Aydın Belediyespor Uşak'a Uğurlandı

Aydın Belediyespor Uşak'a Uğurlandı

Aydın Amatör Kümede Şampiyon Olarak Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazanan Aydın Belediyespor A Genç Takımı Şampiyonanın Yapılacağı Uşak'a Uğurlandı. Uşak'a Gitmeden Önce Belediye Başkanı İlhami Ortekin'i Ziyaret Eden Futbolcular Turnuvadan Başarıyla Döneceklerini Söylediler.

Aydın Belediyespor Uşak'a Uğurlandı

Aydın Amatör kümede şampiyon olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Aydın Belediyespor A genç takımı şampiyonanın yapılacağı Uşak'a uğurlandı. Uşak'a gitmeden önce Belediye Başkanı İlhami Ortekin'i ziyaret eden futbolcular turnuvadan başarıyla döneceklerini söylediler.

Belediye Encümen Salonunda gerçekleşen ziyarete belediyesporlu futbolcuların yanı sıra kulüp başkanı Artun Sucuoğlu'da katıldı. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı İlhami Ortekin, futbolculara Aydın'da gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ederken, Uşak'taki turnuvada da centilmence futbol oynamalarını istedi. Aydınbelediyespor adının başarıdan çok centilmenliği ile anılmasını istediğini kaydeden Başkan Ortekin, "Aydınbeleidyespor olarak katılacağınız turnuvada bir kurumun yanı sıra Aydın halkını temsil ettiğinizi unutmayın. Bu nedenle başarılı olmanızdan çok efendiliğinizle ön planda olmalısınız. Kesinlikle çirkeflik istemiyoruz. Bunu yapmayacağınıza inancım sonsuz. Hakemlere de kesinlikle itiraz etmeyin. Siz futbolcusunuz. Bu nedenle sadece futbolunuzu oynayın. Ben sizin şampiyon olmanızı istiyorum. Fakat cezalı bir şekilde çirkefliklerle göze batan bir şampiyon olmanızı istemiyorum. Bu nedenle şampiyonluktan daha önemli olan sizin ahlaki değerleriniz" diyerek futbolcuları uyardı.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı İlhami Ortekinle hatıra fotoğrafı çektiren futbolcular, Uşak'ta 17-20 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvada centilmence başarılı olacaklarına söz verdiler.

(DAK-YK)

16.05.2007 19:16 TSİ

Kaynak: İHA