Aydın Yılmazer Haberleri

Aydın Yılmazer haber, Aydın Yılmazer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Yılmazer - 14.03.2017
Sakarya Emniyetinden "Yardımlaşma ve Dayanışma Yemeği"
Programa Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, İl Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.
Aydın Yılmazer - 09.03.2017
Vergi Daire Başkanı Çelik'den Yılmazer'e Ziyaret
Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik ve beraberindeki heyet Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'i ziyaret etti.
Aydın Yılmazer - 24.02.2017
5 yıldızlı otel için imzalar atıldı
Valilik konferans salonunda düzenlenen törende konuşan Vali Coş, projede emeği geçen şirket yöneticileri ve belediye başkanlarına teşekkür ederek, yatırımın hayırlara vesile olmasını diledi. Otel yatırımının 95 milyon liraya mal olacağını açıklayan Vali Coş, "Sapanca'mızda İtalyan kampı olarak bilinen ve atıl vaziyette duran bu arazide 800 yataklı, 5 yıldızlı otel yapılacak. Firma, projeye hızlı bir şekilde başlayıp 2018 yılında bitirmek istiyor. Bu tesisle Sapanca ve Sakarya'mızın turizmine önemli katkılar sağlamış olacağız. Sakarya yeni yapılacak otelle birlikte turizm destinasyonu olma konusunda iddiasını ve kararlığını daha da pekiştirecektir" diye konuştu. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'da güzellikleriyle ön plana çıkan Sapanca'nın bu tür yatırımlarla daha da ön plana çıkacağını belirterek, "İnşallah Sapanca'nın doğasını bozacak herhangi bir yanlışa kapılmadan yatırımların ilçeye gelmesini sağlayacağız." dedi. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ise Sapanca'nın turizm alanında her geçen gün biraz daha büyüdüğüne dikkat çekerek, yapılacak olan 5 yıldızlı otelin hem turizm hem de istihdam anlamında ilçeye katkısının büyük olacağını belirtti.
Aydın Yılmazer - 02.02.2017
Sapanca Belediyesi Elektrik Üretecek
Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, belediye olarak elektrik üretimine başlayacaklarını bildirdi.
Aydın Yılmazer - 02.01.2017
''Çocuklar Gülsün, Dünya Gülsün''
Sapanca Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Özen, etkinliğin Halkla İlişkiler Programı öğrencileri tarafından, Sapanca İlçe okulunda yapılmasını anlamlı bulduğunu ve desteklediğini ifade ederek, projeye katkı veren başta Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer olmak üzere, Başkan Yrd.
Aydın Yılmazer - 15.12.2016
Sapanca Balkaya Mahallesi Yolları Genişliyor
Balkaya Mahallesi halkının gerek yaya olarak ve gerekse araç trafiğinde hiçbir sorun yaşamaması için çalışmaların tamamlanacağını belirten ilgililer, kış şartları nedeniyle Balkaya Mahallesi' nde herhangi bir aksaklığa meydan verilmeyeceğini ifade ettiler. Yol çalışmalarında, kış şartlarından en çok etkilenebilecek yerler odaklı olarak çalışmaların devam ettirildiğini ifade eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, eğimli cadde ve sokaklarının çok olması nedeniyle yol çalışmalarının Balkaya Mahallesi'nde sürdürüldüğünü belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aydın Yılmazer Haberleri | Aydın Yılmazer Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Aydın Yılmazer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Yılmazer kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Coş, Sapanca'ya Yazlık Değiş Turistik Tesis Yapılmalı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.09.2021 06:14:45. #1.13#

title