Aydın-Trt Muhabiri Boğanın Altında Kaldı
Haberler » Güncel » Aydın-Trt Muhabiri Boğanın Altında Kaldı - Haber

Aydın-Trt Muhabiri Boğanın Altında Kaldı

Boğa Güreşlerinde Talihsiz Kaza

Aydın-Trt Muhabiri Boğanın Altında Kaldı

BOĞA GÜREŞLERİNDE TALİHSİZ KAZA

AYDIN'ın Sultanhisar İlçesi'nde düzenlenen ve heyecanlı anların yaşandığı boğa güreşlerinde, TRT muhabiri Ergun Uyar (60) talihsiz bir kaza geçirdi. Güreşen boğalardan birinin altında kalan Uyar, hastanede tedaviye alındı.

Sultanhisar'da düzenlenen, Aydın'ın yanı sıra Muğla ve İzmir'den de çok sayıda boğanın katıldığı güreşler renkli görüntülere sahne oldu. Havanın da güneşli olmasıyla yaklaşık 6 bin kişinin izlediği boğa güreşlerinde zaman zaman heyecanlı anlar yaşandı. Güreşlerde, TRT Aydın Muhabiri Ergun Uyar (60), çekim yaptığı sırada boğalardan birinin altında kalarak yaralandı. Arenada bulunan 112 Acil Servis ambulansında ilk müdahalesi yapılan ve Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ergun Uyar, tedaviye alındı. Beyin tomogrofisi çekilen Uyar'ın kazayı sadece kol ve bacaklarındaki sıyrıklarla atlattığı açıklandı.

Halen olayın şokunu üzerinden atamadığını söyleyen Ergun Uyar, ''Ne olduğunu anlayamadım. Boğalardan biri geri geri gelirken kaçamadım. Boğa üzerime düştü. Son ana kadar görüntü almaya çalıştım. Bizim meslekte böyle kazalar oluyor. Ucuz atlattığım için çok şanslıyım' dedi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler