Aydın: Kuşadası Polisi'nin Acı Günü

Aydın: Kuşadası Polisi'nin Acı Günü

Aydın'ın Kuşadası İlçesi Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Bürosu'nda Görevli Polis Memuru İlyas Doğan, İzinde Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybetti. Polis Memurunun Ölümü, Sevenlerini Yasa Boğdu.

Aydın: Kuşadası Polisi'nin Acı Günü

Aydın'ın Kuşadası İlçesi Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Bürosu'nda görevli polis memuru İlyas Doğan, izinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Polis memurunun ölümü, sevenlerini yasa boğdu.

Edinilen bilgiye göre, 2 yıldır Kuşadası'nda görev yapan İlyas Doğan, yıllık iznini geçirmek üzere Sivas'a gitti. Sivas'ta kullandığı aracına, kırmızı ışıkta durmayan bir kamyonun çarpması sonucu ağır yaralanan İlyas Doğan, daha sonra Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. 4 gündür hastanede tedavi gören polis memuru, yapılan tüm müdahalelere rağmen iç kanama geçirmesi sebebiyle hayatını kaybetti. 2 çocuk babası olan ve arkadaşları tarafından da çok sevildiği kaydedilen 45 yaşındaki polis memuru, memleketinde toprağa verilirken, çalışma arkadaşlarını da gözyaşlarına boğdu.

Kaynak: İHA