AYDIN DOĞAN HABERLERİ

Aydın Doğan haber, Aydın Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Doğan 23.11.2019
Fas'ta "Türk Filmleri Haftası" başladı
Rabat'taki Yunus Emre Enstitüsü'nce (YEE) düzenlenen etkinliğin açılış programına, Türkiye'nin Rabat Büyükelçisi Ahmet Aydın Doğan'ın yanı sıra Polonya, Japonya, Yunanistan, Azerbaycan ve Sırbistan gibi birçok ülkenin büyükelçileri de katıldı.
Aydın Doğan 22.11.2019
Öğrencilerden AA'nın Istanbul Photo Awards sergisine ilgi
Aydın Doğan Mesleki Teknik Lisesinden bir grup öğrenci ve öğretmen, Anadolu Ajansının (AA) bu yıl beşincisini düzenlediği "Istanbul Photo Awards 2019" sergisini gezdi.
Aydın Doğan 12.11.2019
36. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması kazananları belli oldu
Bu yıl 36'ıncısı düzenlenen, "Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması"nın kazananları gerçekleştirilen resepsiyon ile açıklandı.
Aydın Doğan 8.11.2019
36. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın jürisi toplanıyor
Bu yıl 36'ıncısı düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın kazananları, 11 Kasım 2019'da yapılacak Seçici Kurul Toplantısı ile belirlenecek.
Aydın Doğan 24.10.2019
Uçuruma Köprü Kuran Kadınlar İstanbul'da Buluşuyor
Konferans ile toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık oluşturmayı hedeflediklerini ifade eden Etiler Soroptimist Kulübü İş ve Meslek Kadınları Derneği Başkanı Melek Berkem: "Dernek olarak Türkiye'nin kalkınmasındaki en önemli yapı taşlarından biri olan kadınların, iş hayatında daha fazla yer alması gerektiğine inanıyoruz. Kadınların iş hayatındaki konumlarını güçlendirmenin ve özellikle teknik ve uzmanlık gerektiren işlerde ve tepe yönetimlerde kadın istihdamını artırmanın yollarını tartışacağımız İşte Eşitlik - Uçuruma Köprü Kuran Kadınlar: İş Hayatında Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Konferansı'nda birçok ulusal ve uluslararası konuşmacıyı ağırlayacağız. 15 Kasım tarihinde Galatasaray Üniversitesi Aydın Doğan Konferans Salonu'nda gerçekleştireceğimiz etkinliğimize hem akademik camiadan hem de iş dünyasından tüm ilgilileri bekliyoruz.
Aydın Doğan 31.8.2019
Fas'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu
Programda konuşan Türkiye'nin Rabat Büyükelçisi Ahmet Aydın Doğan, Türkiye'nin bağımsızlık ve özgürlüğünü savunmasının dünyada birçok halka ilham kaynağı olduğunu söyledi.
Aydın Doğan 27.7.2019
Kırşehirli sporcu Türkiye üçüncüsü oldu
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 55 ilden 560 sporcu, Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu'nda düzenlenen şampiyonada madalya sahibi olmak için ter döktü.
Aydın Doğan: Miniklerden 5 madalyaAydın Doğan 22.7.2019
Aydın Doğan: Miniklerden 5 madalyaAydın Doğan 22.7.2019
Aydın Doğan 16.7.2019
Fas'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Türkiye'nin Rabat Büyükelçisi Ahmet Aydın Doğan törende yaptığı konuşmada, Fas yönetimi ve halkına 15 Temmuz başarısız darbe girişimi karşısındaki tutumları nedeniyle teşekkürlerini iletti.
Aydın Doğan 14.7.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ --------------- Yerde yatan kadın ambulansın gelişi Vatandaşların yardım edişi diğer detaylar 13.07.2019 - 19.19 Haber Kodu : 190713181 ========================= 8- AYDIN DOĞAN'IN ABLASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Haber-Kamera: Ümit UZUN-İlkay DİKİCİ/İSTANBUL DOĞAN Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın ablası Hikmet Ataman, son yolculuğuna uğurlandı.
