Aydın Belediyesi, Başbakan Erdoğan'ın açtığı tesisleri yeniden açtı

Aydın Belediyesi, Başbakan Erdoğan'ın açtığı tesisleri yeniden açtı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açılışı yetersiz gören Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin, geçtiğimiz yıl Çevre ve Orman bakanı Osman Pepe tarafından temeli atılan Aydın Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisini yeniden düzenlenen bir törenle hizmete açtı. 29 Temmuz 2007 tarihinde Aydın'a gelen Başbakan Erdoğan, söz konusu tesis ve belediyeye ait bazı yatırımlarında...

Aydın Belediyesi, Başbakan Erdoğan'ın açtığı tesisleri yeniden açtı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açılışı yetersiz gören Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin, geçtiğimiz yıl Çevre ve Orman bakanı Osman Pepe tarafından temeli atılan Aydın Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisini yeniden düzenlenen bir törenle hizmete açtı. 29 Temmuz 2007 tarihinde Aydın'a gelen Başbakan Erdoğan, söz konusu tesis ve belediyeye ait bazı yatırımlarında dahil olduğu toplam 999 adet yatırım projesinin açılışını Atatürk Meydanı'nda kurulan sembolik platformun üzerinden yapmıştı.

Aradan geçen süre zarfından sonra bugün yeniden açılışı yapılan Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesislerinin açılışına Aydın Vali Yardımcısı Mesut Kırcalı, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Şükrü Boylu, İncirliova Belediye Başkanı Yahya Orbay, Umurlu Belediye Başkanı Hasan Sarı, Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Hulusi Akşit, Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: CHA