYİ Parti'den ihraç kararı mahkemece iptal edildi
Müvekkilinin ihracına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Milletvekili Koray Aydın hakkında yaptığı açıklamaların da gerekçe gösterildiğini anlatan Tarhan, fakat Disiplin Kurulunun isnat edilen fiiller dışında soruşturma yapıp, karar tesis etme yetkisinin bulunmadığını savundu.
Aydın - 13.01.2021
Manisa merkezli 4 ilde FETÖ'nün hücre evlerine yönelik operasyonda 3 tutuklama
Manisa Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü FETÖ'nün sözde güncel yapılanmasının deşifresine yönelik soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Manisa, İzmir, Aydın ve Adana'da hücre evi olarak kullanıldığı belirlenen 7 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.
Aydın - 13.01.2021
DSİ, Aydın'a son 18 yılda 13 baraj ve 8 gölet yaptı
Aydın'a Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce 18 yılda 13 baraj ve 8 göletin yaptırıldığı bildirildi.
Aydın - 13.01.2021
Maden sektörünün 2020 ihracatı 4,27 milyar dolar oldu
İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Başkanı Aydın Dinçer, maden sektörünün 2020'yi 4,27 milyar dolarlık ihracatla kapattığını bildirdi.
Aydın - 13.01.2021
Aydın'da adliye önünde gazetecilere yönelik saldırıya tepki
Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan ve Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener, 2 gazetecinin, adliye çıkışında tutuklanan şüphelinin yakınlarınca saldırıya uğramasına tepki gösterdi.
Aydın - 13.01.2021
"Mahrem imam" FETÖ'nün Yazıcıoğlu soruşturmasına müdahalesini anlattı
Bu arada, 25 Mart 2009'da düşen helikopterden GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili yargılanan eski yarbay Davut Uçum ile eski astsubay Aydın Özsıcak, FETÖ'nün darbe girişiminde Cumhurbaşkanına suikast girişiminde yer almış ve yargılandıkları davada da mahkum olmuştu.
Aydın - 13.01.2021
12 Ocak 2021 Haberleri
12 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Aydın - 12.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ocak 2021
(Denizli/16.00) 7- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin 17. haftasına OGM Ormanspor-Nesibe Aydın ve BOTAŞ-İzmit Belediyespor maçlarıyla devam edilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aydın Haber, Aydın Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Aydın haber sayfamızda Aydın haberleri okuyabilir, Aydın son dakika haberleri ve güncel Aydın gelişmelerini görebilirsiniz. Bisikletiyle dünyayı gezen Japon fotoğrafçı, Türkiye'ye hayran kaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 19:40:42. #1.14#
title