Aydın Yılmazer Haberleri

Aydın Yılmazer haber, Aydın Yılmazer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Yılmazer - 22.10.2016
10. Ulusal ve Uluslararası Sazan Balığı Tutma Yarışması
Yarışmaya, Türkiye'nin 20 kentinin yanı sıra Bulgaristan ve Romanya'dan katılım olduğunu bildiren Uztürk, şunları söyledi: "Bugüne kadar, 'Uluslararası standartlarda bir yarışma ve sportif avcılık için el ele' sloganı ile yaptığımız mütevazı yarışmalar neticesinde gelinen noktada hep birlikte hedeflediğimiz sloganın yarısını yakalamış bulunmaktayız. Yarısı diyoruz. Çünkü balıkçılık adına daha çok yapılacak şeylerin olduğuna inanıyoruz ve bunun içinde çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Yarışmaya yurt içinden ve yurt dışından katılan tüm takımlara rastgelsin diyoruz." Uztürk, yarışmaya destek veren Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'e teşekkür etti.
Aydın Yılmazer - 29.09.2016
Sapanca'da Fevziye Akçay Arası Yol Yeterli Hale Getiriliyor
Sapanca İlçesi'nde Fevziye Mahallesi'nde Akçay Mahallesi'ne uzanan yol genişletilerek, düzenleniyor. Sapanca Belediyesi ekipmanlarıyla da katkıda bulunulan yoldaki çalışmaların Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürüldüğünü ifade eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ana güzergahtaki yollar dışında uzak mahalle yollarındaki çalışmaların da sürdürüleceğini ve ilçe merkezinden uzak mahallelere ulaşım konusunda büyük bir rahatlamanın sağlanacağını vurguladı.
Aydın Yılmazer - 19.09.2016
SAÜ Sapanca Turizm Fakültesi Eğitime Başladı
2016-2017 Eğitim Dönemi'nde Sapanca' da eğitime başlayan Sakarya Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri, eğitime başladıkları ilk günde Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer tarafından güllerle karşılandı.
Aydın Yılmazer - 21.07.2016
Sapanca Kültür Merkezi'ne Kavuşuyor
Sapanca Kültür Merkezi inşaatına başlanması nedeniyle Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na minnet dolu duygularla teşekkürlerini sunan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca'da her kesimden insanın yeni bir kültürel mekana kavuşturulması bağlamında Kültür Merkezi'nin Sapanca'nın turistik ve kültürel imajına da büyük katkılarda bulunacağını belirtti.
Aydın Yılmazer - 12.07.2016
5. Kırkpınar El Sanatları Festivali Sona Erdi
Festivali 10 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiğini ifade eden Bağdat, sözlerini şöyle sürdürdü: "Her geçen yıl yükselen bir grafiğimiz var ve belediyemizin destekleriyle çok güzel bir festival gerçekleştirdik. Katılımcılarımızın da ziyaretçilerimizin de çoğunluğu Sapanca dışından. Bu da bize Sapanca'nın adının bu festivalle çok güzel bir şekilde tanıtıldığını gösteriyor. Sadece stantlarla değil, gece konserlerinden çocuk alanlarına kadar tam anlamıyla bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz için her şeyi düşünmeye çalışıyoruz. Onlar mutlu olunca bizler de işimizi iyi yaptığımızı anlıyoruz. Tekrar belediye başkanımız Aydın Yılmazer ve Başkan Yardımcımız Osman Gür'e teşekkür etmek istiyorum.
Aydın Yılmazer - 12.07.2016
Sapanca Bld.İngilzce Yaz Kursu Başladı
Kursun 18 Temmuz 2016 Pazartesi günü başlayacağını belirten Sapanca Belediye Başkan Doç. Dr. Aydın Yılmazer, kursa 12 ve daha üst yaştakilerin müracaat edebileceğini belirtti.
Aydın Yılmazer - 08.07.2016
Kırkpınar El Sanatları Festivali
Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer de Sapanca'nın eğitim, kültür ve turizm şehri olması için her türlü çalışmanın gerçekleştirildiğini bundan sonra da gerçekleştirilmeye devam edeceğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aydın Yılmazer Haberleri | Aydın Yılmazer Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Aydın Yılmazer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Yılmazer kimdir, hayatı ve biyografisi. Rahime Sultan Camii'nin Önündeki Metruk Okul Yıkıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 02:34:56. #1.13#

title