Aydın Doğan 13.7.2019
İSTANBUL - AYDIN DOĞAN'IN ABLASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
DOĞAN Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın ablası Hikmet Ataman, son yolculuğuna uğurlandı.
Aydın Doğan 11.7.2019
Doğan Ailesi'nin acı günü
DOĞAN Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın ablası Hikmet Ataman, Bodrum'da bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Aydın Doğan 27.6.2019
Fas'ta Osmanlı arşivlerinde Türkiye-Fas ilişkileri sergisi
Serginin açılışına Türkiye'nin Rabat Büyükelçisi Ahmet Aydın Doğan'ın yanı sıra Fas Kurtuluş Ordusu Mensupları ve Eski Direnişçiler Yüksek Komiserliği Başkanı Mustafa el-Kesiri ile diplomatlar katıldı.
Aydın Doğan 19.6.2019
18 Haziran 2019 Haberleri
18 Haziran 2019 Manşet Haberleri.
Aydın Doğan 18.6.2019
"Ziya Öğretmen, Öğrencileriyle Buluşuyor"
Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin konseriyle başlayan programda, Bir Ses İki Hareket Projesi kapsamında horon ekibi bir gösteri sundu.
Aydın Doğan 18.6.2019
AYDIN DOĞAN'IN YARGILANDIĞI "SPK DAVASI" ZAMAN AŞIMINDAN DÜŞTÜ
DOĞAN Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve kızı Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hanzade Doğan Boyner'in de aralarında bulunduğu 4 sanığın 'Sermaye Piyasası Kanunu'na muhalefet' iddiasıyla yargılandıkları dava, zaman aşımından düştü.
Aydın Doğan 18.6.2019
Aydın Doğan'ın yargılandığı 'SPK davası' zaman aşımından düştü
DOĞAN Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve kızı Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hanzade Doğan Boyner'in de aralarında bulunduğu 4 sanığın 'Sermaye Piyasası Kanunu'na muhalefet' iddiasıyla yargılandıkları dava, zaman aşımından düştü.
Aydın Doğan 18.6.2019
İş adamı Aydın Doğan hakkındaki dava düştü
İş adamı Aydın Doğan ve kızı Hanzade Vasfiye Doğan Boyner'in de aralarında bulunduğu 4 sanığın "Sermaye Piyasası Kanunu'na muhalefet etmek" suçundan yargılandığı dava, zaman aşımı nedeniyle düşürüldü.
Aydın Doğan 12.6.2019
"Geleceğin Sanatçılarını Beraber Yetiştiriyoruz" etkinliği
İTÜ Maçka Kampüsü'nde gerçekleştirilen etkinliğe İTÜ TMDK öğretim üyeleri ile Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi, Başakşehir Güzel Sanatlar Lisesi, Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi, Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi ve Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesinde görev yapan idareciler, müzik bölümü öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.
Aydın Doğan 29.5.2019
Öğrencilerden karikatürle 'birlik' mesajı
Aydın Doğan Vakfı ile Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğinde 12'nci Karikatür Yarışması'nın ödül töreni gerçekleştirildi.
Aydın Doğan 9.5.2019
Trabzon'da Kültür Sanat
Sergi İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galerisi'nde yarın "35. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi" açılacak.
Aydın Doğan 30.4.2019
Tarihsel Perspektiften Türkiye-Almanya İlişkileri"
Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel ve iş insanı Aydın Doğan da Wulff'u dinleyenler arasında yer aldı.
Aydın Doğan 28.4.2019
Arnavutluk'ta "Çocuk Şenliği" Etkinliği
Şenlik kapsamında Ataşehir Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesinin yanı sıra Arnavutluk'taki okullardan gelen çocuklar mini konser verdi.
Şu an buradasınız: Aydın Doğan Haberleri | Aydın Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Aydın Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğan Grubu'nun 60. kuruluş yıldönümü programına katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 09:24:35. #1.14#
title