Aydın Yılmazer Haberleri

Aydın Yılmazer haber, Aydın Yılmazer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Yılmazer - 30.12.2017
Sapanca'da Gönülleri Isıtan Hizmet
Hasta, yaşlı, mağdur ve engellilerden oluşan ailelere ulaşan yardımda 3 çeşit sıcak yemek bulunmakta. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek ulaştırmanın özellikle bu kış şartlarında büyük önem arz ettiğini belirterek, "Halkımızın zor anlarında yanında olmak bizim için bir görevden ziyade insani bir sorumluluktur.
Aydın Yılmazer - 29.12.2017
Başkan Yılmazer, "Yeni Hizmet Yılına, Hazırız"
Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, yeni hizmet yılına, yeni projelerle hazır olduklarını belitti.
Aydın Yılmazer - 27.12.2017
Termal Belediye Başkanı Atik, Başkan Yılmazer'i Ziyaret Etti
Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'i makamında ziyaret etti.
Aydın Yılmazer - 25.12.2017
Sapanca Belediyesi'nden Esnafa Seminer
Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, esnafın bilgilendirme seminerinin oldukça faydalı olacağına inandığını belirtilerek, "İlçemiz sınırları içerisinde gıda, konaklama, ticaret, imalat, giyim, kuşam, dinlenme, üretim gibi pek çok alanda esnafımız bulunmaktadır.
Aydın Yılmazer - 13.12.2017
İlçe Sağlık Müdürü'nden Başkan Yılmazer'e Nezaket Ziyareti
Sapanca İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan Arzu Bostancı, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'i nezaket ziyaretinde bulundu.
Aydın Yılmazer - 15.11.2017
Cumhurbaşkanının Çağrısına Sapanca'dan Destek
Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'i makamında ziyaret eden Sapanca Ziraat Bankası Şube Yöneticisi Dr.
Aydın Yılmazer - 08.11.2017
Sapanca'da Yeni Açılacak İş Yerlerine "Engelsizlik" Şartı
Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, yaptığı açıklamada, belediye olarak Erişebilir Şehirler yönetmeliği hazırlığı içinde olduklarını ifade ederek, çalışmaların tamamlanmasının ardından yönetmeliğin gelecek ay Belediye Meclisi gündemine getirmeyi planladıklarını söyledi.
Aydın Yılmazer - 01.11.2017
Sapanca'da Turizm Semineri
Ahmet Kara da fotoğraf çekimi için Sapanca'nın çok güzel bir yer olduğunu ifade ederek, şu bilgileri aktardı: "Sapanca'ya fotoğraf çekmek isteyen insanları çekecek çeşitli mizansen alanlar oluşturmak gerekiyor. Türkiye'nin birçok yerine fotoğraf çekmek için gidiyoruz. Manzarayı her yerde bulabilirsiniz ama fotoğraf için özel alanları her yerde bulamazsınız. Çekilen fotoğrafların bir özelliğinin olması gerekiyor." Toplantı sonunda konuşan Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, turizmde iletişimin önemine değindi.
Aydın Yılmazer - 24.10.2017
Sapanca'ya 40 Milyon Liralık Yatırım
Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ise Sosyal Gelişim Merkezi'nin ilçeye yakışır bir şekilde tamamlandığını anımsattı.
Aydın Yılmazer - 14.10.2017
17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları"
Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ise Sapanca'nın sahip olduğu doğal güzellikleriyle "kendisi şiir olan bir ilçe" özelliği taşıdığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aydın Yılmazer Haberleri | Aydın Yılmazer Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Aydın Yılmazer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Yılmazer kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Yılmazer, Berberleri Ağırladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 19:47:40. #1.14#

title